Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Siemens części do mikrofalówek

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do kuchenek mikrofalowych Siemens. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Jeżeli dalej borykasz się z wyszukaniem swojej tabliczki znamionowej w mikrofalówce, najszybciej możesz znaleźć ją z boku panelu sterowania. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Moc i elegancja kuchenek mikrofalowych Siemensa

Kuchenki mikrofalowe marki Siemens łączą eleganckie wzornictwo z wysoką wydajnością i mocą. Urządzenia te korzystają ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań ulepszonych o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Kuchenka mikrofalowa Siemens - elegancja i wydajność

Moc maksymalna 900W pozwala na wyjątkowo szybkie podgrzewanie i rozmrażanie. Szybkość i wysoka moc nie zawsze są jednak wskazane, dlatego też urządzenia te posiadają możliwość stopniowania mocy. Pięć trybów: 90, 180, 360, 600 i 900W umożliwia dopasowanie mocy do podgrzewanej potrawy oraz trybu pracy urządzenia. Programy automatyczne natomiast pozwalają kuchence mikrofalowej na dobranie parametrów odpowiednich do podgrzewanej potrawy.

Wewnętrzne oświetlenie LED jest oszczędne i wydajne, a w połączeniu z przejrzystą, przyciemnianą szybą drzwiczek pozwala na dokładne kontrolowanie przyrządzaniej potrawy. Funkcja grillowania pozwala na przypiekanie potrawy, a za jakość rezultatu odpowiedzialny jest zamontowany w górnej części urządzenia kwarcowy, wydajny grill. Funkcją tą można także łączyć z normalnym sposobem podgrzewania za pomocą mikrofal w trybach 90, 180 oraz 360W, dzięki czemu grillowane potrawy podgrzewane są wyjątkowo szybko.

Połączenie mikrofal i grilla umożliwia szybkie przygotowanie dania nawet, gdy na posiłek użytkownik ma tylko kilkanaście minut. Intuicyjny wyświetlacz TFT pomaga w obsłudze urządzenia, a dostępne menu jest przejrzyste i czytelne. Jednolita kolorystyka ułatwia czyszczenie kuchenki mikrofalowej. Większość kuchenek mikrofalowych marki Siemens przeznaczona jest do zabudowy modułowej, posiada drzwi uchylne na stronę prawą lub lewą oraz ma pojemność 21l.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(25)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(16)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Gorąca pralka podczas prania

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top