Kategorie części

Części Dirt Devil

(1 015 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Dirt Devil. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Firma Dirt Devil weszła na rynek produkcyjny w 1981 roku z inicjatywy kilku inwestorów. Wprowadzili oni nowatorskie strategie marketingowe polegające na agresywnej reklamie nastawionej na masowy handel detaliczny drobnych marek. Sprzedaż produktów za pomocą dodatkowych działań zespołu faktycznie wzrastała z roku na rok generując zadowalające zyski. W 1984 roku wprowadzono innowacyjny produkt, który zdobył serca ponad 23 milionów użytkowników, którzy stali się posiadaczami ręcznego przewodowego odkurzacza marki Dirt Devil. Obecnie Dirt Devil dalej zajmuje się produkcją odkurzaczy oraz przydatnymi do tego urządzenia akcesoriami. Marka ta stała się częścią asortymentu największych sprzedawców detalicznych w Ameryce Północnej stopniowo zdobywając zaufanie sprzedawców oraz odbiorców m.in. w Europie.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top