Wybierz urządzenie, aby zobaczyć porady i naprawy

Budowa i nazwy części w urządzeniach AGD

Masz problem z określeniem nazwy części, która się zepsuła? Skorzystaj z naszych schematów urządzeń, na których łatwo znajdziesz podpowiedź

Wybierz urządzenie, aby zobaczyć schemat

Porady - małe AGD

W czasach XXI wieku możemy śmiało powiedzieć, że w większości gospodarstw domowych funkcjonuje sprzęt AGD. Często całe zestawy poczynając od podstawowych, takich jak pralki, lodówki, kuchenki czy też zmywarki, kończąc na prostownicach, golarkach bądź nawet jajowarach czy tajine. Urządzenia te eksploatujemy na co dzień przez lata. Przeważnie, aż do momentu, gdy przestaje działać, a czasem wystarczy wymienić daną część i dalej cieszyć się wybranym sprzętem. I od takiej pomocy jesteśmy my. Przeciętnie statystyczny Polak wypija 95 litrów kawy rocznie, podobno jest to jeden z najwyższych wyników na świecie. Użytkowanie sprzętów to prościzna: naciskasz guzik i działa. A czy zastanawiałeś się, jak pracuje, z jakich części jest zbudowany? Pewnie nie miałeś bladego pojęcia do pierwszej usterki, kiedy to „coś” się zepsuło. My wychodzimy naprzeciw i pomagamy diagnozować najprostsze usterki w domowych sprzętach AGD.

Pokazujemy w prosty sposób, co mogło się zepsuć i idziemy krok na przód, ponieważ dajemy wskazówki, jak naprawić, wymienić uszkodzoną część. Dodatkowo dbamy o nasze urządzenia na co dzień i chcemy zarazić Was prawidłową pielęgnacją, która zaowocuje tym, że sprzęty będą służyły przez lata. Stworzyliśmy także kanał na YouTube , gdzie umieściliśmy przeszło 200 filmików instruktażowych. Dają one dowód na to, że niestraszne są nam naprawy kuchenek, lodówek, pralek, czy kuchenek mikrofalowych. Nasz zespół ekspercki codziennie tworzy fachowe artykuły, które trafiają na Bazę Porad. Stale poszerzamy naszą wiedzę o nowinki techniczne i idziemy z duchem czasu. Chcesz rozwiązać problem z pralką? lodówką? zmywarką? Sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania. Lodówka mrozi jedzenie? Ze zmywarki cieknie woda? Problemy te, jak i wiele innych nie mają przed nami tajemnic.

Typowe problemy ze sprzętem AGD