baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Filtry Amica

(436 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Filtry Amica jak i ich odpowiedniki. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Filtr do odkurzacza Amica 1035466
2290
Wyślemy dziś
Filtr węglowy do okapu Amica FWP 19 1161132
Filtr wody do czajnika Amica 1034401
Filtr HEPA do odkurzacza Amica 1035236
Filtr wody do czajnika Amica 1035202
Filtr wody do czajnika Amica 1035203
Filtr piankowy do odkurzacza Amica 1035231
Filtr do odkurzacza Amica 1038951
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się