Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Szuflada do podgrzewania Rodzaj urządzenia

Części do szuflady do podgrzewania Bosch

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do szuflad do podgrzewania Bosch. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Pozwól sobie na odrobinę luksusu

Szuflady podgrzewające marki Bosch pozwalają na podtrzymywanie przygotowanych potraw w cieple, podgrzewanie posiłków oraz nagrzewanie naczyń takich jak filiżanki na kawę do pożądanej temperatury. W przypadku filiżanek optymalną temperaturą naczynia, w którym serwowana jest kawa będzie 50°C. Szufladę można także wykorzystać do przyspieszenia dojrzewania ciasta drożdżowego lub rozmrażania wyjętych z zamrażalnika potraw.

Szuflada do podgrzewania Bosch - zachowaj stałą temperaturę swoich dań

Dzięki znajdującym się na wyposażeniu prowadnicom teleskopowym nawet po brzegi załadowana i obciążona szuflada może być w pełni wysunięta, co znacznie poprawia komfort obsługi urządzenia. Maksymalny udźwig oraz pojemność szuflad wynoszą kolejno 25 kg oraz 20 litrów, dzięki czemu można w niej podgrzewać nawet duże ilości jedzenia lub naczyń. W zależności od modelu, podgrzewane lub utrzymywane w cieple mogą być garnki lub brytfanki z zupami, pieczeniami i sosami. Funkcja płynnej, bezstopniowej regulacji temperatury w zakresie 30 - 80 °C ułatwia podgrzewanie, eliminując ryzyko oparzeń o rozgrzany metal oraz pozwalając na powolne dogrzewanie przygotowanych potraw.

Pełna kontrola nad temperaturą wewnątrz urządzenia pozwala także na stymulowanie czasu podgrzewania. Jeżeli planujemy poczęstować niezapowiedzianych gości kawą w ciepłych filiżankach, można wstawić naczynia do komory z wyższą temperaturą – dzięki temu naczynia nagrzeją się szybciej. Szuflady podgrzewające marki Bosch wykonane są ze stali szlachetnej. Materiał ten znacznie ułatwia czyszczenie wnętrza szuflady. Urządzenia te najczęściej montowane są pod piekarnikiem lub ekspresem do kawy, umożliwiając wygodną i szybką obsługę.

Kabel zasilający do szuflady do podgrzewania Bosch 00652077
Grzałka kompletna do szuflady do podgrzewania Bosch 00686684
Front do szuflady do podgrzewania Bosch 00772156
53500
Wyślemy w poniedziałek

Do czego można wykorzystać szuflady grzewcze?

Szuflada grzewcza Bosch

Szuflady grzewcze marki Bosch można zainstalować w zabudowie jako osobne urządzenia lub jako komponent w parze z piekarnikiem lub ekspresem do kawy. Już podczas instalacji szuflady warto się zastanowić, do czego będzie najczęściej wykorzystywana. Montaż urządzenia w parze z piekarnikiem pozwoli na błyskawiczne przełożenie pieczonej potrawy do szuflady w celu powolnego jej dogrzewania, duszenia i gotowania. W ten sposób zamontowana szuflada pozwoli także na ogrzanie talerzy przed posiłkiem, dzięki czemu nawet w najzimniejsze dni obiad na stole nie ostygnie przed czasem.

Montaż urządzenia pod piekarnikiem pozwala także na równoległe podgrzewanie dodatkowych składników dania: gorący chleb, roztopiona czekolada lub ser urozmaicą posiłek chwilę po wyciągnięciu z komory piekarnika. Zamontowanie szuflady pod ekspresem do kawy zapewni szybki i wygodny dostęp do ciepłych filiżanek i talerzyków. Podgrzanie naczynia zalecane jest szczególnie w przypadku serwowania małych porcji aromatycznego napoju: espresso i ristretto szybko wytracają temperaturę, a przez to także większość aromatu, po zaserwowaniu w zimnym naczyniu. Drobne przekąski, takie jak ciastka i herbatniki, również mogą być podgrzewane wewnątrz szuflady grzewczej. Podczas montażu należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie - zarówno szuflada, jak i sparowane z nią urządzenie muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki pracy. Wyjątkowo istotne jest zachowanie odpowiedniej przestrzeni w okolicach szczelin i otworów wentylacyjnych. Podczas montażu należy zachować przynajmniej 35 mm odstępu między tylną częścią urządzenia a ścianą.

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top