baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Części Bosch

(53 968 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Bosch. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Dostępność

Części AGD Bosch a sukces fimry

Początkiem firmy Bosch można określić chwilę otwarcia Warsztatów Mechaniki Precyzyjnej i Elektrotechniki w Stuttgardzie. Data 15 listopada 1886 roku stała się linią startową dla producenta różnego rodzaju urządzeń oraz części Bosch - od elementów silników samochodowych, aż po pralki. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: "lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.
Początkowo Robert Bosch zatrudniał jedynie mechanika oraz pomocnika, a zakład składał się z biura, dwóch pokojów oraz małej kuźni. Szybko jednak firma wybiła się na rynku za sprawą genialnego jak na tamte czasy pomysłu - niskonapięciowego zapłonu magnetycznego do silników samochodowych.

Bosch

Początek XX wieku przyniósł gwałtowny rozrost. Wraz z rozwojem pojazdów silnikowych rosło zapotrzebowanie na innowacyjne, niezawodne technologie z dziedziny motoryzacji. Pierwszy oddział serwisowy firmy Bosch powstał w roku 1921 w Hamburgu i zajmował się głównie wymianą oświetlenia w samochodach. Rok 1932 nierozłącznie związał firmę z urządzeniami przeznaczonymi do gospodarstw domowych: spółka Roberta Boscha przejęła dział techniki grzewczej od firmy Junkers. Wraz z przejęciem firma uzyskała dostęp do projektów związanych z bojlerami i domowymi podgrzewaczami wody.

Już rok później na rynku pojawiła się pierwsza lodówka marki Bosch. Reklamowane hasłem "praktyczna, elegancka i z charakterem" urządzenie zwracało uwagę wyglądem ustawionej poziomo beczki i tym, że zastosowano trwałe, profesjonalne części zamienne Bosch. Po dziś dzień sprzęty tej firmy są wyjątkowo cenione w gospodarstwach domowych na całym świecie i wiodą prym w branży AGD.

Zawór ceramiczny do ekspresu Siemens 12015639
Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00621811
Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Bosch 00704406
9090
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 5990
Filtr 12019016 do odkurzacza Bosch Readyy`y
Rurka dyszy pary do ekspresu Siemens 10002576
Filtr 12022750 do odkurzacza Bosch Cleann`n
Zaparzacz do ekspresu Bosch 11014118
Filtr puchu do suszarki Bosch 00656033
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

O częściach i nie tylko - marka Bosch

Części AGD Bosch

Części Bosch, podobnie jak i urządzenia tej marki, znajdują swoje zastosowanie w gospodarstwach domowych, przemyśle motoryzacyjnym, a także w zakładach pracy. Działalność firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do produkcji sprzętów AGD. Przedsiębiorstwo prowadzi również własne programy rozwojowe, mające na celu polepszenie istniejącej już oferty produktów. Zakres badań jest olbrzymi - w ich skład wchodzi między innymi: robotyka, IT, technologie produkcyjne czy ekologia. Co więcej, Bosch od 2011 roku organizuje program edukacyjny o nazwie Akademia Wynalazców. Jest on skierowany do uczniów w wieku 13-15 lat i ma na celu wzbudzenie u młodzieży zainteresowania przedmiotami ścisłymi.

Realizacja projektu przebiega w dwóch etapach: na etap pierwszy składają się wykłady i warsztaty, przybierające formę przystępną dla młodzieży. W drugim organizator przeprowadza konkurs na najlepszy wynalazek. Współpraca ze Studenckimi Kołami Naukowymi oraz prowadzenie zajęć przez wykładowców i starszych studentów z uczelni technicznych dają uczniom okazję do nabycia konkretnej wiedzy, popartej praktycznym doświadczeniem organizatora. W ramach zajęć uczestnicy mają okazję nie tylko zwiedzić laboratoria oraz warsztaty samochodowe i samolotowe, ale także zbudować własnego robota z części Bosch. Co ważne, uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Organizując Akademię Wynalazców firma Bosch wyszła z prostego założenia - warto przekazywać wiedzę i skupić się na wychowaniu przyszłego pokolenia potencjalnych wynalazców czy inżynierów. Choć pochodzące od marki Bosch części AGD stanowią główną wizytówkę, warto pamiętać również o pozostałych aspektach jej działalności.

Jak dobrać części AGD Bosch?

Jeżeli Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu i potrzebujesz zakupić części AGD Bosch, pamiętaj, żeby koniecznie sprawdzić dokładne dane o modelu na tabliczce znamionowej. To gwarancja, że zamówione produkty na pewno będą pasowały i usunięcie usterki przebiegnie szybko, sprawnie oraz skutecznie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko oryginalne części Bosch, ale także części zamienne Bosch, które pasują zarówno do sprzętów z zakresu dużego AGD (np. do popularnych lodówek KAD62A71/05, KGN39XW26E czy KGV36X4008, jak i małego AGD (odkurzacze, roboty kuchenne, żelazka).

Suszarka do prania buczy

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się