Odkurzacz Karcher WD3 recenzja sprzętu

katarzyna | 7 sierpnia 2021

Dzięki temu sprzętowi możesz uporać się z zabrudzeniami nie tylko w domu, ale także w garażu, ogrodzie czy nawet podczas remontu! Ale po kolei. Odkurzacz Karcher WD3 bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami w pomieszczeniach domowych. Odkurzy każdy dywan, nawet ten z długim włosiem.

Od dziś nie musisz dodatkowo po odkurzaniu ręcznie wyciągać resztek zabrudzeń z dywanów (nitki czy dłuższe włosy). Efekty widać od razu po użyciu. Ten model jest przystosowany także do pracy na mokro. Bez obaw można użyć go do usuwania mokrych plam czy błota z podłogi. Wystarczy tylko wymienić ssawkę i… gotowe! Jest to możliwe za sprawą specjalnego kartridżowego filtra.

Charakterystyka odkurzacza Karcher

Odkurzacz świetnie spisuje się także w piwnicy, garażu, warsztacie czy podczas remontu. Jego maksymalna moc – 1400 W oraz 17- litrowy zbiornik sprawiają, że ten sprzęt poradzi sobie z każdym brudem i kurzem. Silnik o ogromnej mocy zapewnia bardzo precyzyjne ssanie. Bez problemu odkurzymy też samochód. Karcher WD3 to rewelacyjny pomocnik również w ogrodzie. Posiada funkcję wydmuchu liści, która służy do zbierania liści na zewnątrz.

Odkurzacz Karcher WD3
Źródło: arena.pl

Dzięki temu szybko zgromadzimy je w jednym miejscu bez konieczności grabienia. Zatem śmiało może być używany jako odkurzacz podwórkowy. To, co cechuje ten model, to wykonanie z materiałów bardzo dobrej jakości, odpornych na usterki i zarysowania. Dodatkowo jest kompaktowy i waży niewiele. Jest też bardzo praktyczny – na zderzaku umieszczono specjalny zaczep, który umożliwia wygodne odstawienie ssawki, przez co w trakcie transportu elementy te nie będą przeszkadzać.

Wyposażenie odkurzacza WD3

W wyposażeniu znajdują się:

  • dwie rury plastikowe,
  • ssawka szczelinowa,
  • ssawko-szczotka uniwersalna – do sprzątania na sucho i na mokro
  • wąż ssący.

Odkurzacz Karcher WD3 posiada papierowy worek na zabrudzenia. Łatwo można go opróżnić bez obaw o to, że zawartość worka wysypie się po drodze, zanim trafi do kosza na śmieci. Dodatkowym atutem jest cena. Odkurzacz który ma tyle funkcji i udogodnień, można kupić już za niespełna 300 zł. Z pewnością jest to bardzo dobra inwestycja na długi czas.

Minusem tego sprzętu może być za krótki kabel. Przy większych pomieszczeniach trzeba wspomagać się przedłużaczem lub przepinać odkurzacz do innego gniazdka. Jednak w mniejszych przydomowych pomieszczeniach, jak garaż czy piwnica na pewno nie odczujemy takiego problemu.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 9

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x