baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Części do piekarników Gaggenau

(760 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do piekarników marki Gaggenau. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Powiązane linki:

Łatwe w czyszczeniu i eleganckie: piekarniki marki Gaggenau

Piekarniki marki Gaggenau zaprojektowano z myślą o łatwej, intuicyjnej obsłudze oraz maksymalnej skuteczności pieczenia.

Piekarnik Gaggenau - elegancko i skutecznie

Dotykowy wyświetlacz TFT oraz dwa pokrętła zastępują klasyczny panel sterujący. Wyświetlacz podaje wszystkie istotne informacje o aktualnych warunkach pieczenia. Dzięki możliwości zapamiętania własnych przepisów użytkownik ma możliwość spersonalizowania pracy piekarnika.

Design typu Flush gwarantuje idealne wpasowanie urządzenia w zabudowę, bez zbędnych wystających elementów. W utrzymaniu czystości wewnątrz komory pomagają trzy przemyślane rozwiązania technologiczne: czyszczenie pyrolityczne, opatentowana emalia Gaggenau oraz katalizator powietrza. Za pomocą pyrolizy urządzenie wypala wszystkie zanieczyszczenia wewnątrz komory, a emalia Gaggenau zapobiega przywieraniu resztek pożywienia do ścian piekarnika i pomaga w procesie pyrolizy.

Bezpieczeństwo podczas pracy urządzenia gwarantują systemy izolacji szyby drzwi, zabezpieczenie modułu sterującego przed dziećmi oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Dodatkowo obudowa urządzenia jest chłodzona, dzięki czemu oddziaływanie piekarnika na temperaturę w pomieszczeniu zostało znacznie zmniejszone. Rozwiązanie to pozwala na bezproblemowe instalowanie urządzenia w zabudowie oraz w pobliżu innych urządzeń.

W zależności od modelu piekarniki marki Gaggenau mogą dysponować różnymi trybami grzania i pieczenia: tryb ECO, grill pełnopowierzchniowy w połączeniu z cyrkulacją gorącego powietrza, pieczenie na kamieniu lub w naczyniu oraz wszelkie kombinacje grzałek górnej i dolnej w połączeniu z gorącym powietrzem.

3390
Wyślemy we wtorek
7190
Wyślemy we wtorek
22500
Wyślemy we wtorek
5790
Wyślemy we wtorek
10900
Wyślemy we wtorek
13700
Wyślemy we wtorek
35300
Wyślemy we wtorek
15000
Wyślemy we wtorek
22100
Wyślemy we wtorek
18400
Wyślemy we wtorek
2190
Wyślemy we wtorek
22900
Wyślemy we wtorek
18600
Wyślemy we wtorek
21800
Wyślemy we wtorek
18400
Wyślemy we wtorek
25000
Wyślemy we wtorek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Różnice między wersjami piekarników Gaggenau

Piekarnik Gaggenau i jego różne wersje

Piekarniki marki Gaggenau serii 200 występują w wielu wariantach. Głównymi różnicami w poszczególnych wersjach są kolor obudowy oraz strona, na którą otwierają się drzwi. Wszystkie te informacje da się wyczytać z oznaczenia modelu. Wersje oznakowane jako 251, przykładowo BMP251100 i BMP251130, posiadają drzwi otwierane na lewą stronę, podczas gdy modele 250, na przykład BMP250100 i BMP250130, otwierają się na stronę prawą. Niezależnie od strony, w którą odchyla się klapa piekarnika, wszystkie drzwi otwierają się pod kątem 110°. Informację tą należy brać pod uwagę podczas montażu urządzenia pod zabudowę, gdyż odchylane na bok drzwi mogą kolidować z uchwytami i rączkami umieszczonych obok szafek i innych urządzeń.

Kolorystyka danej wersji modeli serii 200 także została zakodowana w nazwie modelu, dokładnie w ostatnich dwóch cyfrach. Modele zakończone dwoma zerami, czyli przykładowo BMP250100, wykonane zostały w kolorze antracytowym, podczas gdy wersje zakończone liczbą 10 - na przykład BMP250110 - posiadają kolor metaliczny. Modele zakończone liczbą 30, czyli przykładowo BMP250130, są srebrne. Bez względu na wersję wszystkie piekarniki z serii 200 posiadają sterowanie w górnej części frontu, zmianom nie ulegają także funkcje oraz opcje urządzenia. Podobne zasady występują w serii 400. Modele 454 oraz 455 posiadają sterowanie w dolnej części, podczas gdy w modelach 450 oraz 451 panel sterowania umieszczono na górnej części frontu. Wersje 451 oraz 455 posiadają drzwi otwierane prawostronnie, podczas gdy wersje 450 oraz 454 otwierane są na stronę lewą. Oznakowania kolorystyki odpowiadają modelom serii 200.

Wyświetlacz w piekarniku nie działa

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Wyświetlacz w piekarniku nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się