Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Electrolux

Pralka to podstawowe urządzenie, które znajdziemy w każdym gospodarstwie domowym - jest niezbędna do wykonywania regularnych porządków, a także oszczędza nasz czas i energię. Zużycie, usterki czy zniszczenie nawet tych pozornie małych części może skutecznie utrudnić lub całkiem uniemożliwić jej użytkowanie. Ważne jest więc, aby mieć dostęp do miejsca, które oferować będzie zamienne części do pralek Electrolux - takim miejscem jest North. Czeka tu na Ciebie tysiące części do sprzętów Electrolux, zarówno wymiennych jak i oryginalnych, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć tę kompatybilną z Twoim urządzeniem. Elementy dopasujesz do nowszych, ale także do tych starszych modeli - w ich szybkim znalezieniu pomogą Ci filtry na górze strony. Nasza stale powiększająca się baza daje ogromny wybór części - pamiętaj jednak, aby sprawdzić oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będą współgrać z Twoją pralką Electrolux. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie dokonać wymiany wadliwych elementów, zajrzyj na nasz kanał YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(28)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
5756
Wyślemy dziś
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
6190
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Pralki Electrolux - zaawansowane technologie w Twoim domu

części do pralki ElectroluxDzięki swojej niezawodności, pralki Electrolux mogą działać nawet do 20 lat. Ważna jest tu jednak zarówno odpowiednia konserwacja jak i części do pralki Electrolux - a raczej ich szybka wymiana w przypadku usterek. Aby sprzęt jak najlepiej służył i nie miał złego wpływu na środowisko, Electrolux stara się wprowadzać do swoich modeli wszystkie nowoczesne technologie. Właśnie dzięki nim urządzenia zapewniają wysoką jakość wykonywanej pracy. Jakie funkcje możemy znaleźć?

Funkcja Steam System oznacza przetwarzanie pary. Wyposażone w nią są zazwyczaj te nieco droższe modele pralek. Po takim "gotowaniu" ubrań na parze, są one nie tylko łatwiejsze do wyprania, ale także do wygładzenia. Funkcji tej można używać zarówno w połączeniu z praniem, jak i osobno, do odświeżenia ubrań. Para zabija zarazki i alergeny, co jest również korzystne dla zdrowia. Technologia My Favorite Plus, polega na tym, że urządzenie zapamiętuje najczęściej używane funkcje i programy. W rezultacie, przy kolejnym uruchomieniu zaproponuje zapamiętane opcje, co zaoszczędzi użytkownikowi czasu na wybór. Pozostaje wciśnięcie Start, a pralka zajmie się resztą. Funkcja Time Manager umożliwia ręczne ustawienie czasu prania. Najkrótszy program to 14 minut - w tym czasie możliwe jest upranie mniejszych części garderoby, jak skarpetki. Technologia Direct Spray zakłada zużycie wody i energii w zależności od ilości załadowanej odzieży, co obniża koszty, czyniąc pranie bardziej ekonomicznym. Sterowanie urządzeniami Electrolux jest czytelne i proste. 

Części do pralek Electrolux na wyciągnięcie ręki w North

Oprócz zaawansowanych technologii, warto zwrócić uwagę na dużą ilość programów w urządzeniach tej marki. Wśród nich znajdziesz nie tylko pranie bawełny czy innych delikatnych tkanin, ale także opcję prania poduszek, bielizny lub odzieży sportowej. Prędkość wirowania, w zależności od modelu, może wynosić od 400 do 1600 obrotów. Jednocześnie, maksymalne wirowanie nie niszczy tkanin i pomaga przyspieszyć pracę nawet o 25 minut. Wymiary pralek pozwalają wyprać od 3 do 10 kg ubrań. Kolejnym plusem jest także szeroka dostępność części do pralki Electrolux - w North znajdziesz ich tysiące.

Choć te urządzenia są niezwykle trwałe, nie są jednak wieczne. Jak w większości pralek, tak i w urządzeniach Electrolux zdarzają się usterki grzałki, łożysk czy samego panelu sterowania. W przypadku dłuższego użytkowania, zazwyczaj przychodzi także czas na wymianę węża spustowego. Niezależnie od tego, czego będzie potrzebować Twoje urządzenie Electrolux, części do pralek pasujące do modelu Twojego urządzenia znajdziesz w North.

Gorąca pralka podczas prania

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top