Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Żarówki do piekarników Bosch

Urządzeniem, które gwarantuje nam ciepłe i świeże posiłki jest piekarnik - ciężko wyobrazić sobie bez niego rodzinną kolację bądź zdrowy obiad. Niestety, jak w każdym urządzeniu domowym, i w piekarniku zdarzają się awarie, niektóre części psują się i zużywają. Warto dbać o swój piekarnik, wymieniając wadliwe elementy, aby korzystanie z urządzenia nie było utrudnione bądź całkowicie uniemożliwione. Część taka jak żarówka do piekarnika Bosch nie sprawi, że używanie urządzenia będzie całkiem niemożliwe, niemniej jednak jest to ważny element, bez którego korzystanie ze sprzętu będzie utrudnione. Zepsuta lub przepalona żarówka jest elementem, który - w przypadku jakiejkolwiek wady - będzie podlegał wymianie. Nową żarówkę bez trudu znajdziesz w North, wystarczy, że znasz model swojego piekarnika i użyjesz filtrów na górze strony. Pamiętaj, aby wezwać fachowca jeśli nie czujesz się pewnie przeprowadzając taki zabieg samodzielnie. Jeśli zdecydujesz się to zrobić na własną rękę, zajrzyj na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(58)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Żarówka do piekarnika Bosch - szybka i bezpieczne wymiana

żarówka do piekarnika BoschNajlepiej dbać o nasze urządzenia domowego użytku, dbając o każdą ich część z osobna - to oznacza również wymianę w przypadkach takich jak wada, usterka, awaria czy zużycie. Wszystkie elementy są ważne, aby urządzenie działało prawidłowo, więc jeśli zepsuje się iskrownik iskrownik, pokrętło czy żarówka, piekarnik Bosch jest urządzeniem, do którego bez trudu znajdziesz części w North.

Aby żarówka do piekarnika Bosch była na widoku i byś mógł swobodnie ją wymienić, musisz najpierw zdjąć osłonkę. Jej rolą jest chronienie żarówki przed uszkodzeniami, jednak zdarza się, że i ona ulegnie zepsuciu. Może pęknąć, rozbić się bądź poluzować, a wtedy także żarówka do piekarnika Bosch może zostać uszkodzona. Nie zapominaj, że majsterkowanie przy elektryczności to zadanie tylko dla osób, które czują się w tym pewnie, jeśli więc nie jesteś jedną z nich, nie wahaj się poprosić o pomoc profesjonalisty. Chcesz dowiedzieć się jak zachować bezpieczeństwo i zrobić to na własną rękę? Przeczytaj krótką instrukcję poniżej.

Zacznij od odłączenia urządzenia od zasilania i załóż parę rękawiczek ochronnych, zwłaszcza, jeśli wiesz, że będziesz mieć do czynienia z pękniętym bądź stłuczonym szkłem. Dzięki temu unikniesz skaleczenia. Następnie zdejmij osłonkę żarówki - możesz zajrzeć do instrukcji obsługi swojego urządzenia jeśli nie wiesz jak to zrobić, ale najczęściej wystarczy odkręcić. Najczęściej problemem okazuje się rozbita bądź przepalona żarówka do piekarnika Bosch. Jeśli jest przepalona, zwyczajnie wymień ją na nową. W przypadku, kiedy jest rozbita, upewnij się najpierw, że usunąłeś całe szkło - możesz zrobić to za pomocą odkurzacza. Po wszystkim podłącz piekarnik i sprawdź, czy wymiana się udała.
Jeśli nie możesz dostać się do żarówki, która potrzebuje wymiany, może to oznaczać, że osłona się zablokowała bądź zacięła. Zamiast szarpać i ciągnąć, sprawdź czy wokół nie ma śrub, które ją mocują. Jeśli zwyczajnie nie da się jej odkręcić, użyj smaru, rozprowadź go wokół części i odczekaj chwilę, aż osłona poluzuje się na tyle, by dało się ją zdjąć.

Piekarnik buczy

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik buczy
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top