Kategorie części

Dostawa i płatności

Numer konta:77 1050 1559 1000 0090 3212 1080
Bank:ING Bank Śląski
Odbiorca:north.pl ul. Wąwozowa 7b
75-339 Koszalin
Tytułem:kod transakcji (otrzymany poprzez e-mail lub sms) albo nazwisko + miasto (klienta)

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze paczki. Opłata za paczki pobraniowe wyznaczana jest na podstawie tabeli kosztów cena towaru plus koszt wysyłki. Paczki pobraniowe są przekazywane spedytorowi w ciągu 24h od zamówienia. Czas dostawy uzależniony jest o spedytora - szczegółowe dane znajdą państwo w dziale Spedytorzy.

Karta płatnicza (kredytowa) i szybkie płatności - te formy płatności obsługuje ING Bank Śląski SA. Po wybraniu płatności klient jest kierowany na stronę internetową wybranego banku bądź serwisu zajmującego się obsługą kart płatniczych, gdzie dokonywane są płatności. Po zakończeniu tego procesu środki zostają zaksięgowane przez firmę w czasie rzeczywistym. Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz dostępne na stronach sklepu internetowego w panelu użytkownika.

koszty dostawykoszty dostawy
Charakterystyka
  • 2 próby doręczenia
  • okres oczekiwania na odbiór w siedzibie Spedytora - 3 dni
  • przesyłka ubezpieczona
  • możliwość monitorowania przesyłki
  • czas dostawy 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki
  • odbiór przesyłki w paczkomacie 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania informacji od Spedytora
  • możliwość monitorowania przesyłki
  • czas dostawy 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki
Szybki przelew / Przelew 12,99 9,99
Przy odbiorze 15,99 brak możliwości
Czas przesyłki 1-2 dni robocze 1-2 dni robocze
Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT 23%

W przypadku, gdy przynajmniej jeden z produktów w koszyku ma opcję wysyłki tylko kurierem, to wysyłka całego zamówienia także możliwa będzie tylko kurierem.
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top