baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

O nas

o north.pl

North.pl to firma z 10-letnim doświadczeniem w branży e-commerce.

Stały rozwój i bogaty asortyment zapewniły nam pozycje lidera na rynku części zamiennych do AGD i RTV w Polsce. W swojej ofercie posiadamy ponad 12 milionów części światowych oraz polskich producentów. Sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę, tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Wszystkie działania kierujemy w stronę klienta. Skutecznie wspieramy domowe naprawy, pomagając tysiącom Polakom przywrócić ich sprzęt do życia. Oferujemy wsparcie w postaci pomocy specjalistów w call center, poradników. Na kanale Youtube prezentujemy krótkie filmiki instruktażowe dotyczące prostych napraw domowych AGD. Chcemy pokazać, że nie zawsze potrzebna jest pomoc fachowca.

o north.pl - zdjecie sklepu
o north.pl - zdjecie sklepu
o north.pl - zdjecie sklepu
o north.pl - zdjecie sklepu

Prowadzimy sprzedaż poprzez sklep internetowy NORTH.PL, jak również posiadamy stacjonarny sklep detaliczny w Koszalinie, który w sierpniu 2016 przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego wnętrza, gdzie nie tylko zakupisz potrzebną część, ale będziesz mógł skorzystać z fachowej porady naszych sprzedawców. Obecni jesteśmy na portalu Allegro oraz w wyszukiwarkach internetowych.W naszych działaniach stawiamy na jakość. Trzykrotnie z rzędu zdobyliśmy nagrodę w kategorii Najlepiej Oceniany Sklep Internetowy w Polsce. Działamy bez ograniczeń. Nasi spedytorzy codziennie dostarczają naszym Klientom setki przesyłek. Kupując u nas możesz być pewny, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z najwyższym profesjonalizmem i gwarancją bezpieczeństwa.Szybkość reakcji, efektywność i fachowa wiedza naszych pracowników są znakiem rozpoznawczym marki.

NORTH.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Siedziba: ul. Wąwozowa 7b, 75-339 Koszalin

NIP: 669-254-84-08

REGON: 380953240

KRS: 0000740578

Organ rejestrowy/ewidencyjny: Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Poczta e-mail: north@north.pl

Telefon: 22 349 93 99, 94 347 31 90

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się