Części Samsung - oryginalne i zamienne

(24 622 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Samsung. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność

Historia powstania giganta - Samsung

Samsung, światowy potentat w dziedzinie elektroniki, półprzewodników i urządzeń medialnych, rozpoczął swoją historię 1 marca 1938 roku. W miejscowości Taegu w Korei założyciel firmy Byung - Chull Lee rozpoczął działalność od eksportu suszonych ryb koreańskich warzyw i owoców do Mandżurii oraz Pekinu.

Po upływie dziesięciu lat firma dysponowała znacznie zwiększonym kapitałem, posiadając młyny zbożowe i urządzenia cukiernicze. Samsung zajmował się w tamtych czasach głównie wytwarzaniem i sprzedażą żywności. W roku 1969 Założone zostało przedsiębiorstwo Samsung - Sanyo Electronics, a 8 lat później nastąpiła fuzja z Samsung Electronics.

Historia powstania giganta - Samsung

W roku 1970 firma rozpoczęła produkcję czarno - białych telewizorów o oznaczeniu P-3202. Rok 1974 przyniósł poważne zmiany - założenie kolejno Samsung Heavy Industries, Samsung Petrochemical oraz rozpoczęcie produkcji pralek i lodówek zagwarantowały, wraz z możliwością wejścia na nowe rynki, potężny rozwój w kierunku całkiem nowych gałęzi przemysłu. W roku 1977 przedsiębiorstwo rozpoczęło eksport kolorowych telewizorów. Rok ten to także początek Samsung Construction, Samsung Fine Chemicals oraz Samsung Precision CO - kolejne gałęzie przemysłu dołączyły do listy priorytetów firmy.

W roku 1979 spółka rozpoczęła masową produkcję kuchenek mikrofalowych, dając jasno do zrozumienia, że segment rynku związany z urządzeniami domowego użytku ciągle pozostaje w zakresie zainteresowań i możliwości wciąż rosnącego giganta. Dopiero jednak w latach 80. Samsung pokazał, na co go stać: gwałtowny wzrost w podstawowych obszarach firmy oraz dalsza dywersyfikacja pozwoliły na zdobycie lukratywnych rynków: lotnictwa, astronautyki i systemów danych. Obecnie Samsung uchodzi za jednego z liderów w pracach nad nowymi technologiami, zarówno w zakresie elektroniki, jak i elektrotechniki.

Termostat do piekarnika Samsung DG47-00010A
Sprężyna do pralki Samsung DC61-02146B
Śruba do pralki Samsung DC60-40137A
Fartuch do pralki Samsung DC64-03235B
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6402852A
Termostat do piekarnika Samsung DG47-00010B
Gniazdo węża do odkurzacza Samsung DJ6700008A
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Na czym polegają systemy Eco Bubble i NoFrost od Samsunga?

Samsung

Urządzenia marki Samsung wykorzystują nowoczesne, innowacyjne technologie do poprawienia wydajności. Przed zakupem nowego sprzętu warto zapoznać się z zastosowanymi w nim rozwiązaniami i wybrać to urzadzenie, które spełni nasze wymagania. Pralki Samsung dysponują szeregiem ciekawych rozwiązań. Technologia "Eco Bubble" pozwala na pranie w wodzie o niższej temperaturze dzięki wytwarzaniu z mieszanki wody, detergentu i powietrza dużych ilości piany. Rozwiązanie to owocuje sporą oszczędnością energii, zapewniając jednocześnie bardzo dobry efekt prania. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem może być czujnik wycieku wody, zatrzymujący cykl prania w wypadku wykrycia awarii. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić, że pozostawienie pracującej pralki zaowocuje zalaniem sąsiada.

Bębny typu "Diamond" pozwalają natomiast na pranie bardzo delikatnych tkanin dzięki zastosowaniu zmniejszonych otworów wylotowych. Rozwiązanie to eliminuje ryzyko wciągnięcia włókien lub całej bielizny do wnętrza urządzenia. Wyjątkowo przydatna może być także funkcja "Smart Check" automatycznie wykrywająca wszelkie usterki w pralce. Informacja o uszkodzeniu wyświetlana jest na panelu sterującym urządzenia. Z kolei w przypadku lodówek marki Samsung warto zwrócić uwagę na obecność systemu "NoFrost". System ten zapobiega powstawaniu szronu i lodu wewnątrz komory chłodziarki, poprawiając nie tylko estetykę wnętrza komory, ale przede wszystkim zapewniając higienę oraz pomagając utrzymać urządzenie w dobrej kondycji technicznej.

Zmywarka skraca cykl mycia

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się