Kategorie części

Części Amica

Części Amica. Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Amica. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Części AGD Amica 

Firma Amica powstała w roku 1945, jednak dopiero w 1957 r. na rynek wprowadzona została pierwsza kuchenka gazowa spod znaku firmy z Wronek. Już od tamtego pamiętnego dnia Amica rozpoczęła skrupulatne zbieranie wiedzy i doświadczeń w budowie zarówno kuchni gazowych, jak i pozostałych urządzeń gospodarstwa domowego.

Lata 60-te producent spędził praktycznie w całości na doskonaleniu kolejnych projektów kuchni gazowych. Rok 1967 zaoferował firmie prawdziwy skok - uruchomienie sprzedaży eksportowej. Kolejny krok rozwojowy, rozszerzenie eksportu produkowanych urządzeń na rynki zachodnie, nastąpił dopiero w latach 80-tych. Chwilę później, w roku 1992, do listy zmian dołączyło nowe, znane nam dziś z półek sklepowych, logo.

Amica - Historia polskiego giganta

Rok 1993 Amica powitała otwarciem nowej fabryki armatury skupionej na jednym celu - produkcja płyt kuchennych, teraz już gazowych oraz elektrycznych. Ciężka praca i stosowanie najwyższej jakości części Amicazaowocowało uzyskaniem certyfikatu ISO oraz powstaniem następnej fabryki - tym razem lodówek. Dopiero jednak w roku 1997 Amica zadebiutowała na GPW w Warszawie oraz uzyskała certyfikat ISO 14001. Już rok później producent otrzymał nagrodę gospodarczą z rąk prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Urządzenia oraz części AGD Amica

Nowe millenium oznaczało nową ofertę - w roku 2000 powstała fabryka pralek. W roku 2012 Amica pobiła rekord, w ciągu sześciu miesięcy wypuszczając na rynek ponad milion tych urządzeń. Jednak w chwili obecnej producent nie skupia się wyłącznie na produkcji sprzętów gospodarstwa domowego. Przy współpracy z poznańskim Uniwersytetem Ekonomicznym firma stworzyła Uniwersytet AGD Amica, projekt przeznaczony do szkolenia przyszłych specjalistów w zakresie sprzedaży oraz projektowania urządzeń kuchennych. Stosowane przez producenta części zamienne Amica sprawiają zaś, że jego pozycja w branży stale rośnie.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(30)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(78)
2341
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(43)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(39)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
8346
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
6010
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(101)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(20)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
10490
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 7900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(35)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Części AGD Amica do każdego sprzętu

części Amica

Marka od wielu lat zachwyca użytkowników ergonomią, jakością części Amica oraz rozwiązaniami technicznymi, stosowanymi w swoich urządzeniach. Sprzęt domowy tej firmy projektowany jest z myślą o wydajności oraz utrzymaniu pierwotnego designu wnętrza mieszkania. Zmywarki, produkowane przez Amica, wykorzystują technologię zmywania 3D. Dzięki trzem niezależnym natryskom zanieczyszczenia są dokładnie usuwane z naczyń, nawet jeżeli znajdują się w trudno dostępnych zakamarkach. Technologia Flexi Space pozwala na całkowicie indywidualne dopasowanie wnętrza komory zmywarki. Składane elementy koszy, dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space oraz regulacja wysokości pozycji kosza pozwalają na pełne wykorzystanie pojemności zmywarki, dzięki czemu w nowych modelach mieści się aż 14 kompletów zastaw stołowych. Technologia Turbo Drying wspomaga obieg powietrza wewnątrz komory za pomocą specjalnych wentylatorów, dzięki czemu w komorze nie powstaje para wodna. Naczynia wyciągnięte ze zmywarki są suche, błyszczące i pozbawione zacieków. 

Pralki są wyposażone w najwyższej jakości części AGD Amica, np. zawory AquaBall. Rozwiązanie to pozwala na ograniczenie strat w detergencie poprzez zamknięcie odpływu wody do momentu zakończenia prania. W klasycznych pralkach nawet do 20% detergentu jest bezpowrotnie tracone wraz z wodą usuwaną z urządzenia. Piekarniki marki Amica wykorzystują system Aqualytic, dzięki któremu czyszczenie jest wyjątkowo proste. Gładka struktura emalii AquaRealEase w połączeniu z 0,5l wody i temperaturą 90ºC sprawiają, że wszelkie zanieczyszczenia odklejają się od ścian komory. Po zakończeniu procesu wystarczy mokrą szmatką przetrzeć wnętrze urządzenia, by uzyskać doskonałą czystość komory.

Postaw na profesjonalne części AGD Amica

Nawet najlepiej wykonane sprzęty AGD mają to do siebie, że mogą ulec awarii. S zczególnie narażone są podzespoły, które mają kontakt z wodą, np. w zmywarkach, bądź też części grzejne (grzałki, termostaty). W naszym sklepie znaleźć można zarówno oryginalne części Amica, jak i części zamienne Amica - dzięki nim uda się w sprawny oraz szybki sposób usunąć usterkę, by przywrócić urządzeniu jego pełną sprawność. W ofercie posiadamy podzespoły do popularnych sprzętów, np. lodówek FK25154UTVKS15694W czy fk316.4 , a także urządzeń z zakresu mniejszego AGD (odkurzacze, czajniki, blendery).

Przy wyborze części Amica sugeruj się oznaczeniami na tabliczce znamionowej, które zawierają dokładne dane o modelu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zakupione części AGD Amica na pewno pasują do Twojego urządzenia. 

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top