Nie działa wyświetlacz w piekarniku

katarzyna | 22 października 2021

Z piekarnika elektrycznego korzysta się często nie tylko do pieczenia ciast, ale również do przygotowania dań. Problem pojawia się, gdy nie działa wyświetlacz w piekarniku i nie można ustawić programu, temperatury. Usterki w urządzeniach zaawansowanych technologicznie są trudne do zlokalizowania, nie mniej warto wiedzieć na czym się stoi. Sprawdź, co mogło się uszkodzić.

Chwilowy brak prądu w domu

Jeżeli w Twoim mieszkaniu zabrakło energii elektrycznej, nawet chwilowy brak zasilania może spowodować spięcie w urządzeniach podłączonych do prądu. Dotyczy to szczególnie wyświetlacza w piekarniku. Nowoczesne piekarniki wyposażone są w zaawansowaną elektronikę, która jest wrażliwa na zmiany napięcia, szczególnie na przeciążenia na sieci. Oczywiście, że filtry przeciwzakłóceniowe powinny wyłapywać takie sytuacje, ale nie zawsze jest tak.

Poluzowane przewody na module wyświetlacza

Jeżeli zasilanie dochodzi do piekarnika, należy sprawdzić kolejno przewody zasilające wyświetlacz. Niekiedy uszkodzenia typu: przetarcie, rozerwanie nie pozwala na zamknięcie układu elektrycznego, przez co nie działa wyświetlacz w piekarniku. Sprawdź przewody oraz czy nie ma zimnych lutów na module. Rozlanie kondensatora może również mieć wpływ na funkcjonowanie wyświetlacza.

Jeżeli nie czujesz się na siłach nie podejmuj się działania naprawy wyświetlacza, ponieważ można uszkodzić inne komponenty.

Zalany układ elektryczny

Tak jak wcześniej wspomniano, wyświetlacz to tylko jeden element należący do całego układu elektrycznego w piekarniku. Zrozumiałe jest, że piekarnik to urządzenie, które ma bezpośredni kontakt z żywnością. Warto sprawdzić, czy układ nie został przypadkiem zalany. Rozwiązanie tego problemu może okazać się łatwe, jednak zalanie było duże to zastanów się nad jego wymianą.

Wyświetlacz w piekarniku to jeden z elementów, które wspomagają oraz skutecznie usprawniają wykorzystanie urządzenia. Rozwiązanie problemu może zapobiec dalszym usterkom w urządzeniu. Rozwiązanie niektórych problemów może okazać się banalne, dlatego spróbuj zrobić to sam.

Ostrożnie należy podchodzić w przypadku czyszczenia i konserwacji piekarnika. Jak czyścimy obudowę i zewnętrzny panel ograniczmy się do stosowania płynów w postaci mleczka i bezpośrednio nie pryskajmy na elementy elektroniczne, ponieważ łatwo można je zalać.

nie działa wyświetlacz w piekarniku

Aktywna blokada rodzicielka

Wiele piekarników wyposażonych jest w blokadę rodzicielską, która ma na celu chronić maluchów przed poparzeniem się oraz niekontrolowanym otwarciem urządzenia podczas pracy. Włączenie funkcji ściemniania obrazu może nam uprzykrzyć również funkcjonowanie piekarnika, jeżeli zapomnimy ją wyłączyć. Czasami nie działa wyświetlacz w piekarniku, bo uruchomiona jest blokada. Niekiedy kłódka na wyświetlaczu sygnalizuje włączenie tej opcji. Wszystko zależy od modelu i producenta urządzenia. Sprawdź w swojej instrukcji obsługi piekarnika, jaki symbol ma blokada rodzicielska.

Rozprogramowanie się wyświetlacza

Czasami zdarza się taka sytuacja niezależna od użytkownika, że wskutek awarii nastąpiła awaria oprogramowania piekarnika. Niektóre modele wyposażone są w karty typu chip umożliwiające wgranie sterowania urządzeniem. Nie polecamy jednak wykonywać takich zmian, bez doświadczenia i instrukcji, ponieważ można uszkodzić pozostałe elementy w piekarniku. W przypadku nowszych urządzeń koszta naprawy mogą być słone i wizyta serwisu nieunikniona.

Spalone diody na wyświetlaczu

Kolejną przyczyną, która może okazać się właściwa w przypadku usterki naszego piekarnika to przepalone diody wyświetlacza. Brak obrazu może skutkować przepaleniem pikseli, szczególnie gdy często korzystasz z wysokich temperatur pieczenia a konstrukcja urządzenia jest wykonana z materiałów kiepskiej jakości. W tym przypadku trzeba wymienić cały wyświetlacz na nowy.

Zobacz inne nasze artykuły:

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.1 / 5. Liczba głosów: 27

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

guest
93 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech

piekarnik Amica 1143-informacja na wyświetlaczu ERROR CARD SD

Karol

Mam problem z piekarnikiem Hansa, którego jestem użytkownikiem od dwóch lat

HANSA TYP: 10143.3TxDeQaJVC (załącznik nr 1) Model: BOEW65311055 o nr. seryjnym: 21685416412613.

Niestety ostatnio pojawiły się problemy z wyświetlaczem tego piekarnika. Po paru sekundach najpierw obraz miga, potem pojawia się typowe zielone tło, aż w końcu gaśnie. Mogę przesłać film pokazujący tą powtarzającą się usterkę.

Niniejsza awaria uniemożliwia korzystanie z piekarnika.

Proszę o informację w jaki sposób mogę naprawić ten piekarnik, jest on zainstalowany w kuchni mojego mieszkania w Poznaniu?

Aleksandra

Niestety z tego, co widzę, nie posiadamy części do tego modelu, a co za tym idzie, również dokumentacji. Prawdopodobnie sama wymiana wyświetlacza pomoże, ale możliwe, że konektory z tyłu za wyświetlaczem się poluzowały, uszkodziły, przepaliły. Trudno nam powiedzieć, nie mając rysunku złożeniowego.

Karol

Czy w takim razie ten piekarnik Hansa da się w ogóle w Polsce naprawić ? U źródła w Amica Wronki odesłali mnie do serwisu w Ascheberg (Westfalia Niemcy), gdzie również przekierowali mnie do sprzedawcy. Nie sądziłem, że piekarnik klasy premium produkowany w Polsce, nie może uzyskać pomocy serwisowej pogwarancyjnej? Może istnieje możliwość sprawdzenia, czy model piekarnika EBI 71394 posiada te same moduły co mój zepsuty model piekarnika BOEW65311055 (kod produktu: 54164)?

Aleksandra

Niestety my nie zajmujemy się serwisowaniem sprzętów, a ze względu na to, że nie posiadamy części do tego piekarnika – nie możemy ich porównać.

Bogusław

Piekarnik Gorenje z wyswietlaczem dotykowym ,wewnątrz wyświetlacza są elastyczne przewodzące tulejki , które się zgniatają i kuchenka ” wariuje” naprawilem podkładając male nakretki ( przewodnik) natomiast byl specjalista z gorenje i stwierdził że lepiej wymienić piekarnik – pracuje juz 3 lata od naprawy , ale znowu podobny problem i chciałbym dokupić nowe tulejki .

Paweł

Mam podobny problem. Dotyczy piekarnika Gorenje B9000e (EVP454-441E lub końcówka 431E). Wyświetlacz „wariuje”. Raz wyświetla normalnie, a potem ginie wyświetlanie. Poza tym reaguje na dotyk i naciskanie przycisków (można „w ciemno” na pamięć go ustawiać”.

Paweł

Nie dodałem pytania. Czy powód może być analogiczny (tulejki)? Czy mogę prosić o dobranie odpowiedniej części?

Aleksandra

proszę napisać na north@north.pl, nasi konsultanci dobiorą części

Andrzej

Dzień dobry.
Mam problem z wyświetlaczem dotykowym czy jak go tam zwał w kuchence Amica EB 9333BA + IN.Podczas pieczenia nagle piekarnik się wylaczyl,a po włączeniu ponownym został tylko zegar bez możliwości ustawienia.Ekran nie reaguje na dotyk,a zegar po wyłączeniu z prądu się nie żeruje.Prosze o pomoc

Agata

Mam ten sam problem piekarnik ma zaledwie 6 miesięcy ekran w ogóle nie reaguje na dotyk

Basia

Piekarnik EOB3450AAX Electrolux, nie dziala wyswitlacz. Sam piekarnik rowniez nie pracuje jak wczesniej. Za mocno grzeje I to tylko na termoobiegu.prosze o pomoc.

Ewa

Witam mam piekrnik samsung nowy ma dwa miesiące model NV75N7647RS jest z 2018 roku praktycznie nieuzywany może ze 6 razy jest taki problem że wysfietlacz swiruje zaśfiecają się same ikony zegar wskazuje złą godzine sygnał dzwiękowy też sie załancza poza tą wadą piekarnik piecze normalnie co może być?

Patrycja

Dzień dobry,
to może być problem z płytką. Może to jest wada fabryczna. Jeśli piekarnik jest nowy, to proszę spróbować skorzystać z gwarancji. Samodzielne naprawy spowodują, że potem pomoc z zakresu gwarancji nie zostanie udzielona.
Pozdrawiam,

Kaśka

Piekarnik Bosch – nie świeci prawidlowo zegar. Nie są widoczne wszystkie liczby. Nie można włączyć zegara i innych funkcji. Działa dodawanie i odejmowanie minut.

Kamilla

i jak to wymienic?

Patrycja

wymiana wyświetlacza jest troszkę trudniejsza, bo trzeba rozkręcić piekarnik. Ale, żeby powiedzieć coś więcej, musimy znać model urządzenia.

Piotr

Witam, Mam piekarnik EOB68713x, wyświetlacz świeci ale prawie nic nie można odczytać – co może być przyczyną ?

Patrycja

Proszę sprawdzić przełącznik i przewody doprowadzające napięcie. Możliwe, że spięcie w przewodach powoduje brak odczytu.

Grzegorz

Witam posiadam Piekarnik piekarnik neto np 145 cr x auto i wyskakuje taki blad „err 5” jaka moze byc tego przyczyna?

Viola

Witam wyświetlacz piekarnika zabudowanego Amica resetuje się co chwile na godzinę 12.00. Dzieje się to zwłaszcza przy ustawieniu timera przy końcowce czasu resetuje sie chociaz teraz nawet i bez tego. Czy można to naprawić?
Nie wiem jako to typ. Chromowa podstawa trzy pokrętła po prawej i trzy po lewej a po środku wyświetlacz, pod spodem 3 przyciski.
Proszę o pomoc
Viola

Viola

Witam wyświetlacz piekarnika z płytą gazową Amica GHGP 84512 resetuje się co chwile na godzinę 12.00. Dzieje się to zwłaszcza przy ustawieniu timera przy końcowce czasu resetuje sie chociaz teraz nawet i bez tego. Czy można to naprawić, ewentualnie wymienić programator elektroniczny?
Viola

Florian

Witam. Piekarnik AEG COMPETENCE w zabudowie. Nie działa w ogóle. Wyświetlacz nie świeci. Napięcie dochodzi, transformator sprawny pracuje, grzałki dobre, termik i bezpiecznik ma przejście. Na plytkach nie ma sladu uszkodzenia. Co zrobić?

Patrycja

Możliwe, że uszkodzeniu uległa elektryka, najpewniej moduł. Czasem wystarczą małe przepięcia na module, aby niemożliwa była praca całego urządzenia.

Florian

Toś mi pomogła. Pozdrawiam.????

Maciek

Piekarnik whirpool strzelilo coś zgasł wyświetlacz i nie działa. Piekarnik nie używany od tygodnia. Proszę o pomoc

Urszula

Witam,
Mam problem z piekarnikiem Amica EB833BA+IN. Jakiś czas temu zaczął zanikać mi zegar na wyswietlaczu, teraz nie widać go wcale i zanikają kolejne elementy wyświetlacza (temperatura i dookoła ramki) wyświetla się jedynie funkcja grzania (np. Cake, pizza itd). Po wyłączeniu bezpiecznika na chwile są widoczne wszystkie elementy, natomiast po kilku sekundach znowu zanikają, aż zupełnie gasną. Czy mogliby Państwo coś podpowiedzieć, co to może być..?

Patrycja

Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ układ elektryczny. Trzeba będzie rozebrać piekarnik i sprawdzić płytkę.

IWONA

Piekarnik TEKA HA 845
Po wylaniu kawy na blat piekarnik pokazuje komunikat HI 8. Po zresetowaniu nadal to samo. Proszę o pomoc.

Aleksandra

Niestety nie jesteśmy w stanie wskazać, co oznacza ten komunikat. Jednakże w przypadku zalania najczęstszym uszkodzeniem jest moduł elektroniczny. Mogło dojść do przepięcia.

Piotr

Piekarnik Siemens HB76AB560 – nie działa wyświetlacz.
tzn działa przez kilka sekund po włączeniu do sieci później gaśnie.
Nad piekarnikiem jest kawiarka może coś zostało zalane.
płytki drukowane nie wyglądają jakby coś zostało uszkodzone.
Proszę o pomoc

Andrzej

Witam. Mam problem z wyświetlaczem elektronicznym piekarnika Whirlpool model AKZ 801/lX. Ustawienia parametrów działają ale brak podświetlenia, reszta działa. Pozdrawiam.

Aleksandra

Możliwe, że przekaźnik na module, który odpowiada za podświetlenie, przepalił się albo uszkodził. Niestety do tego modelu nie mamy żadnych rysunków złożeniowych od producenta, więc trudno coś więcej podpowiedzieć.

Marcin

Witam piekarnik gorenje model BO9950AB wyskoczyl blad F7.

Aleksandra

A jakie są objawy usterki? Co się dzieje z urządzeniem?

Marcin

przestaje reagować panel dotykowy. po resecie czyli wyciagnieciu z gniazdka i wpieciu zaczyna dzialac normalnie ale potem za jakis czas znow to samo

Marcin

przestaje reagować panel dotykowy, z wyjątkiem przycisku włączania

Marcin

???? i co moze byc przyczyna??

Aleksandra

Konektory od panelu, sam panel, moduł elektroniczny – przyczyny mogą być różne. Trzeba by rozkręcić piekarnik i sprawdzić jak w środku przedstawia się sytuacja.

Marek

Piekarnik whirpool akz 431/lX/01 pokrętło kręci się we wszystkich kierunkach i nie uruchamia piekarnika.

Aleksandra

Wymiana pokrętła powinna rozwiązać problem, pewnie się wyrobiło albo ułamało.

Krzysztof

Nie działa,tzn nie świeci wyświetlacz,ale wszysto inne ok,dotyczy modelu Electrolux EEA4233POX,PLEASE HELP ME!!

Aleksandra

Proszę sprawdzić podłączenie wyświetlacza, może konektory się poluzowały albo przepaliły. Ewentualnie sama część do wymiany.

Piotr

Witam, posiadam piekarnik samsung bq1d6g144. Nagle podczas pieczenia przestał działać, wszystko zgasło. Czy są jakieś typowe usterki w tych piekarnikach?

Aleksandra

Możliwe, że się przegrzał i tutaj trzeba by sprawdzić czujnik temperatury. Ewentualnie doszło do zwarcia na zasilaniu

Anetta

Posiadam Piekarnik SAMSUNG kompaktowy FQ159UST. Od pewnego czasu przestały działać niektóre funkcje na wyświetlaczu (panel sterowania). Piekarnik działa prawidłowo tylko bez wyświetlania temperatury czy nr programu trudno ustawić funkcje. Może ktoś wie co trzeba zrobić? Czy to jest do naprawienia?

Bartek

Witam. W piekarniku samsung FQ 159UST nie działa przycisk start. Wszystkie inne przyciski działają. Czy to problem samego przycisku/panelu czy coś poważniejszego?

Aleksandra

Raczej wymiana przycisku powinna pomóc. Trzeba by go wyjąć i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń mechanicznych.

Maria

Witam mam piekarnik bosch do zabudowy i problem mianowicie nie wyświetlają mi się wszystkie numery na wyswietlaczu godziny i przy zmianach trybu, a tak działa bez zarzutu piekarnik co mogę z tym zrobić?

Karol

Witam Państwa, Posiadam piekarnik Teka HLB 860 P, którego gwarancja skończyła się kilka dni temu 🙂 W dniu wczorajszym wyświetlacz zaczął robić psikusy widoczne na filmie czyli pojawiły się pionowe pasy. Po włączeniu coś tam lekko widać powiedzmy, że cyfry zegara lub coś zbliżonego do ikon (na filmie tego nie widać bo nagranie jest przy wyłączonym urządzeniu) poprzez które wybieramy np rodzaj ogrzewania. Wybierając jakąś losową opcję, czyli po włączeniu najpierw lewym pokrętłem rodzaj grzania a prawym jakąś wartość temperatury, wciskając przycisk OK piekarnik rozpoczyna grzanie. Oświetlenie reaguje normalnie włącz/wyłącz (przyciskanie przycisku OK) więc wydaje się że panel sterujący jest… Czytaj więcej »

Karol

Ten film lepiej pokazuje co się dzieje
https://youtu.be/DSvR6RL9X3c

Karol

Dziękuję za odpowiedź. Karty pamięci nie widzę ani nic co by ją przypominało chyba, że wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażam (karta pamięci do tel/tablet/komp?). Google nic nie wie o numerze części jaki widzę na naklejce na płytce. Czy tego rodzaju części zamienne można zamówić w innym miejscu niż w serwisie producenta?

Karol

Jeszcze jedno pytanie: czy poprzez stwierdzenie „uszkodzenie wyświetlacza” rozumie Pani sam wyświetlacz czy również płyta do której jest podłączony taśmą? Nie mam na myśli płyty głównej zlokalizowanej nieco dalej tylko płytka wielkości wyświetlacza

Justyna

Witam. Mam problem z pikarnikiem samsung dual cook. Nie działa panel sterownia. Nie mogę ustawić temperatury, godziny itp. Prosze o pomoc.

Konrad

SAMSUNG NQ50H5537KB Wyświetlacz nagle przestał działać i po odłączeniu od prądu i ponownemu uruchomieniu daje 4 długie sygnały dźwiękowe. przyciski na wyświetlaczu nie reagują lecz światło w piekarniku się świeci.

Przemysław

Witam, mam ten sam model piekarnika, zmierzyłem napięcia dochodzące do wyświetlacza i jest 5v i 12v, sprawdziłem na innym mdule głównym, z tym samym wyświetlaczem i to samo, dwa krótkie sygnały potem jeden krótki i 5 długich i brak wyświetlania czegoolwiek, czy awarii uległ wyświretlacz?
Nie chciałbym kupowac na darmo, bo zwrócić chyba nie będę mógł…
@Konrad – udało Ci się to naprawić?

Mirek

Witam mam ten sam problem lecz nie ma żadnych dźwięków czy udało się naprawić jeśli tak to co było przyczyną?

Przemysław

Jak nie ma dźwięków i żadnych oznak życia to pewnie zasilanie nie dochodzi. Jeśli gniazdko i kabel sprawny to popularne usterki to filtr przeciwzakłóceniowy albo bezpiecznik termostatyczny.

Przemysław

Czy ktoś miał takie objawy jak powyżej i podzieli się informacją co należy wymienić?

Dariusz

Witam
Piekarnik Samsunga do zabudowy. Zegar nie wyświetla prawidłowo godziny. Zamiast pokazywać 7 jest ona w połowie nie widoczna.

Aleksandra

Pewnie timer do wymiany

Renata

Witam. Dlaczego w mojej kuchence Amica 6018GE2 wycisza się sygnał dźwiękowy? Np. przy ustawianiu minutnika sygnał jest, a jak ma dzwonić to już go nie ma i na odwrót, albo w połowie dzwonienia wycisza się.

Marek

Witam, Po delikatnym zalaniu ekranu dotykowego w piekarniku Amica EB9333BA+ IN ze względów estetycznych rozkręciłem i wyczyściłem szybkę i ekran spirytusem. Po założeniu szyby ekran raz reaguje na kilka dotknięć innym razem w ogóle. Przycisk włączający działa bez zarzutu. Czasami pomaga wyłączenie z prądu. Skręcałem piekarnik wyłączony żeby się czujniki skalibrowały – działał kilka razy bez zarzutu i potem znów zacięcia. Teraz czasami nawet bez szyby ekran się zacina – nie reaguje na dotyk. Tylko przycisk włączający pomaga lub wyłączenie z prądu. Czy jest możliwość samodzielnego zresetowania oprogramowania i wgrania na nowo lub jakiś sposób na usunięcie usterki? Jeżeli nie… Czytaj więcej »

Bartosz

Witam
Od dłuższego czasu mam problem ze swoim piekarnikiem Amica EBI 71294 AA Integra Smart
Problem polega na tym że nie zawsze uda się go „wybudzić” ze stanu czuwania w którym wyświetlany jest zegar. Dotyk działa prawidłowo. W trakcie naciśnięcia, piekarnik resetuje się i powraca do stanu zegara. Kiedy za którymś razem uda się go odpalić i wejdzie do „menu” to piekarnik chodzi normalnie. Nie miałem żadnego problemu z tym aby w trakcie pieczenia piekarnik się wyłączał albo resetował. Takie odpalanie piekarnika za czym „wejdzie do menu” czasami trwa nawet 10 minut, a czasami odpali od razu. Proszę o pomoc

Bartosz

Ponawiam pytanie, Czy da się coś z tym zrobić, są jakieś częsci zamienne? czy już tylko czeka mnie wymiana całego piekarnika?

Adam

W piekarniku Amica 1143.4 w dotykowym panelu sterującym nie działa przycisk „Menu”. Pozostałe przyciski działają poprawnie. Co można zrobić w celu naprawy?

Aleksandra

trzeba wymontować panel od urządzenia i zobaczyć, czy nie poluzowały się styki albo nie doszło do przepalenia

AGA

Witam właśnie został zamontowany u mnie piekarnik Samsung wyświetlacz nie działa tak jak powinien mam problem z ustawieniem nie reaguje na dotyk czy ktoś spotkał się z taką wadą.

Aleksandra

a czy została zdjęta folia ochronna z wyświetlacza?

Magda

Dzień dobry,
mam problem z włączaniem piekarnika dotykowego AMICA EBS8752 TYP 123.4TpsKDpOSr wiem, że to „wiekowy” model ale może ktoś coś poradzi …
Włącznik nie reaguje na zbliżenie, dotknięcie palca. Przez jakiś czas problem rozwiązywałam dotykając tkaniną-ręcznikiem, teraz nie ma żadnej reakcji nawet na sposób „przez szmatkę”. Proszę o jakieś wskazówki …

Jarek

Witam,
Jestem posiadaczem kuchenki Beko gazowej z piekarnikiem elektrycznym.
Problem jest taki ze co jakiś wyświetlacz szwankuje miga i wyłącza się, po paru dniach po włączeniu wszystko wraca do normy i znów się wyłącza.
Beko TN132S85, HM00050140250N09 2 kW.

Aleksandra

możliwe, że przełącznik funkcji do wymiany

jacek

Witam. Piekarnik parowy AEG BSK 792320M nowy, kupiony w sklepie 2 miesiące temu, na gwarancji. W czasie prawidłowej i zgodnej z instrukcją eksploatacji urządzenia samoistnie pękło i rozsypało się niczym szyba w aucie szkło na płycie czołowej. Pod szkłem jest dotykowy panel LCD. Panel działa, ale „pajęczyna” pobitego szkła powoduje, że jest praktycznie nieczytelny (no i okropnie wygląda). Zgłosiłem serwisowi AEG do naprawy gwarancyjnej. Do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Czy takie mechaniczne uszkodzenie (chyba wada fabryczna szkła lub jego montażu) objęte jest gwarancją?

Zbigniew

Dzień dobry,
Piekarnik Amica EB622IN.
Po uchyleniu drzwi tak do mniej więcej 3/4 ich pełnego otwarcia, piekarnik tak jakby się resetował.. na wyświetlaczu zaczyna migać „24H”, czyli żąda ustawienia czasu, tak jak to się dzieje przy pierwszym uruchomieniu. Gdy ustawię godzinę, wszystko działa, aż do ponownego uchylenia drzwi..
Ktoś mi może podpowie co może być przyczyną?

Piotr

Czy piekarnik firmy Boscha ma jakieś zabezpieczenia. Np. W razie przepięcia. Przestał świecić wyświetlacz. Co to może byc. Grzać też nie grzeje. Prąd w gniasku jest.

Aleksandra

pewnie przełącznik funkcji do wymiany.

Kasia

Witam, mam piekarnik Gorenje BO87 ORAB, wyświetlacz cyfrowy, włącznik wogole nie reaguje na dotyk, inne przyciski tak.
Piekarnik podczas pieczenia niechcial sie wyłączyć, wiec ustawienia moglam zmienic, wyłączyć już nie.
Ostatecznie został odlaczony z prądu, ale wlaczyc się nie chce. Ale włącznik świeci na czerwono jak zawsze, ale nie.reaguje

jarek

witam mam piekarni bosch model HBG675B.1 i wyswietlacz swieci na biało nie pokazuje nic

Lidia

Smeg SMEG SFP6390XE po wykonaniu pirolizy wyświetlacz zgasł i przestał reagować. Cała reszta wydaje się działać bez zarzutu.

Jozef

Witam mam piekarnik AMICA TYP. 10143.4ET do zabudowy gdy włączę do sieci zegar na wyświetlaczu cały czas ;biegnie jak stoper:i tyka nie można ustawić zegara ani zatrzymać.

Justyna

Piekarnik Amica EBI71065AA na początku pojawiło się demo w lewym dolnym rogu, którego nie można było wyłączyć za pomocą kombinacji trzech przycisków i nagle wyświetlacz zrobił się czarny. Teraz nie ma żadnej reakcji.

93
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x