Części Electrolux

(55 702 produktów)

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Electrolux. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

Dostępność

Historia marki Electrolux

Firma Electrolux swoją działalność rozpoczęła w 1912 roku wskutek fuzji firm Elektromekaniska AB oraz Lux AB. W roku 1928 spółka wprowadzona została na Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych, a już dwa lata później na Sztokholmską giełdę.

Pierwszym prawdziwym produktem spod flagi Electrolux był odkurzacz o nazwie Model V, wprowadzony w roku 1921. Odkurzacz ten uznaje się za krok milowy w dążeniu do stworzenia łatwego w obsłudze, wydajnego urządzenia do czyszczenia powierzchni w mieszkaniu.

Dwa lata później firma rozpoczęła produkcję urządzeń opartych na wynalazku dwóch studentów sztokholmskiego Royal Institute of Technology, Platena oraz Muntersa: lodówek absorpcyjnych. Początkowo nazwa firmy brzmiała Elektrolux, jednak w roku 1957 zdecydowano się zmienić pisownię na wersję obecną.

Historia marki Electrolux

Rozwój firmy przez pół wieku następował pod przewodnictwem Hansa Werthena. Obecnie w firmie pracuje około 51 000 pracowników. W Polsce nazwa Electrolux przyjęła się i przez długi czas utrzymywała jako potoczna nazwa odkurzaczy. W roku 1992 w Warszawie utworzono pierwszy polski oddział firmy. Obecnie na terenie Polski działają cztery fabryki produkujące sprzęt spod marek posiadanych przez firmę. Lwia część sprzedanych w Polsce i za granicami urządzeń oraz części spod marki Electrolux powstała w fabrykach w Siewierzu, Żarowie, Oławie oraz Świdnicy. Firma umiejscowiła w Polsce także swoje Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych (Kraków), Centrum Logistyczne (Oława) oraz Magazyn Produktów Gotowych (Pruszków).

Filtry 2szt. EF150 do odkurzacza Electrolux ErgoRapido
4390 4000
Wyślemy pojutrze
Grzałka pompy myjącej do zmywarki AEG 4055373700
Filtr puchu do suszarki Electrolux 8074539019
Uszczelka zbiornika do zmywarki AEG 1119186003
Kolanko węża do zmywarki AEG 1119164018
Hydrostat do zmywarki ELECTROLUX / AEG 4055346060
Zabierak bębna do pralki Electrolux 8118628026
Amortyzator bębna 1552394023 do pralki Electrolux
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Rozwiązania technologiczne w urządzeniach marki Electrolux

Electrolux

Urządzenia marki Electrolux oferują wiele ciekawych rozwiązań technologicznych opracowanych z myślą o wydajności sprzętu i satysfakcji użytkownika. Chłodziarko – zamrażarki tego producenta nie bez powodu określane są jako bezszronowe. System TwinTech Frost Free eliminuje ryzyko powstawania szronu i złogów lodu wewnątrz komory chłodziarki, pomagając w utrzymaniu higieny oraz czystości. Jednocześnie system nie wysusza nadmiernie przechowywanej żywności. Technologia FreeStore pozwala na przechowywanie pożywienia w dowolnym miejscu w komorze. Jest to możliwe dzięki automatycznie włączającemu się systemowi nawiewu zimnego powietrza. Dodatkowa duża szuflada zamrażarki SpacePlus przeznaczona jest do przechowywania większych mrożonek – mięsa lub mrożonych warzyw. Pralki UltraCare dedykowane są do prania delikatnych tkanin – bielizny i jedwabiu.

Dzięki technologii UltraMix detergent mieszany jest z wodą w osobnej komorze, tuż przed wprowadzeniem mieszanki do bębna. Dzięki temu ubrania prane są równomiernie. Nie występuje także ryzyko pozostawania na ubraniach plam z detergentu po zakończeniu prania. System Optisense analizuje wielkość wsadu i automatycznie dobiera ilość wody oraz detergentu, długość prania i ilość zużytej energii. Dzięki temu cykl prania za każdym razem jest spersonalizowany i dokładnie dobrany do pranych ubrań. Zmywarki serii RealLife oferują doskonałą ochronę naczyń podczas zmywania. Wykonane z gumy uchwyty SoftGrips oraz kolce na kieliszki SoftSpikes zapewniają stabilne oparcie dla delikatnych naczyń, jednocześnie nie rysując ich podczas pracy urządzenia. Opcja GlassCare pozwala na zmywanie w temperaturze 45°C, płukanie w 60°C i ponowne schładzanie. Dzięki temu na szkle nie powstają zarysowania i pęknięcia.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się