Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Części do piekarników/kuchenek Bosch

(6 395 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do piekarników marki Bosch. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

I już nie musisz umieć gotować, by być mistrzem kuchni

Piekarniki marki Bosch wykorzystują szereg technologii poprawiających wyniki gotowania i pieczenia. Modele do zabudowy linii Serie | 8 dysponują między innymi technologiami PerfectBake, PerfectChef oraz PerfectRoast. Fuknkcja PerfectBake nieprzerwanie monitoruje poziom wilgoci pieczonych ciast i tart, automatycznie dobierając optymalne parametry pracy piekarnika.

Piecz bez ograniczeń i z fantazją

Aby uruchomić tryb pieczenia PerfectBake, wystarczy wybrać na panelu sterowania odpowiednią potrawę i aktywować piekarnik przyciskiem "start". Potem pozostaje już tylko wyciągnięcie z piekarnika gotowego, upieczonego ciasta.

Funkcja PerfectRoast za pomocą termosondy mierzy natomiast temperaturę wewnątrz pieczeni, dzięki czemu podobnie jak w przypadku PerfectBake urządzenie jest w stanie samodzielnie dobrać odpowiednie parametry pieczenia. Nowy sposób pomiaru temperatury pozwala na kontrolowanie kilku miejsc jednocześnie, dzięki czemu można mieć pewność, że pieczeń zawsze będzie idealnie podgrzana i opieczona.

Technologia PerfectChef wykorzystuje innowacyjny pierścień sterujący do połączenia automatycznego trybu kontroli stanu potrawy z łatwą obsługą urządzenia. Czteropoziomowy system Termoobieg 4D dodatkowo podgrzewa i opieka potrawę ze wszystkich stron jednocześnie za pomocą nawiewu gorącego powietrza. Wiatrak piekarnika wyposażono w silnik EcoSilence Drive, dzięki czemu praca urządzenia jest wyjątkowo cicha. Modele Serie | 8 wyposażono także w funkcję pyrolizy, co sprawia, że czyszczenie wnętrza urządzenia jest niezwykle proste.

Szyba wewnętrzna do piekarnika Bosch 00441202
Ruszt do piekarnika Bosch HZ368300 00742283
Szyba wewnętrzna do piekarnika Bosch 00771967
Zestaw naprawczy do piekarnika Bosch 12004156
Uszczelka drzwi do piekarnika Bosch 00426060
Szyba wewnętrzna do piekarnika Bosch 00685593
Blokada drzwi do piekarnika Bosch 00607366
Osłona lampki kontrolnej do piekarnika Bosch 00608656
Szyba zewnętrzna do piekarnika Bosch 00776123
41300
Wyślemy w poniedziałek
Ruszt do piekarnika Bosch HEZ634080 00577584
Silnik wentylatora do piekarnika Bosch 00641854
29100
Wyślemy w poniedziałek
Prawa drabinka do piekarnika Bosch 00680182
Ruszt do piekarnika Bosch HZ344000 00471883
Szyba środkowa do piekarnika Bosch 00771870
Tuleja do piekarnika Bosch 00068492
Zawias drzwi do piekarnika Bosch 00483651
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Trzy serie piekarników marki Bosch

Piekarnik Bosch

Piekarniki marki Bosch produkowane są w trzech wersjach. Modele serii drugiej charakteryzują się przede wszystkim łatwością obsługi oraz charakterystycznym panelem sterującym z dwoma pokrętłami. Seria szósta znacznie wygładziła zewnętrzny wygląd urządzenia poprzez zastąpienie prostokątnej szyby drzwi wersją kwadratową ze srebrnym obramowaniem. Wizualnie szyba jest znacznie większa i prawie sięga podstawy piekarnika. Panel sterowania zmieniono nieznacznie. Głównym elementem sterującym w piekarnikach serii szóstej ciągle są dwa wyraźnie opisane pokrętła, a kwadratowy wyświetlacz zastąpiono prostokątnym. Pokrętła zarówno w urządzeniach serii drugiej jak i szóstej są chowane, stanowiąc jednocześnie akcent estetyczny jak i zabezpieczenie przed dziećmi.

Modele serii ósmej odznaczają się przede wszystkim nowoczesnym panelem sterowania. Klasyczne pokrętła i wyświetlacz zastąpił w tych urządzeniach duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT z przyciskami sensorowymi. Czytelne menu zawiera także znacznie więcej opcji i trybów pracy. Wszystkie serie posiadają funkcję czyszczenia katalitycznego. W urządzeniach serii drugiej za pomocą katalizy czyścić można tylną ściankę komory urządzenia, modele serii szóstej umożliwiają czyszczenie katalityczne ścian tylnej i bocznych, a w piekarnikach serii szóstej katalizą czyścić można ściankę tylną i górną oraz panele boczne. Wszystkie serie posiadają system chłodnego frontu - drzwiczki modeli serii drugiej nagrzewają się do max. 50°C, podczas gdy dopuszczalna temperatura klapy w seriach szóstej oraz ósmej obniżona została o 10°C – do 40°C.

Piekarnik buczy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik buczy
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top