Kategorie części

Części Whirlpool

Oryginalne i zamienne części do sprzętów Whirlpool. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Części AGD Whirlpool

Od tego czasu wiedzie prym na rynku sprzętów AGD, głównie za sprawą wysokiej jakości wykonania oraz stosowania profesjonalnych części Whirlpool. Firma produkuje zarówno duże sprzęty, np. popularne lodówki ARC5774/1W7811OOX czy W7921IOX, jak i ekspresy do kawy czy klimatyzatory. Na szczęście dzięki temu, że w naszym sklepie można bez problemu zakupić części zamienne Whirlpool, uda się usunąć drobne usterki i znacznie przedłużyć życie ulubionych urządzeń.

Whirlpool - jak powstała potęga? 

Twórca firmy Whirlpool, Lou Upton na samym początku kariery napotkał poważne przeszkody: inwestycja w spółkę produkującą urządzenia gospodarstwa domowego w roku 1908 okazała się wyrzuceniem pieniędzy w błoto, gdyż spółka splajtowała.

Uptonowi wyszło to jednak na dobre. W ramach rekompensaty za stracone pieniądze mógł wybrać i otrzymać na własność coś z majątku firmy. Zdecydował się na... patent na ręczną pralkę. Uznawszy, że projekt można ulepszyć poprzez zastosowanie silnika elektrycznego, Upton przy pomocy brata Emorego oraz wuja Freda stworzył w 1911 roku Upton Machine Company.

Whirlpool - potęga zbudowana na uczciwości

Pierwsze zamówienie na napędzane elektrycznie pralki wirnikowe przyszło błyskawicznie - firma Federal Electric złożyła zamówienie na sto egzemplarzy. Zamówienie zrealizowano w trybie natychmiastowym, niestety jednak los po raz kolejny zdecydował się utrudnić życie Uptonowi - żadne z wyprodukowanych urządzeń nie działało z powodu jednego małego żeliwnego elementu w silniku pralki. Cios zdecydowanie poniżej pasa nie powalił jednak Uptona. Lou samodzielnie przebudował każdy ze stu wyprodukowanych silników, doprowadzając wszystkie pralki z zamówienia do pełnego stanu sprawności. Decyzja wynikała głównie z moralności Uptona i na przestrzeni czasu zwróciła się wielokrotnie.

Federal Electric, będąc pod wrażeniem tak profesjonalnego podejścia do klienta, podwoiła zamówienie. Potężny zastrzyk z mieszanki pieniędzy za zrealizowanie podwójnego zamówienia oraz wyrobionej opinii zaowocował, pozwalając na stworzenie giganta rynku AGD. Dopiero jednak w roku 1950 firma zdecydowała się na zmianę nazwy na znaną nam dzisiaj - Whirlpool. 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(52)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(62)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(77)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(86)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(67)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(44)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(39)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(61)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(69)
chwileczkę Chwileczkę..
Określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Wybierz właściwe części AGD Whirlpool

Whirlpool

Zarówno pralki tej firmy, jak i również inne sprzęty z oferty, np. lodówki, zmywarki czy kuchenki, mogą ulec awarii. Jest to związane przede wszystkim z częstą eksploatacją domowych urządzeń i tym, że wiele części Whirlpool działa w środowisku wodnym lub w wysokiej temperaturze. Na szczęście wysoka dostępność podzespołów sprawia, że bez problemu uda się usunąć usterkę samodzielnie w domu.

Jeżeli chcesz zakupić części AGD Whirlpool, najpierw sprawdź dokładne dane sprzętu na tabliczce znamionowej, aby mieć pewność, że będą pasowały. Znajdują się tam numery seryjne od producenta, które pomogą w doborze elementów. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne części Whirlpool oraz części zamienne Whirlpool.

Gorąca pralka podczas prania

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top