Nie działa wyświetlacz w piekarniku

katarzyna | 22 października 2021

Z piekarnika elektrycznego korzysta się często. Problem pojawia się, gdy przestaje działać wyświetlacz w piekarniku i nie można ustawić programu, temperatury. Usterki w urządzeniach zaawansowanych technologicznie są trudne do zlokalizowania, nie mniej warto wiedzieć na czym się stoi. Sprawdź, co mogło się uszkodzić.

Chwilowy brak prądu w domu

Jeżeli w Twoim mieszkaniu zabrakło energii elektrycznej, nawet chwilowy brak zasilania może spowodować spięcie w urządzeniach podłączonych do prądu. Dotyczy to szczególnie wyświetlacza w piekarniku. Nowoczesne piekarniki wyposażone są w zaawansowaną elektronikę, która jest wrażliwa na zmiany napięcia, szczególnie na przeciążenia w sieci. Filtry przeciwzakłóceniowe powinny wyłapywać takie sytuacje, ale nie zawsze jest tak.

Poluzowane przewody na module wyświetlacza

Jeżeli zasilanie dochodzi do piekarnika, należy sprawdzić kolejno przewody zasilające wyświetlacz. Niekiedy uszkodzenia typu przetarcie czy rozerwanie nie pozwalają na zamknięcie układu elektrycznego, przez co nie działa wyświetlacz w piekarniku. Sprawdź przewody oraz czy nie ma zimnych lutów na module. Rozlanie kondensatora może również mieć wpływ na funkcjonowanie wyświetlacza.

Jeżeli nie czujesz się na siłach nie podejmuj się działania naprawy wyświetlacza, ponieważ można uszkodzić inne podzespoły.

Zalany układ elektryczny

Tak jak wcześniej wspomniano, wyświetlacz to tylko jeden element należący do całego układu elektrycznego w piekarniku. Należy ostrożnie podchodzić do czyszczenia i konserwacji piekarnika dlatego kiedy czyścimy obudowę i zewnętrzny panel, ograniczmy się do stosowania płynów w postaci mleczka i nie pryskajmy bezpośrednio na elementy elektroniczne, ponieważ łatwo można je zalać.

nie działa wyświetlacz w piekarniku

Aktywna blokada rodzicielska

Wiele piekarników wyposażonych jest w blokadę rodzicielską, która ma na celu chronić dzieci przed poparzeniem się oraz niekontrolowanym otwarciem urządzenia podczas pracy. Włączenie funkcji ściemniania obrazu może nam uprzykrzyć funkcjonowanie piekarnika, jeżeli zapomnimy ją wyłączyć. Czasami nie działa wyświetlacz w piekarniku, bo uruchomiona jest blokada. Niekiedy kłódka na wyświetlaczu sygnalizuje włączenie tej opcji. Wszystko zależy od modelu i producenta urządzenia. Sprawdź w swojej instrukcji obsługi piekarnika, jaki symbol ma blokada rodzicielska.

Rozprogramowanie się wyświetlacza

Czasami zdarza się taka sytuacja niezależna od użytkownika, że nastąpiła awaria oprogramowania piekarnika. Nie polecamy jednak wykonywać napraw oprogramowania bez doświadczenia i specjalnych instrukcji, ponieważ można uszkodzić pozostałe elementy w piekarniku. W przypadku nowszych modeli urządzeń koszty naprawy mogą być słone, a wizyta w serwisie nieunikniona.

Spalone diody na wyświetlaczu

Kolejną przyczyną, która może okazać się właściwa w przypadku usterki naszego piekarnika, to przepalone diody wyświetlacza. Brak obrazu może skutkować przepaleniem pikseli, szczególnie gdy często korzystasz z wysokich temperatur pieczenia. W tym przypadku trzeba wymienić cały wyświetlacz na nowy.

Zobacz inne nasze artykuły:

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.2 / 5. Liczba głosów: 44

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
149 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

Dzień dobry, piekarnik Amica model ed37618b x typ open up, nie da się włączyć, wymieniony przełącznik funkcji
Cz. Temperatury sprawny.
Programator czy cos innego?

Magda B.

Tak, najprawdopodobniej programator. Ale proszę sprawdzić też kabel zasilający.

Dariusz

Dzień dobry. Piekarnik Bosch, po krótkim zaniku prądu piekarnik nie wyświetla godziny. Jak się naciśnie z wyświetlacz to się zapali, ale po chwili gaśnie. Czy można to jakoś ustawić czy coś się popsuło? Do chwili zaniku prądu zegar cały czas śie wyświetlał

Martyna

Proszę o podanie modelu urządzenia.

Magdalena

Witam dostałam dziś prezent, piekarnikADLER EUROPE 6309, po właczeniu do gniazdka wyświetlacz nie działa mi.
Proszę o odpowiedź.
Piekarnik niedawno rozpakowany.

Luiza

Jeśli wykonała Pani wszystko zgodnie z instrukcją zawartą przy urządzeniu a ono mimo to się nie włącza, warto skontaktować się z producentem.

Piotr

Witam, w piekarniku Amica ED37618X XTYPE (kod 56910) nie działa diodowe podświetlenie pokrętła wyboru funkcji. Poza tym piekarnik pracuje prawidłowo. Jak wymienić oświetlenie pokrętła?

Magda B.

Jeśli jest to piekarnik w zabudowie to trzeba go wysunąć i wyjąć pokrętło (pokrętła montowane są na wcisk)
Po wysunięciu piekarnika widoczna będzie osłona pokrętła. Trzeba odłączyć kabelek od zasilania podświetlenia i wtedy będzie można już podmienić podświetlenie na nowe.

Małgorzata

Mam piekarnik w zabudowie, nie reaguje przycisk właczenia na panelu, piekarnik sharp.

Martyna

Proszę o podanie modelu piekarnika.

Czesław

Witam serdecznie, czy ktoś wymieniał wyświetlacz w opiekaczu Samsung model BQ1D6G144 ?. Jeśli tak to czy w całości (krok po kroku) czy przelutowanie diod (proszę o symbol diod), bym mógł ruszyć z miejsca 0

Jan

Witam mam piekarnik Amica model . EB8774BA+Integra PRO,nie podnosi się temperatura ,wszystkie przyciski działają , grzałki sprawdzone , czujnik temperatury dobry , wyłoncznik termiczny dobry , jaka jest przyczyną została płyta wyłonczniki działają pali się na płytce kontrolka czerwona niewiem co może oznaczać prosił bym o odpowiedz.

Magda B.

Problem może leżeć po stronie modułu sterującego.
https://north.pl/baza-porad/piekarnik-nie-grzeje/

Krystyna

Witam mam kuchenkę gazową elektryczną gorenje i nie wlacza mi się wyświetlacz w piekarniku co mam zrobić kuchenka ma 4 lata

Magda B.

Proszę sprawdzić elementy opisane w artykule. Problem leży najprawdopodobniej po stronie elektroniki.

Michał

witam, mam piekarnik De Dietrich DOP 1190B, przestał działać daty w wyświetlaczu (początkowo był problem z częścią dotyku wyświetlacza). Serwis De Dietrich w Polsce ogranicza się do wymiany komponentów ale jest problem bo do piekarnika nie ma już takie elementów. Czy można jakoś rozwiązać problem

Magda B.

Niestety nie posiadamy tych części, ponieważ producent wycofał je ze sprzedaży.

krzysztof

witam piekarnik amicaED37616X po wmianie uszkodzonego programatora wyświetla się błąd Err2 – co oznacza i jak go zresetować, pozdrawiam.

Magda B.

programator mógł zostać źle dobrany. Proszę napisać do nas wiadomość e-mail z załączonym zdjęciem tabliczki znamionowej oraz numerem zakupionej części.

Monika

Dzien dobry. Piekarnik Samsung Nq50j3530
Piekarnik kompaktowy, więc jak wiadomo czasem nie dopieka od spodu. Ale problem się pojawił inny. Raz piekarnik podczas pracy po prostu się wyłączył (przestal grzac). Po ponownym wlączeniu po chwili to samo. Od tego czasu malo piekłam ale ostatnio niestety „pika” co jakiś czas. Jest wyłączony, odzywa się dźwięk. Kilka razy sprawdzałam czy nie nagrzewa się wtedy. Ale nie. Tylko to pikanie.

Luiza

czy nie wyświetla się przy tym żaden kod błędu? jak często włącza się ten dźwięk? czy pojawia się coś na wyświetlaczu?

Monika

Niestety nic sie nie wyswietla. Dzwiek powtarza sie czasem co kilkanascie minut. A bywaja dni ze prawie wcale.

Magda B.

Możliwe, że uszkodzony jest moduł sterujący.

Krystyna

Dzień dobry
Mam problem z piekarnikiem elektrolux, piekarnik udaje się włączyć ale nie mogę zmienić programów czy ustawić temperatury, nic poza przyciskiem star/stop nie działa, piekarnik tez się nie włącza, a jedynie wyświetlacz i lampka w środku, ci może myć przyczyna. Dodam ze piekarnik jest prawie nowy.

Luiza

Jeżeli piekarnik nie ma 2 lat proszę zgłosić się z nim do serwisu, jakakolwiek ingerencja z Pana stronu spowoduje jej wygaśnięcie

DANIEL

Witam, piekarnik Hisense BSA66334PG , wyświetlacz nie działa i nie świeci się, jednak jak otwieram piekarnik to oświetlenie wewnętrzne działa.Piekarnik ma 10 miesięcy
. Co może być przyczyną.

Luiza

W tym przypadku lepiej skontaktować się z serwisem. Jakakolwiek ingerencja przez Pana w sprzęt spowoduje wygaśnięcie gwarancji

Maciej

Dzień dobry. Mam również z tej firmy piekarnik i ciągle jest awaria wyświetlacza. Został moduł wymieniony lecz nadal piekarnik wariuje. A pech jest taki że jak przyjedzie serwis to wszystko gra. Jestem ciekaw jak u pana syto zakończyło

Sebastian

Dzień dobry otóż mam problem z moim piekarnikiem TEKA HBB 720 a mianowicie z wyświetlaczem tak jakby jedna kreska wskazująca godzine była uszkodzona. Miał ktoś taki problem? Jaka była przyczyna? Jak mozna sobie z tym poradzic?

Magda B.

Uszkodzony wyświetlacz programatora.

marek

Mam dokładnie tak samo. Serwis odmówił naprawy. Proponują mi część za 530 zł, czyli wymianę programatora. To jakiś absurd, bo mój piekarnik stoi w pustym mieszkaniu, użyty był 3 razy, a zgłoszeń serwisowych miał z 5. Nigdy więcej nic Teka. Nie wiedziałem jeszcze produktu tak słabego. Rozumiem, gdyby zepsuło się wszystko ale panel programatora. Ja jestem gotowy i stać mnie na to, żeby wyjąć piekarnik, zniszczyć pod ich siedzibą i wstawić samsunga, w którym przez dekadę nic się nie zdarzyło, a regulacja temperatury jest do 0,1C a nie co 20C jak w tym szajsie

Jolanta

Witam, mam kuchenkę z płytą ceramiczną Amica SHC 5014CE. Od jakiegoś czasu na wyświetlaczu zegara świeci się tylko część kresek z cyfr. Np. zamiast 8 mam E, albo zamiast 0 mam U. Co może być przyczyną ?

Luiza

Mogłabym poprosić o wszystkie dane z tabliczki?

Katarzyna

Mam piekarnik do zabudowy z samsungaNV66M3531BS/EO panel sterowania działa lecz nie mogę ustawić temperatury ani czasu

Bartosz

Dzień dobry, w piekarniku AMICA EBP8652 wyświetlacz stał się bardzo ciemny, niemal niewidoczny. Praktycznie nic nie widać. Czy jest jakaś funkcja rozjaśnienia czy wyświetlacz się wypalił ??

Bartosz

Dziękuje za odpowiedź, jednak problem w tym, że nawet w trybie aktywności wyświetlacz jest niemal nieczytelny

Tomasz

Dzień dobry, w piekarniku Electrolux eob5450aox mysz dostała się do środka i poprzedzała przewody. Po zlutowaniu i zaizolowaniu przewodów piekarnik działa ale wyświetlacz się nie włącza. Po odłączeniu i podłączeniu piekarnika do prądu wyświetlacz mrugnie i gaśnie, słychać przy tym charakterystyczne cykanie. Cały czas jest zasilanie na jednym styku panelu, mierzone próbnikiem. Gdzie szukać przyczyny?

Leszek

Dzień dobry – w hotpoint ariston FZ1032C.1IX/HA mam taki problem, że wyświetlacz w nagrzewającym się piekarniku działa normalnie, ale po sygnale osiągnięcia zadanej temperatury przestaje reagować, tzn. wciskane funkcje nie są realizowane. Piekarnik wydaje dźwięki jakby się na chwilę wyłączał i znowu włączał. Pojawił się nawet przez chwilę kod F01. Jakiś czas temu zauważyłem, że czasami pojawia się pierwsza dioda sygnalizująca wzrost temperatury, pomimo tego, że piekarnik nie pracuje. Piekarnik zwariował, co tu może pomóc?

Bożena

Witam. Kuchenka do zabudowy z mikrofalówka Samsung NQ50H5537KB. Wyświetlacz jest ciemny. Nie możliwości ustawienia niczego.

Rafał

U mnie to samo lecz jest mała pozioma kreska na wyświetlaczu

Piotrek

Witam
Piekarnik Whirlpol FXZM6 wyświetla błąd F07. Jaka jest przyczyna i co z tym można zrobić?

Ela

Witam. Wyswietlacz piekarnika el. Amica po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu w celu ustawienia godziny jest martwy.Pokretla funkcji i temp. swieca. Pomozcie.

Ela

Witam.Model EBI 7542 z 2011 r.Niestety nie znalazlam nigdzie takiego programatora,zeby nawet wymienic.W nowszych podlaczenia wygladaja inaczej.

Julita

Dzień dobry, w piekarniku beko 25500 x, nie działa przycisk tylko w kierunku ,,-,, w celu odblokowaniu blokady rodzicielskiej.

Łukasz

Dzień dobry mam piekarnik bauknecht HVS 5TH8VS3 ES 3 Dni działał bez problemu. Dziś rano wyświetlacz przestał działać, a płyta grzejna działa bez zarzutu. Bez wyświetlacza piekarnik nie działa

Sebastian

Witam, piekarnik z mikrofala Samsung nq50h5537kb. Przestała działać funkcja mikrofali – nie grzeje potraw. Dzień wcześniej znalazłem śrubkę jak się okazało z drzwiczek, wkręciłem na miejsce nie wiem czy to może mieć związek z problemem niedziałającej funkcji mikrofali.

Konrad

Witam mam problem ze swoim piekarnikiem Mastercook mf-815atcx po chwilowej utracie prądu zaczęły na wyswietlaczu mrugać tylko 2przycisji i nic nie można robić próbowałem odłączyć go o prądu i wciskać wszystkie przyciski lecz nic to nie dało Dale mrugają tylko dwa. Może ktoś mi poradzić co go boli ?

Lidka

Dzisiaj właśnie mój piekarnik, również mastercook mf800atcn, dopadła identyczna przypadłość. Po krótkotrwałym wyłączeniu pradu migają tylko + i – i nic nie da się z tym zrobić. Odłączanie od pradu też nic nie dało.

Agnieszka

Mam ten sam problem.Jak go rozwiązałaś

Piotr

gorjenie typ evp 454-433l nie dziala czesc przyciskow na wyświetlaczu

Justyna

Piekarnik Amica EBI71065AA na początku pojawiło się demo w lewym dolnym rogu, którego nie można było wyłączyć za pomocą kombinacji trzech przycisków i nagle wyświetlacz zrobił się czarny. Teraz nie ma żadnej reakcji.

Jozef

Witam mam piekarnik AMICA TYP. 10143.4ET do zabudowy gdy włączę do sieci zegar na wyświetlaczu cały czas ;biegnie jak stoper:i tyka nie można ustawić zegara ani zatrzymać.

Lidia

Smeg SMEG SFP6390XE po wykonaniu pirolizy wyświetlacz zgasł i przestał reagować. Cała reszta wydaje się działać bez zarzutu.

jarek

witam mam piekarni bosch model HBG675B.1 i wyswietlacz swieci na biało nie pokazuje nic

Piotr

Czy piekarnik firmy Boscha ma jakieś zabezpieczenia. Np. W razie przepięcia. Przestał świecić wyświetlacz. Co to może byc. Grzać też nie grzeje. Prąd w gniasku jest.

Aleksandra

pewnie przełącznik funkcji do wymiany.

Kasia

Witam, mam piekarnik Gorenje BO87 ORAB, wyświetlacz cyfrowy, włącznik wogole nie reaguje na dotyk, inne przyciski tak.
Piekarnik podczas pieczenia niechcial sie wyłączyć, wiec ustawienia moglam zmienic, wyłączyć już nie.
Ostatecznie został odlaczony z prądu, ale wlaczyc się nie chce. Ale włącznik świeci na czerwono jak zawsze, ale nie.reaguje

Zbigniew

Dzień dobry,
Piekarnik Amica EB622IN.
Po uchyleniu drzwi tak do mniej więcej 3/4 ich pełnego otwarcia, piekarnik tak jakby się resetował.. na wyświetlaczu zaczyna migać „24H”, czyli żąda ustawienia czasu, tak jak to się dzieje przy pierwszym uruchomieniu. Gdy ustawię godzinę, wszystko działa, aż do ponownego uchylenia drzwi..
Ktoś mi może podpowie co może być przyczyną?

jacek

Witam. Piekarnik parowy AEG BSK 792320M nowy, kupiony w sklepie 2 miesiące temu, na gwarancji. W czasie prawidłowej i zgodnej z instrukcją eksploatacji urządzenia samoistnie pękło i rozsypało się niczym szyba w aucie szkło na płycie czołowej. Pod szkłem jest dotykowy panel LCD. Panel działa, ale „pajęczyna” pobitego szkła powoduje, że jest praktycznie nieczytelny (no i okropnie wygląda). Zgłosiłem serwisowi AEG do naprawy gwarancyjnej. Do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Czy takie mechaniczne uszkodzenie (chyba wada fabryczna szkła lub jego montażu) objęte jest gwarancją?

Jarek

Witam,
Jestem posiadaczem kuchenki Beko gazowej z piekarnikiem elektrycznym.
Problem jest taki ze co jakiś wyświetlacz szwankuje miga i wyłącza się, po paru dniach po włączeniu wszystko wraca do normy i znów się wyłącza.
Beko TN132S85, HM00050140250N09 2 kW.

Aleksandra

możliwe, że przełącznik funkcji do wymiany

Magda

Dzień dobry,
mam problem z włączaniem piekarnika dotykowego AMICA EBS8752 TYP 123.4TpsKDpOSr wiem, że to „wiekowy” model ale może ktoś coś poradzi …
Włącznik nie reaguje na zbliżenie, dotknięcie palca. Przez jakiś czas problem rozwiązywałam dotykając tkaniną-ręcznikiem, teraz nie ma żadnej reakcji nawet na sposób „przez szmatkę”. Proszę o jakieś wskazówki …

AGA

Witam właśnie został zamontowany u mnie piekarnik Samsung wyświetlacz nie działa tak jak powinien mam problem z ustawieniem nie reaguje na dotyk czy ktoś spotkał się z taką wadą.

Aleksandra

a czy została zdjęta folia ochronna z wyświetlacza?

Adam

W piekarniku Amica 1143.4 w dotykowym panelu sterującym nie działa przycisk „Menu”. Pozostałe przyciski działają poprawnie. Co można zrobić w celu naprawy?

Aleksandra

trzeba wymontować panel od urządzenia i zobaczyć, czy nie poluzowały się styki albo nie doszło do przepalenia

Bartosz

Witam
Od dłuższego czasu mam problem ze swoim piekarnikiem Amica EBI 71294 AA Integra Smart
Problem polega na tym że nie zawsze uda się go „wybudzić” ze stanu czuwania w którym wyświetlany jest zegar. Dotyk działa prawidłowo. W trakcie naciśnięcia, piekarnik resetuje się i powraca do stanu zegara. Kiedy za którymś razem uda się go odpalić i wejdzie do „menu” to piekarnik chodzi normalnie. Nie miałem żadnego problemu z tym aby w trakcie pieczenia piekarnik się wyłączał albo resetował. Takie odpalanie piekarnika za czym „wejdzie do menu” czasami trwa nawet 10 minut, a czasami odpali od razu. Proszę o pomoc

Bartosz

Ponawiam pytanie, Czy da się coś z tym zrobić, są jakieś częsci zamienne? czy już tylko czeka mnie wymiana całego piekarnika?

Marek

Witam, Po delikatnym zalaniu ekranu dotykowego w piekarniku Amica EB9333BA+ IN ze względów estetycznych rozkręciłem i wyczyściłem szybkę i ekran spirytusem. Po założeniu szyby ekran raz reaguje na kilka dotknięć innym razem w ogóle. Przycisk włączający działa bez zarzutu. Czasami pomaga wyłączenie z prądu. Skręcałem piekarnik wyłączony żeby się czujniki skalibrowały – działał kilka razy bez zarzutu i potem znów zacięcia. Teraz czasami nawet bez szyby ekran się zacina – nie reaguje na dotyk. Tylko przycisk włączający pomaga lub wyłączenie z prądu. Czy jest możliwość samodzielnego zresetowania oprogramowania i wgrania na nowo lub jakiś sposób na usunięcie usterki? Jeżeli nie… Czytaj więcej »

Renata

Witam. Dlaczego w mojej kuchence Amica 6018GE2 wycisza się sygnał dźwiękowy? Np. przy ustawianiu minutnika sygnał jest, a jak ma dzwonić to już go nie ma i na odwrót, albo w połowie dzwonienia wycisza się.

Dariusz

Witam
Piekarnik Samsunga do zabudowy. Zegar nie wyświetla prawidłowo godziny. Zamiast pokazywać 7 jest ona w połowie nie widoczna.

Aleksandra

Pewnie timer do wymiany

Konrad

SAMSUNG NQ50H5537KB Wyświetlacz nagle przestał działać i po odłączeniu od prądu i ponownemu uruchomieniu daje 4 długie sygnały dźwiękowe. przyciski na wyświetlaczu nie reagują lecz światło w piekarniku się świeci.

Przemysław

Witam, mam ten sam model piekarnika, zmierzyłem napięcia dochodzące do wyświetlacza i jest 5v i 12v, sprawdziłem na innym mdule głównym, z tym samym wyświetlaczem i to samo, dwa krótkie sygnały potem jeden krótki i 5 długich i brak wyświetlania czegoolwiek, czy awarii uległ wyświretlacz?
Nie chciałbym kupowac na darmo, bo zwrócić chyba nie będę mógł…
@Konrad – udało Ci się to naprawić?

Mirek

Witam mam ten sam problem lecz nie ma żadnych dźwięków czy udało się naprawić jeśli tak to co było przyczyną?

Przemysław

Jak nie ma dźwięków i żadnych oznak życia to pewnie zasilanie nie dochodzi. Jeśli gniazdko i kabel sprawny to popularne usterki to filtr przeciwzakłóceniowy albo bezpiecznik termostatyczny.

Przemysław

Czy ktoś miał takie objawy jak powyżej i podzieli się informacją co należy wymienić?

Justyna

Witam. Mam problem z pikarnikiem samsung dual cook. Nie działa panel sterownia. Nie mogę ustawić temperatury, godziny itp. Prosze o pomoc.

Karol

Witam Państwa, Posiadam piekarnik Teka HLB 860 P, którego gwarancja skończyła się kilka dni temu 🙂 W dniu wczorajszym wyświetlacz zaczął robić psikusy widoczne na filmie czyli pojawiły się pionowe pasy. Po włączeniu coś tam lekko widać powiedzmy, że cyfry zegara lub coś zbliżonego do ikon (na filmie tego nie widać bo nagranie jest przy wyłączonym urządzeniu) poprzez które wybieramy np rodzaj ogrzewania. Wybierając jakąś losową opcję, czyli po włączeniu najpierw lewym pokrętłem rodzaj grzania a prawym jakąś wartość temperatury, wciskając przycisk OK piekarnik rozpoczyna grzanie. Oświetlenie reaguje normalnie włącz/wyłącz (przyciskanie przycisku OK) więc wydaje się że panel sterujący jest… Czytaj więcej »

Karol

Ten film lepiej pokazuje co się dzieje
https://youtu.be/DSvR6RL9X3c

Karol

Dziękuję za odpowiedź. Karty pamięci nie widzę ani nic co by ją przypominało chyba, że wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażam (karta pamięci do tel/tablet/komp?). Google nic nie wie o numerze części jaki widzę na naklejce na płytce. Czy tego rodzaju części zamienne można zamówić w innym miejscu niż w serwisie producenta?

Karol

Jeszcze jedno pytanie: czy poprzez stwierdzenie „uszkodzenie wyświetlacza” rozumie Pani sam wyświetlacz czy również płyta do której jest podłączony taśmą? Nie mam na myśli płyty głównej zlokalizowanej nieco dalej tylko płytka wielkości wyświetlacza

Maria

Witam mam piekarnik bosch do zabudowy i problem mianowicie nie wyświetlają mi się wszystkie numery na wyswietlaczu godziny i przy zmianach trybu, a tak działa bez zarzutu piekarnik co mogę z tym zrobić?

Bartek

Witam. W piekarniku samsung FQ 159UST nie działa przycisk start. Wszystkie inne przyciski działają. Czy to problem samego przycisku/panelu czy coś poważniejszego?

Aleksandra

Raczej wymiana przycisku powinna pomóc. Trzeba by go wyjąć i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń mechanicznych.

Anetta

Posiadam Piekarnik SAMSUNG kompaktowy FQ159UST. Od pewnego czasu przestały działać niektóre funkcje na wyświetlaczu (panel sterowania). Piekarnik działa prawidłowo tylko bez wyświetlania temperatury czy nr programu trudno ustawić funkcje. Może ktoś wie co trzeba zrobić? Czy to jest do naprawienia?

Piotr

Witam, posiadam piekarnik samsung bq1d6g144. Nagle podczas pieczenia przestał działać, wszystko zgasło. Czy są jakieś typowe usterki w tych piekarnikach?

Aleksandra

Możliwe, że się przegrzał i tutaj trzeba by sprawdzić czujnik temperatury. Ewentualnie doszło do zwarcia na zasilaniu

Krzysztof

Nie działa,tzn nie świeci wyświetlacz,ale wszysto inne ok,dotyczy modelu Electrolux EEA4233POX,PLEASE HELP ME!!

Aleksandra

Proszę sprawdzić podłączenie wyświetlacza, może konektory się poluzowały albo przepaliły. Ewentualnie sama część do wymiany.

149
0
Would love your thoughts, please comment.x