baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Części do kuchenek mikrofalowych Gaggenau

(243 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do kuchenek mikrofalowych Gaggenau. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Gdybyś szukał tabliczki znamionowej w swojej mikrofalówce, sprawdź z boku panelu lub tylną obudowę. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Moc i personalizacja: mikrofalówki marki Gaggenau

Kuchenki mikrofalowe marki Gaggenau zaprojektowano z myślą o kuchniach pozbawionych wystających klamek i uchwytów. Drzwi urządzenia po lekkim naciśnięciu na front otwierają w zależności od modelu się na prawą lub lewą stronę pod kątem 110°.

Mikrofalówka Gaggenau - pełna moc i personalizacja

Termoizolacja oraz potrójne szkło zastosowane w drzwiczkach chronią użytkownika oraz osoby trzecie przed poparzeniami. Dodatkowym zabezpieczeniem jest chłodzenie obudowy kuchenki, pozwalające na swobodną instalację urządzenia w pobliżu innych sprzętów AGD.

Konstrukcja typu Flush zapewnia idealne wpasowanie kuchenki mikrofalowej w zabudowę, bez żadnych zbędnych wystających elementów. Pięć stopni regulacji mocy: 90, 180, 360, 600 i 900W pozwala na przygotowywanie praktycznie każdego dania zgodnie z dowolnym opisem. Urządzenia mogą także posiadać funkcję grilla pełnopowierzchniowego, dostępnego w parze z normalnym trybem pracy kuchenki mikrofalowej na poziomach mocy 90, 180 i 360W. W zależności od modelu urządzenie może posiadać do 10 programów pracy: trzy programy rozmrażania, cztery programy gotowania oraz trzy programy kombi.

Dodatkowo Gaggenau umożliwia użytkownikowi zapisywanie własnych przepisów w pamięci urządzenia, dzięki czemu pełna personalizacja trybu podgrzewania nie stanowi najmniejszego problemu. Kuchenką mikrofalową steruje się za pomocą dwóch pokręteł oraz dotykowego wyświetlacza TFT podającego wszystkie dane na temat aktualnych ustawień i warunków pieczenia. Wyposażenie dodatkowe może obejmować inwerter, stalowe wnętrze komory, oświetlenie wnętrza komory oraz wskaźnik temperatury Thermo-Test.

18300
Wyślemy we wtorek
10300
Wyślemy we wtorek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Promowane produkty

Różnice w wariantach kuchenek mikrofalowych Gaggenau

Kuchenka mikrofalowa Gaggenau i różnice w jej wariantach

Kuchenki mikrofalowe marki Gaggenau z serii 200 występują w wielu odmianach jako osobne modele. Czym różnią się poszczególne wersje tych urządzeń? Modele, których oznaczenie kończy się dwoma zerami - przykładowo BMP224100, posiadają obudowę w kolorze antracytowym, natomiast wersje zakończone liczbą 10 - na przykład BMP224110 - wykonano w kolorze metaliczno - srebrnym. Modele zakończone liczbą 30, przykładowo BMP224130 są natomiast srebrne. Wszystkie modele posiadają tą samą szerokość - 60 cm - oraz te same parametry i funkcje, włącznie ze sterowaniem umieszczonym w dolnej części frontu kuchenki.

Kolejną obok koloru różnicą jest strona, na którą otwierają się drzwiczki. Informację tą także można odczytać z oznaczenia modelu. Urządzenia posiadające w środku symbolu modelu cyfrę 4, czyli przykładowo modele BMP224110 i BMP224130, posiadają drzwiczki otwierane na prawą stronę. Wersje z cyfrą 5, czyli przykładowo BMP225100 i BMP225110, otwierają się na stronę lewą. Informacja ta może być bardzo istotna podczas planowania montażu urządzenia pod zabudowę. Należy także pamiętać, że kuchenki mikrofalowe marki Gaggenau nie posiadają opcji zmiany strony, na którą otwierane są drzwiczki. Podczas instalacji kuchenki mikrofalowej w szafkach narożnych należy także pamiętać o pozostawieniu odpowiedniej ilości miejsca na otwarcie drzwiczek. Uwzględnienie kąta otwierania 90° jest w takim wypadku absolutnie konieczne. Wszystkie modele, niezależnie od wersji, zaprojektowano także w systemie Flush. Oznacza to, że front każdego modelu osadzonego w zabudowie będzie na równi z jej powierzchnią.

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się