baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Blachy do piekarników

(2 459 produktów)

Szeroki wybór blachy oryginalnych i zamiennych do piekarników. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Blacha do pieczenia płytka (emaliowana) do piekarnika Vestfrost 20612978
Blacha do pieczenia płytka (emaliowana) do piekarnika Beko 219440110
Blacha do pieczenia płytka do piekarnika Gorenje 565061
4190
Wyślemy jutro
Outlet już od 2590
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Beko 219440105
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Neff 00665763
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Bosch 00742586
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554498
Wkład kataliczny do piekarnika Amica 9030627
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dym w piekarniku – co wtedy robić?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dym w piekarniku – co wtedy robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się