Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Wybierz rodzaj urządzenia

Części Abus

(200 produktów)

>Abus to marka znana na rynku zabezpieczeń od ponad stu lat. Dzięki doświadczeniu pozostającemu od samego początku w rękach rodziny założycieli Abus gwarantuje doskonałą jakość zabezpieczeń, zarówno domowych jak i przemysłowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo piloty do bram, systemy zabezpieczeń, akcesoria oraz narzędzia zapewniające poprawny montaż oraz funkcjonowanie systemów zabezpieczeń.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
109000
Wyślemy jutro
18100
Wyślemy jutro
77500
Wyślemy jutro
55700
Wyślemy jutro
19800
Wyślemy jutro
7190
Wyślemy jutro
83000
Wyślemy jutro
48800
Wyślemy jutro
32600
Wyślemy jutro
53800
Wyślemy jutro
28800
Wyślemy jutro
32300
Wyślemy jutro
16700
Wyślemy jutro
153000
Wyślemy jutro
21100
Wyślemy jutro
41300
Wyślemy jutro
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Postaw na bezpieczeństwo w swoim domu!

Części do Abus

Nie ma nic lepszego niż poczucie bezpieczeństwa w swoim własnym domu. Dlatego tak chętnie wracamy z wakacji, czy z podróży służbowej do domu. Zastanówmy się do daje nam ten spokój i ciszę – domowe ognisko? Nowe zamki w drzwiach? A może system monitoringu i ochrony przed możliwą kradzieżą. Marka Abus oferuje kompleksowe zabezpieczenie przeciwpożarowe, video monitoring, zabezpieczenia okienne i drzwiowe. Niemiecka jakość potwierdzona licznymi certyfikatami wkrada się na rynek polski niepostrzeżenie.

W naszej ofercie sklepowej znajdziecie w głównej mierze czujniki dymu oraz czujniki ruchu i nie tylko. Zazwyczaj czujki instalowane są w domkach jednorodzinnych i większych obiektach przemysłowych, gdzie monitoring jest warunkiem koniecznym. Abus tworzy grupa przedsiębiorstw, które opierają się na głównych założeniach polegających na ochronie życia i dóbr materialnych. Powstała w 1924 roku przez Augusta Bremickera i prężnie działa po dziś dzień. Zapewne w wielu domach, czy piwnicach znajdziecie u siebie kłódki marki Abus, ich pierwszy wynalazek na biznes. Zaufało im mnóstwo osób, ponieważ chwalą się jakością i dają gwarancję pełni bezpieczeństwa. Dla człowieka jest to podstawowa wartość, bez tego czujemy się zestresowani, niepewni.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top