baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Bosch

(11 862 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do pralek marki Bosch. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. W celu ułatwienia Tobie wymiany części w pralce, stworzyliśmy dla Ciebie krótkie filmy na kanale YouTube. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Ekologia i oszczędność

Pralki marki Bosch cechuje innowacyjne podejście do problemów, które wydawało by się są nie do uniknięcia w przypadku tego rodzaju sprzętu domowego. Zaawansowane technologie stosowane w tych urządzeniach pozwalają na podwyższenie wydajności prania oraz obniżenie poziomu decybeli podczas pracy pralki.

Innowacyjność, oszczędność wody, a także szeroka gama programów dla naszych ubrań w jednym urządzeniu

Jednak nie każdy model posiada wszystkie te udogodnienia, dlatego warto sprawdzić przed zakupem, co tak naprawdę siedzi "pod maską" wybranego modelu. Na pierwszy ogień niech pójdzie funkcja "Vario Perfect" pozwalająca na skrócenie prania o 65% lub zmniejszenie zużycia energii o około 50%. "Vario Perfect" jest funkcją stworzoną nie tylko z myślą o obniżeniu kosztów prania, ale także o ochronie środowiska.

Druga interesująca funkcja to "Water Perfect", umożliwiająca znaczne oszczędzanie wody zużywanej przez urządzenie. Za pomocą specjalnych czujników pralka mierzy wielkość załadunku i pobiera dokładnie taką ilość wody, jaka będzie potrzebna do wyprania ubrań. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeżeli natomiast zależy nam na maksymalnie cichej pracy urządzenia, powinniśmy się zainteresować systemem "Anti Vibration". Dzięki specjalnie tłoczonej obudowie pralka tłumi wibracje, a więc i hałas, powstałe podczas wirowania bębna.

Kolejnym elementem wpływającym na głośność pracy pralki będzie silnik. Modele wyposażone w silniki "EcoSilence Drive" mają pod tym względem znaczną przewagę - zostały opracowane specjalnie w celu maksymalnego obniżenia hałasu podczas pracy. Jeżeli natomiast zależy nam na pralce ładowanej od przodu, ale mamy do dyspozycji ograniczone miejsce, interesującym rozwiązaniem będzie "SlimLine" - pralki tego typu łączą zalety urządzeń ładowanych od przodu oraz od góry.

3090
Wyślemy pojutrze!
5690
Wyślemy pojutrze!
11400
Wyślemy pojutrze!
5990
Wyślemy pojutrze!
1990
Wyślemy pojutrze!
10300
Wyślemy pojutrze!
3890
Wyślemy pojutrze!
11400
Wyślemy we wtorek
1690
Wyślemy pojutrze!
1490
Wyślemy pojutrze!
4990
Wyślemy pojutrze!
5490
Wyślemy pojutrze!
11400
Wyślemy we wtorek
2090
Wyślemy pojutrze!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Promowane produkty

Serie pralek marki Bosch

Pralka Bosch

Pralki marki Bosch produkowane są w ramach jednej z pięciu serii. Serie | 2 to najprostsze z urządzeń w ofercie. Ich główne cechy to technologia VarioPerfect zapewniająca oszczędne wykorzystanie wody i energii elektrycznej oraz specjalne programy dla alergików. Urządzenia spod znaku Serie | 4 posiadają wszystkie cechy pralek wchodzących w skład drugiej serii, dodatkowo posiadają jednak silnik EcoSilence Drive. Tego typu silniki pozwalają na znaczne wyciszenie urządzenia podczas pracy i dalszą energooszczędność, w związku z czym modele Serie | 4 polecane są dla rodzin z małymi dziećmi. Serie | 6 to modele projektowane z myślą o delikatnych tkaninach.

Wyposażenie pralek w bęben WaveDrum zapewnia delikatne i skuteczne pranie. Modele wchodzące w skład serii Serie | 8 łączą w sobie wszystkie zalety poprzedników z nowoczesnym designem zewnętrznym. W tych modelach stosowana jest większość najnowszych technologii opatentowanych przez markę Bosch. Seria HomeProfessional to produkty flagowe: najnowocześniejsze i najwydajniejsze. Wszystkie nowe technologie wykorzystywane są w urządzeniach tej serii. Pralki tego typu są projektowane zarówno z myślą o wydajności, jak i o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie mieszkania. Wszystkie serie pralek składają się z urządzeń ładowanych od przodu. Jedynie urządzenia produkowane w ramach serii Serie | 2 dostępne są także w wersjach ładowanych odgórnie. Wszystkie urządzenia z wszystkich serii posiadają także system VarioPerfect, co czyni pralki marki Bosch jednymi z najwydajniejszych i najbardziej oszczędnych w użyciu.

Woda w pojemniku na płyn w pralce – przyczyny

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Woda w pojemniku na płyn w pralce – przyczyny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się