Kategorie części

Części Samsung

Części AGD Samsung do wszystkich urządzeń tej marki znajdziesz w naszej ofercie. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Podając model urządzenia marki Samsung, przybliżysz się do szukanej części. Każdy sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Historia powstania giganta - Samsung

Samsung, światowy potentat w dziedzinie elektroniki, półprzewodników i urządzeń medialnych, rozpoczął swoją historię 1 marca 1938 roku. W miejscowości Daegu w Korei Południowej założyciel firmy Byung-Chull Lee rozpoczął działalność od eksportu suszonych ryb oraz koreańskich warzyw i owoców do Mandżurii i Pekinu. Do roku 1969 Samsung zajmował się głównie wytwarzaniem i sprzedażą żywności. Dopiero w latach 70. założone zostało przedsiębiorstwo Samsung - Sanyo Electronics, a 8 lat później nastąpiła fuzja z Samsung Electronics.

W roku 1970 firma rozpoczęła produkcję czarno-białych telewizorów, a rok 1974 przyniósł poważne zmiany - założenie kolejno Samsung Heavy Industries, Samsung Petrochemical oraz rozpoczęcie produkcji pralek lodówek, co zagwarantowało, wraz z możliwością wejścia na nowe rynki, potężny rozwój w kierunku całkiem nowych gałęzi przemysłu. W roku 1977 przedsiębiorstwo rozpoczęło eksport kolorowych telewizorów. 

Historia powstania giganta - Samsung

Części AGD Samsung i ich charakterystyka

W roku 1979 spółka rozpoczęła masową produkcję kuchenek mikrofalowych, dając jasno do zrozumienia, że segment rynku, związany z urządzeniami domowego użytku, ciągle pozostaje w zakresie zainteresowań i możliwości wciąż rosnącego giganta. Dopiero jednak w latach 80. Samsung pokazał, na co go stać: gwałtowny wzrost w podstawowych obszarach firmy pozwolił na zdobycie lukratywnych rynków: lotnictwa, astronautyki i systemów danych. Obecnie firma uchodzi za jednego z liderów w pracach nad nowymi technologiami, zarówno w zakresie elektroniki, jak i elektrotechniki. 

Wszystkie części Samsung wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz stałym dostosowywaniem do nowych potrzeb konsumentów. Świetnym przykładem są chociażby bezszczotkowe silniki inwerterowe, zaawansowane czujniki czy eleganckie panele sterowania. Części zamienne Samsung, które znajdują się w ofercie sklepu North, z pewnością pomogą przywrócić ulubionym urządzeniom pełną sprawność i znacznie wydłużą ich żywotność. 


 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(62)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
1556
Wyślemy dziś
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(26)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Wszystko co musisz wiedzieć o częściach Samsung

części Samsung

Urządzenia marki Samsung wykorzystują nowoczesne, innowacyjne technologie do poprawienia swojej wydajności. Przed zakupem nowego sprzętu warto zapoznać się z zastosowanymi w nim rozwiązaniami i wybrać taki model, który spełni nasze wymagania. Na przykład pralki Samsung dysponują szeregiem ciekawych rozwiązań. Technologia “Eco Bubble” pozwala na pranie w wodzie o niższej temperaturze dzięki wytwarzaniu dużej ilości piany z wody, detergentu i powietrza. Rozwiązanie to owocuje sporą oszczędnością energii, zapewniając jednocześnie bardzo dobry efekt prania. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem może być czujnik wycieku wody, zatrzymujący cykl prania w wypadku wykrycia awarii. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić, że pozostawienie pracującej pralki spowoduje zalanie sąsiada.

Nasza oferta części Samsung zawiera podzespoły zarówno do tych popularnych urządzeń, np. lodówek, pralek, zmywarek, suszarek bębnowych czy odkurzaczy, jak również klimatyzacji, okapów, kuchenek mikrofalowych i drukarek. Bez problemu uda się zakupić silniki, pompy, uszczelki, a także części Samsung montażowe - śruby, uchwyty, zaślepki, ograniczniki, mocowania. Przy pomocy narzędzia na karcie produktu można też bez problemu sprawdzić, czy dany element pasuje do posiadanego modelu urządzenia.

Jak dobrać części AGD Samsung?

Przede wszystkim trzeba sprawdzić dokładne dane urządzenia na tabliczce znamionowej. Znajdują się tam oznaczenia, które umożliwiają właściwą identyfikację modelu, a co za tym idzie - dobranie takiego elementu, jaki na pewno będzie pasował. Oferowane w naszym sklepie części zamienne Samsung są wykonane z materiałów najwyższej jakości i są fabrycznym odpowiednikiem oryginału, a więc często stanowią o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż części oryginalne Samsung. 

Pamiętaj, żeby przed wykonaniem jakichkolwiek napraw w sprzętach AGD najpierw odłączyć je od prądu i jeżeli to konieczne - od źródła wody. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie uszkodzą się inne podzespoły oraz że nie dojdzie do wycieku wody, która mogłaby zalać mieszkanie. 

Oferta sklepu North na części zamienne Samsung obejmuje także mniej popularne podzespoły, jak chociażby silniczki wibracji, sprężyny zbiornika, pierścienie obrotowe, złącza baterii czy nawet listwy dekoracyjne obudów. Z naszą pomocą uda się wymienić części w różnych sprzętach - skorzystaj z instruktaży, opublikowanej na łamach portalu Baza Porad, lub z instrukcji wideo na naszym kanale YouTube.

 

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top