Części Whirlpool

(18 261 produktów)

Oryginalne i zamienne części do sprzętów Whirlpool. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

Dostępność

Whirlpool - potęga zbudowana na uczciwości

Twórca firmy Whirlpool, Lou Upton na samym początku kariery napotkał poważne przeszkody: inwestycja w spółkę produkującą urządzenia gospodarstwa domowego w roku 1908 okazała się wyrzuceniem pieniędzy w błoto, gdyż spółka splajtowała.

Uptonowi wyszło to jednak na dobre. W ramach rekompensaty za stracone pieniądze mógł wybrać i otrzymać na własność coś z majątku firmy. Zdecydował się na... patent na ręczną pralkę. Uznawszy, że projekt można ulepszyć poprzez zastosowanie silnika elektrycznego, Upton przy pomocy brata Emorego oraz wuja Freda stworzył w 1911 roku Upton Machine Company.

Whirlpool - potęga zbudowana na uczciwości

Pierwsze zamówienie na napędzane elektrycznie pralki wirnikowe przyszło błyskawicznie - firma Federal Electric złożyła zamówienie na sto egzemplarzy. Zamówienie zrealizowano w trybie natychmiastowym, niestety jednak los po raz kolejny zdecydował się utrudnić życie Uptonowi - żadne z wyprodukowanych urządzeń nie działało z powodu jednego małego żeliwnego elementu w silniku pralki. Cios zdecydowanie poniżej pasa nie powalił jednak Uptona. Lou samodzielnie przebudował każdy ze stu wyprodukowanych silników, doprowadzając wszystkie pralki z zamówienia do pełnego stanu sprawności. Decyzja wynikała głównie z moralności Uptona i na przestrzeni czasu zwróciła się wielokrotnie.

Federal Electric, będąc pod wrażeniem tak profesjonalnego podejścia do klienta, podwoiła zamówienie. Potężny zastrzyk z mieszanki pieniędzy za zrealizowanie podwójnego zamówienia oraz wyrobionej opinii zaowocował, pozwalając na stworzenie giganta rynku AGD. Dopiero jednak w roku 1950 firma zdecydowała się na zmianę nazwy na znaną nam dzisiaj - Whirlpool.

Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Whirlpool 481241829927
5290
Wyślemy jutro
Zawiasy górne (prawy + lewy) do lodówki Whirlpool 484000001040
10300
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 3990
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Jakie programy posiadają pralki Whirlpool?

Whirlpool

Kupując pralkę marki Whirlpool warto przyjrzeć się zastosowanym w niej technologiom. Producent oferuje wiele przydatnych opcji, jednak nie są one stosowane powszechnie w każdym modelu, dlatego też przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje nam dany model. Przykładowo, technologia "Szósty Zmysł" gwarantuje podwyższoną jakość prania dzięki specjalnym, nowoczesnym sensorom. Całym programem zarządza zaawansowany algorytm opracowany specjalnie na potrzeby tej technologii. Program oszczędza w ten sposób nie tylko detergent, ale także energię pobieraną przez urządzenie.

Kolejnym interesującym programem jest "Soft Move", program chroniący delikatne ubrania poprzez odpowiednie dostosowanie ruchów bębna. Program "Precision Clean" natomiast steruje strumieniem wody, zwiększając skuteczność usuwania ciężkich zabrudzeń z ubrań. Technologia "Fresh Care" z kolei zapewnia świeżość pranej odzieży, nawet jeśli nie jesteśmy w stanie wyjąć ubrań z pralki od razu po zakończeniu prania. Program delikatnie obraca bębnem przez cały czas, od zakończenia cyklu prania aż do momentu otworzenia drzwiczek. Technologia "Wave Motion" pozwala na pranie odzieży w mniejszej temperaturze. Dzięki delikatnym ruchom i drganiom bębna woda z detergentem dociera do najgłębszych zakamarków załadowanych ubrań, dzięki czemu wysoka temperatura wody przestaje być potrzebna. Efekt: pranie z "Wave Motion" w temperaturze 15 stopni odpowiada normalnemu praniu w temperaturze 40 stopni.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się