Kategorie części

Części Electrolux

Części Electrolux - oryginalne i zamienne. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Historia marki Electrolux

Firma Electrolux swoją działalność rozpoczęła w 1912 roku wskutek fuzji firm Elektromekaniska AB oraz Lux AB. W roku 1928 spółka wprowadzona została na Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych, a już dwa lata później na Sztokholmską giełdę.

Pierwszym prawdziwym produktem spod flagi Electrolux był odkurzacz o nazwie Model V, wprowadzony w roku 1921. Odkurzacz ten uznaje się za krok milowy w dążeniu do stworzenia łatwego w obsłudze, wydajnego urządzenia do czyszczenia powierzchni w mieszkaniu. Swoją sławę zawdzięczał prostemu użytkowaniu oraz temu, że części zamienne Electrolux były łatwo dostępne.

Dwa lata później firma rozpoczęła produkcję urządzeń opartych na wynalazku dwóch studentów sztokholmskiego Royal Institute of Technology, Platena oraz Muntersa: lodówek absorpcyjnych. Początkowo nazwa firmy brzmiała Elektrolux, jednak w roku 1957 zdecydowano się zmienić pisownię na wersję obecną.

Historia marki Electrolux

Fabryki oraz części AGD Electrolux

Rozwój firmy przez pół wieku następował pod przewodnictwem Hansa Werthena. Obecnie w firmie pracuje około 51 000 pracowników. W Polsce nazwa Electrolux przyjęła się i przez długi czas utrzymywała jako potoczna nazwa odkurzaczy. W roku 1992 w Warszawie utworzono pierwszy polski oddział firmy. Obecnie na terenie Polski działają cztery fabryki produkujące sprzęt spod marek posiadanych przez firmę przy użyciu profesjonalnych części Electrolux. Lwia część sprzedanych w Polsce i za granicami urządzeń oraz części spod marki Electrolux powstała w fabrykach w Siewierzu, Żarowie, Oławie oraz Świdnicy. Firma umiejscowiła w Polsce także swoje Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych (Kraków), Centrum Logistyczne (Oława) i Magazyn Produktów Gotowych (Pruszków).


gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(16)
8790
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 4900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(96)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(46)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(28)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
17889
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 12900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Części Electrolux to profesjonalne rozwiązania technologiczne

Części Electrolux

Urządzenia marki Electrolux oferują wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, opracowanych z myślą o wydajności sprzętu i satysfakcji użytkownika. Takie efekty są uzyskiwane dzięki stosowaniu innowacyjnych metod produkcji oraz wysokich jakościowo części AGD Electrolux. Chłodziarko-zamrażarki tego producenta nie bez powodu określane są jako bezszronowe. System TwinTech Frost Free eliminuje ryzyko powstawania szronu i złogów lodu wewnątrz komory chłodziarki, pomagając w utrzymaniu higieny oraz czystości. Jednocześnie system nie wysusza nadmiernie przechowywanej żywności. Technologia FreeStore pozwala na przechowywanie pożywienia w dowolnym miejscu w komorze. Jest to możliwe dzięki automatycznie włączającemu się systemowi nawiewu zimnego powietrza. Dodatkowa duża szuflada zamrażarki SpacePlus przeznaczona jest do przechowywania większych mrożonek – mięsa lub warzyw.

Pralki UltraCare dedykowane są do prania delikatnych tkanin – bielizny i jedwabiu. Dzięki technologii UltraMix detergent mieszany jest z wodą w osobnej komorze, tuż przed wprowadzeniem mieszanki do bębna. Taki system współgrających ze sobą części Electrolux sprawia, że ubrania prane są równomiernie. Nie występuje także ryzyko pozostawania na materiale plam z detergentu po zakończeniu prania. System Optisense analizuje wielkość wsadu i automatycznie dobiera ilość wody oraz detergentu, długość cyklu i ilość zużytej energii. Dzięki temu program za każdym razem jest spersonalizowany i dokładnie dobrany do pranych ubrań. Zmywarki serii RealLife oferują zaś doskonałą ochronę naczyń podczas zmywania. Wykonane z gumy uchwyty SoftGrips oraz kolce na kieliszki SoftSpikes zapewniają stabilne oparcie dla delikatnych naczyń, jednocześnie nie rysując ich podczas pracy urządzenia. Opcja GlassCare pozwala na zmywanie w temperaturze 45°C, płukanie w 60°C i ponowne schładzanie. Dzięki temu na szkle nie powstają zarysowania i pęknięcia.

Dobierz właściwe części AGD Electrolux

Jeżeli Twoje ulubione urządzenie uległo awarii i wymaga naprawy, pamiętaj, żeby dobrać najwyższej jakości części AGD Electrolux. Zakupu dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, które pozwalają dokładnie zidentyfikować model. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że któryś z elementów nie będzie pasował. Możesz zastosować zarówno dostępne w naszej ofercie oryginalne części Electrolux, jak i części zamienne Electrolux - te drugie są fabrycznymi odpowiednikami oryginałów, wobec czego ich trwałość jest równie wysoka. Popularne są między innymi podzespoły do lodówek ENN2853COWENN12852AWEN3700JHW, a także pralek, suszarek, piekarników i odkurzaczy. Postaw na profesjonalne części Electrolux i ciesz się sprawnym sprzętem przez wiele długich lat!

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top