baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Bosch

(12 490 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do pralek marki Bosch. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. W celu ułatwienia Tobie wymiany części w pralce, stworzyliśmy dla Ciebie krótkie filmy na kanale YouTube. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Ekologia i oszczędność są ważne dla pralek Bosch

Pralki marki Bosch cechuje innowacyjne podejście do problemów, które wydawało by się są nie do uniknięcia w przypadku tego rodzaju sprzętu domowego. Zaawansowane technologie stosowane w tych urządzeniach pozwalają na podwyższenie wydajności prania oraz obniżenie poziomu decybeli podczas pracy pralki.

Innowacyjność, oszczędność wody, a także szeroka gama programów dla naszych ubrań w jednym urządzeniu

Jednak nie każdy model posiada wszystkie te udogodnienia, dlatego warto sprawdzić przed zakupem, co tak naprawdę siedzi "pod maską" wybranego modelu. Na pierwszy ogień niech pójdzie funkcja "Vario Perfect" pozwalająca na skrócenie prania o 65% lub zmniejszenie zużycia energii o około 50%. "Vario Perfect" jest funkcją stworzoną nie tylko z myślą o obniżeniu kosztów prania, ale także o ochronie środowiska.

Druga interesująca funkcja to "Water Perfect", umożliwiająca znaczne oszczędzanie wody zużywanej przez urządzenie. Za pomocą specjalnych czujników pralka mierzy wielkość załadunku i pobiera dokładnie taką ilość wody, jaka będzie potrzebna do wyprania ubrań. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeżeli natomiast zależy nam na maksymalnie cichej pracy urządzenia, powinniśmy się zainteresować systemem "Anti Vibration". Dzięki specjalnie tłoczonej obudowie pralka tłumi wibracje, a więc i hałas, powstałe podczas wirowania bębna.

Kolejnym elementem wpływającym na głośność pracy pralki będzie silnik. Modele wyposażone w silniki "EcoSilence Drive" mają pod tym względem znaczną przewagę - zostały opracowane specjalnie w celu maksymalnego obniżenia hałasu podczas pracy. Jeżeli natomiast zależy nam na pralce ładowanej od przodu, ale mamy do dyspozycji ograniczone miejsce, interesującym rozwiązaniem będzie "SlimLine" - pralki tego typu łączą zalety urządzeń ładowanych od przodu oraz od góry.

Ramka wewnętrzna drzwi 20001372 do pralki Bosch
Ramka wewnętrzna drzwi 00715042 do pralki Bosch
Drzwi kompletne z zawiasem do pralki Bosch 11008957
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00659273
5690
Wyślemy pojutrze
Ramka środkowa drzwi do pralki Bosch 00798820
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00644363
11400
Wyślemy pojutrze
Ramka wewnętrzna drzwi 00714068 do pralki Bosch
Ramka zewnętrzna drzwi 18006699 do pralki Bosch
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 12005088
3590
Wyślemy pojutrze
Ramka wewnętrzna drzwi 00747527 do pralki Bosch
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00499054
8990
Wyślemy pojutrze
Pokrywa komory na proszek do pralki Bosch 00653224
Pokrywa dozująca szuflady do pralki Bosch 11010480
Ramka zewnętrzna drzwi 00747526 do pralki Bosch
Miarka ilości płynu do pralki Bosch 00418517
Zamek kompletny drzwi 00625485 do pralki Bosch
Zapadka zamka drzwi do pralki Bosch 00623234
Wąż odpływowy do pralki Bosch 11017238
Wąż odpływowy do pralki Bosch 00358306
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Serie pralek Bosch

części do pralki Bosch

Pralki marki Bosch produkowane są w ramach jednej z pięciu serii. Serie | 2 to najprostsze z urządzeń w ofercie. Ich główne cechy to technologia VarioPerfect zapewniająca oszczędne wykorzystanie wody i energii elektrycznej oraz specjalne programy dla alergików. Urządzenia spod znaku Serie | 4 posiadają wszystkie cechy pralek wchodzących w skład drugiej serii, dodatkowo posiadają jednak silnik EcoSilence Drive. Tego typu silniki pozwalają na znaczne wyciszenie urządzenia podczas pracy i dalszą energooszczędność, w związku z czym modele Serie | 4 polecane są dla rodzin z małymi dziećmi. Serie | 6 to modele projektowane z myślą o delikatnych tkaninach.

Wyposażenie pralek w bęben WaveDrum zapewnia delikatne i skuteczne pranie. Modele wchodzące w skład serii Serie | 8 łączą w sobie wszystkie zalety poprzedników z nowoczesnym designem zewnętrznym. W tych modelach stosowana jest większość najnowszych technologii opatentowanych przez markę Bosch.

Pralki tego typu są projektowane zarówno z myślą o wydajności, jak i o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie mieszkania. Wszystkie serie pralek składają się z urządzeń ładowanych od przodu. Jedynie urządzenia produkowane w ramach serii Serie | 2 dostępne są także w wersjach ładowanych „od góry”. Wszystkie części do pralek Bosch znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Prosta konstrukcja pralek sprawia, że wiele napraw możesz wykonać w zaciszu domowym, bez wzywania fachowca.

Dlaczego pralka trzeszczy?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się