Części Gaggneau

(7 163 produktów)

Oryginalne i zamienne części do sprzętów Gaggenau. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Dostępność

Gaggenau - historia marki

Historia marki Gaggenau rozpoczęła się ponad trzy stulecia temu. W roku 1683 w małym mieście Gaggenau Ludwik Wilhelm Badeński założył kuźnię. Rudy żelaza z doliny Murgtal oraz siła robocza w postaci zubożałych chłopów pozwoliły na stabilną pracę zakładu. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę "Eisenwerke Gaggenau AG" i zajmowało się produkcją młotków i gwoździ, a w erze industrializacji, także maszyn rolniczych i narzędzi.

Od samego początku sekretem sukcesu firmy były emalie. Eksperymentując na szyldach reklamowych i tablicach, producent wypracował recepturę na wytrzymałe emalie stosowane w późniejszym okresie działalności w kuchenkach węglowych oraz gazowych.

Gaggenau - historia marki

Na początku XX wieku firma Gaggenau pod przewodnictwem Ottona von Blanqueta rozpoczęła produkcję kuchenek elektrycznych, jednocześnie osiągając wysoki poziom specjalizacji w produkcji kuchni gazowych i węglowych. Jednak druga wojna światowa prawie doprowadziła producenta do upadku: lwia część fabryk i zakładów została zniszczona w wyniku bombardowań przeprowadzanych przez aliantów.

Po zakończeniu wojny i przeprowadzeniu w Niemczech reformy walutowej, firma zajęła się produkcją wyjątkowo oszczędnych piekarników oraz, równolegle, pierwszych piekarników elektrycznych "Favorit" i "Futura". Potomek Ottona von Blanqueta, Georg, zafascynowany był urządzeniami do zabudowy oraz oryginalnym wzornictwem. Taki też kierunek rozwoju produktów obrała firma. Spersonalizowane, dyskretne urządzenia do zabudowy do tej pory są synonimem marki Gaggenau.

Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00621811
Pojemnik na wodę do ekspresu Siemens 00673864
15500
Wyślemy w poniedziałek
Pojemnik na fusy do ekspresu Bosch 12011727
7290
Wyślemy w poniedziałek
Zawór do ekspresu Gaggenau 12015640
Wąż do ekspresu Bosch 12006136
4190
Wyślemy dziś
Żarówka halogenowa do okapu Siemens 00175069
Gąbka do piekarnika Gaggenau 00623653
Wąż do ekspresu Siemens 00427986
Czujnik temperatury do lodówki Bosch 00420667
Pokrywa ociekacza do ekspresu Bosch 11013168
Wąż silikonowy do ekspresu Siemens 00647531
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Technologie i udoskonalenia w urządzeniach Gaggenau

Technologie i udoskonalenia w urządzeniach Gaggenau

Urządzenia marki Gaggenau wykorzystują technologie, systemy i rozwiązania udoskonalane od ponad stu lat. Wieloletnie doświadczenie producenta w branży urządzeń kuchennych owocuje sprawdzonymi, przemyślanymi technologiami oraz dużym polem do popisu w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań.

Piekarniki oraz kuchenki korzystają z najpilniej strzeżonego i jednocześnie najstarszego pomysłu firmy. Specjalna emalia o charakterystycznym, niebieskim kolorze pokrywa wnętrze komory każdego piekarnika, zapewniając możliwość łatwego samodzielnego wyczyszczenia lub wykorzystania funkcji pyrolizy urządzenia. "Sekretna receptura" opracowana została we wczesnym okresie działalności firmy na potrzeby zabezpieczenia produkowanych tablic i znaków reklamowych przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Wiele lat minęło od wyprodukowania pierwszej tablicy, a Gaggenau wciąż wykorzystuje ulepszoną wersję tej samej emalii.

Indukcyjne płyty grzewcze wyposażone są w funkcję Booster, zapewniającą krótkotrwałe zwiększenie mocy pola grzejnego nawet o 50%. Dzięki temu można błyskawicznie zagotować wodę w garnku lub zaatakować potrawę wysoką dawką temperatury. W skład serii urządzeń do wentylacji kuchni o oznaczeniu 400 wchodzą te zgodne z zamysłem George`a von Blanqueta - wentylatory blatowe. Urządzenia te, umieszczane za płytą grzewczą, wsuwają się w blat kuchenny, gdy nie są potrzebne. Jedynym śladem po schowanym urządzeniu jest niepozorna, srebrna listwa. Dodatkowe oświetlenie LED oraz tryb intensywnej wentylacji pomagają w gotowaniu w każdych warunkach.

Suszarka do prania buczy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się