Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - pt.: 8-20 sob.: 8-16 Livechat pon. - pt.: 8-20 sob.: 8-16
22 349 93 99

Części do piekarników

Części do piekarnika, elementy i podzespoły piekarników

Znaczącym elementem w każdym modelu piekarnika jest jego wyposażenie. Dodane do urządzenia tacki czy rusztu zwiększa jego możliwości, dzięki czemu użytkownik nie ma potrzeby kupować ich osobno spędzając długie godziny na poszukiwaniach. Blachy w piekarniku często towarzyszą nam przez wiele lat idealnie nadając się do przyrządzania różnego typu potraw i wypieków. Jeżeli jednak nasz podstawowy element wnętrza piekarnika nadaje się już do wyrzucenia, bądź chcemy po prostu dokupić nowy NORTH.pl może Ci zaproponować m.in. patelnie do pieczenia (metalowe, emaliowane, szklane), naczynia żarowe, blachy na tłuszcz, blachy do pieczywa, specjalne ruszty, oraz wiele akcesoriów do pieczenia takich jak formy, foremki itp. W kuchni nie można również zapominać o kuchence. Obecnie najpopularniejszą opcją jest wybór płyty indykcyjnej, która stwarza wygodę zarówno obsługi jak i pielęgnacji, ponieważ nie musimy się już męczyć z uporczywym czyszczeniem zakamarków, tak jak w kuchenkach gazowych. Wodę w czajniku zagotowuje się przyjemniej, a garnki po gotowaniu zapewne zachowają lepszy stan swego spodu.

Oprócz standardowego wyposażenia kuchenek oraz piekarników NORTH.pl może zaoferować części do tych urządzeń skracając czas poszukiwań podczas Państwa rozterek w momencie zepsucia któregoś z elementów. W naszym asortymencie można znaleźć: adaptery do płyt indukcyjnych, pola grzewcze, płyty ceramiczne oraz ich mocowania, dysze, grzałki do piekarników, głowice kuchenek gazowych, moduły sterujące, programatory, regulatory energii i termostaty zarówno do kuchenek jak i płyt, uszczelki do palników, płyt grzejnych, uszczelki do drzwiczek, zawiasy piekarników oraz żarówki.

Prawidłowa konserwacja sprzętu jest kluczowym elementem i zapewniającym jego dłuższą żywotność. W przypadku pierników spraw nie jest skomplikowana, a wręcz ułatwiona. Gładka powierzchnia wnętrza zapobiega przypalaniu się potraw jednocześnie ułatwiając oczyszczanie jej z zabrudzeń. Większość piekarników posiada system samooczyszczania katalitycznego, są one pokryte emalią katalityczną która przekształca krople tłuszczu w produkty gazowe. Zbyt duże plamy mogą zaburzyć porowatość emalii przez co straci ona swoje zdolności samooczyszczania. Przywracamy je systematycznie oczyszczając powichrzenie za pomocą specjalnych środków czyszczących np. odtłuszczaczy w sprayu bądź w kremie to samo tyczy się pielęgnacji płyt indukcyjnych.

NORTH.pl współpracuje z najlepszymi producentami. Nasze części do piekarników i kuchenek pochodzą od: Aeg Amica Ariston Beko Bosch Brandt Candy Gorenje Indesit Moulinex Philips Seb Siemens Smeg Tefal Whirlpool wielu innych.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: