Dostawa i płatności

Przelew na konto

Numer konta:35 1750 1077 0000 0000 3261 0803
Bank:Raiffeisen Bank Polska SA
Odbiorca:north.pl ul. Wąwozowa 7b
75-339 Koszalin
Tytułem:kod transakcji (otrzymany poprzez e-mail lub sms) albo nazwisko + miasto (klienta)

Płatność on-line Przelew następuje przed realizacją (przed przekazaniem do spedytora). Zaksięgowanie środków finansowych jest wymagane do realizacji zamówienia. Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz dostępne na stronach sklepu internetowego w "panelu użytkownika".

mTransfer - dla posiadaczy konta w mBanku, po wypełnieniu formularza zamówieniowego oraz wybieraniu odpowiedniej opcji, klient zostanie skierowany na stronę internetową mBanku. Środki przekazywane są w czasie rzeczywistym. Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz dostępne na stronach sklepu internetowego w "panelu użytkownika".

Zapłata przy odbiorze

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze paczki. Opłata za paczki pobraniowe wyznaczana jest na podstawie tabeli kosztów cena towaru plus koszt wysyłki. Paczki pobraniowe są przekazywane spedytorowi w ciągu 24h od zamówienia. Czas dostawy uzależniony jest o spedytora - szczegółowe dane znajdą państwo w dziale Spedytorzy.

Karta kredytowa i szybkie płatności on-line

Karta płatnicza (kredytowa) i szybkie płatności - te formy płatności obsługuje firma Blue Media S.A. Po wybraniu płatności (wymienionych w tabelce) klient jest przekierowywany na stronę internetową danego banku bądź serwisu zajmującego się obsługą kart płatniczych, gdzie dokonywane są płatności. Po zakończeniu tego procesu środki zostają zaksięgowane przez firmę w czasie rzeczywistym. Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz dostępne na stronach sklepu internetowego w panelu użytkownika.

przelewy

Spedytorzy

koszty dostawykoszty dostawy
Charakterystyka
 • 3 próby doręczenia
 • okres oczekiwania na odbiór w siedzibie Spedytora - 3 dni
 • przesyłka ubezpieczona
 • możliwość monitorowania przesyłki
 • czas dostawy 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki
  • odbiór przesyłki w paczkomacie 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania informacji od Spedytora
  • możliwość monitorowania przesyłki
  • czas dostawy 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki
  Blue Media/Przelew 11,999,99
  Przy odbiorze 15,99----
  Czas przesyłki 1-2 dni robocze2-3 dni robocze
  Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT 23%

  W przypadku, gdy przynajmniej jeden z produktów w koszyku ma opcję wysyłki tylko kurierem, to wysyłka całego zamówienia także możliwa będzie tylko kurierem.

  Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

  22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16