baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender ręczny Rodzaj urządzenia

Części do blenderów ręcznych Bosch

(238 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do blenderów ręcznych Bosch. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:

Pomoc kuchenna najwyższej jakości dla najbardziej wymagających

Blendery ręczne marki Bosch są urządzeniami dostosowanymi do wymagań stawianych przez klientów - duża moc w połączeniu z cichą pracą zapewniają nie tylko wydajność i ergonomię, ale także komfort podczas pracy w kuchni. Stosowane w tych urządzeniach silniki, w zależności od modelu, mogą osiągać nawet 800W mocy. Dzięki temu nawet twarde składniki, takie jak świeże warzywa i orzechy, mogą zostać idealnie zmiksowane.

Blender ręczny-niezawodna pomoc w kuchni

Ergonomiczny kształt blendera w połączeniu z antypoślizgową powłoką uchwytu pozwalają na wygodne i pewne manewrowanie urządzeniem, nawet gdy użytkownik ma mokre ręce. Regulacja prędkości obejmuje aż 12 trybów. Ponadto, urządzenia posiadają funkcję Turbo, dodatkowo zwiększającą możliwości blendera. Stopa miksująca wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia łatwe czyszczenie, a wydajne, poczwórne ostrza QuattroBlade Pro gwarantują wysoką wydajność.

Specjalny, opatentowany system montażu akcesoriów pozwala na zmianę końcówek miksujących w mgnieniu oka, dzięki czemu obróbka pożywienia nie przedłuża się niepotrzebnie. Dostarczane oraz możliwe do dokupienia wyposażenie dodatkowe pozwala przekształcić blender w uniwersalny robot kuchenny o małej pojemności. Wszystkie elementy blenderów Bosch poza uchwytem zawierającym silnik nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w dobrym stanie nie przysparza żadnych problemów. Pojemnik dostarczany z blenderem wyposażony jest w wyraźną, wygodną w użyciu miarkę. Wśród akcesoriów przeznaczonych do blenderów ręcznych znaleźć można między innymi rozdrabniacz, food procesor z dodatkowymi tarczami i ostrzami oraz końcówki do ubijania.

Sprzęgło do blendera ręcznego Bosch 00167717
1990
Wyślemy w poniedziałek
Nasadka miksująca do blendera ręcznego Bosch 00657259
Nasadka miksująca do blendera ręcznego Bosch 00753475
Pojemnik rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 00748750
Napęd blendera ręcznego kompletny Bosch 00753476
Mocowanie tarcz do blendera ręcznego Bosch 00753482
Rozdrabniacz kompletny do blendera ręcznego Bosch 00753480
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Bosch 00622020
Sprzęgło trzepaczki do blendera ręcznego Bosch 00624860
Pokrywka rozdrabniacza do blendera ręcznego Zelmer 12008260
Trzepaczka do blendera ręcznego Bosch 00753124
7190
Wyślemy w poniedziałek
Pokrywka rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 12010977
Popychacz rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 00653325
Pojemnik rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 11004139
Pojemnik rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 00498097
Mocowanie tarcz do blendera ręcznego Bosch 12004929
Napęd blendera ręcznego kompletny Bosch 00753477
Napęd blendera ręcznego kompletny Bosch 00657256
20600 18500
Wyślemy w poniedziałek
Napęd blendera ręcznego kompletny Bosch 00641794
Trzepaczka do blendera ręcznego Bosch 00657378
3290
Wyślemy w poniedziałek
Pojemnik rozdrabniacza do blendera ręcznego Bosch 00268636
Nasadka miksująca do blendera ręcznego Bosch 00657258
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

MaxxoMix czy ErgoMixx?

Blendery ręczne Bosch

Blendery ręczne marki Bosch produkowane są w ramach jednej z dwóch linii: MaxxoMix lub ErgoMixx. Czym różnią się te dwie linie? Seria MaxxoMix odznacza się mocniejszym silnikiem oraz w pełni stalową konstrukcją, co czyni te miksery idealnym wyborem dla osób korzystających z mikserów ręcznych często i intensywnie. ErgoMix natomiast to urządzenia przeznaczone do klasycznej pracy. Mniejsza ilość wyposażenia dodatkowego zawiera mniej wyspecjalizowanych akcesoriów, jednocześnie zapewniając wszystko to, czego w kuchni można potrzebować na codzień. Obudowa blenderów serii ErgoMixx wykonana jest z tworzywa sztucznego. Ze względu na stalową konstrukcję obudowy blendery MaxxoMix są cięższe, jednak zastosowany materiał znacznie zwiększa wytrzymałość urządzeń i ułatwia czyszczenie.

W obu wersjach dostępna jest identyczna końcówka miksująca QuattroBlade, wykonana ze stali szlachetnej i nadająca się do mycia w zmywarce. Końcówki tego typu można używać w rozgrzanych naczyniach bez obaw o zniszczenie blendera. Obydwie wersje wykorzystują szeroką gamę akcesoriów: pojemniki do miksowania, mieszadła do ubijania oraz pokrywy ochronne wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W zależności od wersji w zestaw wchodzić może także rozdrabniacz uniwersalny lub przystawka Kubixx do krojenia składników w kostkę. Niezależnie od zawartości zestawu większość akcesoriów można nabyć dodatkowo, znacznie rozszerzając możliwości blendera. Z odpowiednim wyposażeniem blendery z obu linii mogą skutecznie zastąpić stacjonarne roboty kuchenne.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się