baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Siemens - oryginalne i zamienne

(42 805 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dla sprzętów marki Siemens. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

Dostępność

Drugowojenne odrodzenie Siemensa

Początki marki Siemens sięgają dość daleko, bo aż do roku 1847. Wówczas Werner von Siemens wraz z mechanikiem Johann Georg Halske stworzyli Telegraph Construction Company of Siemens and Halske, firmę zajmującą się głównie konstrukcją oraz instalacjami urządzeń telegraficznych.

Pierwszym dużym zamówieniem było zlecenie na ustanowienie łączności telegraficznej między siedzibą króla Fryderyka Wilhelma V i miejscem posiedzenia Kongresu Narodowego. Lukratywny kontrakt przyniósł ze sobą nie tylko duże pieniądze, ale i protekcję ze strony królów i cesarzy niemieckich. Dzięki temu firma doskonale prosperowała aż do wybuchu drugiej wojny światowej, podczas której wraz z innymi przedsiębiorstwami włączona została do niemieckiej machiny przemysłowej.

Drugowojenne odrodzenie Siemensa

Po drugiej wojnie światowej upadek przymierającego przedsiębiorstwa zatrzymali Alianci. Kapitał włożony przez państwa zachodnie pozwolił firmie jeszcze raz się rozwinąć, a finalnie osiągnąć pozycję giganta w przemyśle elektrycznym, elektrotechnicznym oraz elektronice. Obecnie podział terenowy firmy opiera się głównie na granicach państw, podczas gdy struktura pionowa bazuje na poszczególnych branżach rynku.

Historia Siemensa w Polsce zaczęłasię w roku 1950, kiedy to firma rozpoczęła współpracę z warszawską agencją handlową. Rok 1961 przyniósł umowę przedstawicielską z warszawską filią firmy Transactor. Dopiero jednak w roku 1991 powstała Siemens Sp. z o.o. Ze względu na panujące we wcześniejszych latach warunki ekonomiczne w kraju, firma nie mogła pozwolić sobie na jakąkolwiek większą inwestycję na terenie Polski.

2390
Wyślemy dziś
Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00621811
3990
Wyślemy w poniedziałek
Dozownik kawy do ekspresu Siemens 12011804
Pompa myjąca z turbiną do zmywarki Bosch 12014980
Zbiornik do zmywarki Bosch 00668102
Zawór ceramiczny do ekspresu Siemens 12015639
Zaparzacz do ekspresu Bosch 11014118
Drzwiczki boczne do ekspresu Siemens 00703294
Filtr do odkurzacza Bosch 00579421
Zawias drzwi do pralki Bosch 00625486
Pompa odpływowa do zmywarki Bosch 00631200
Uchwyt worka do odkurzacza Bosch 00495701
Filtr puchu do suszarki Bosch 00656033
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Udogodnienia od Siemensa

Udogodnienia od Siemensa

Firma Siemens zdążyła już przyzwyczaić użytkowników swoich urządzeń do innowacyjności oraz nowoczesnego designu. Piekarniki, pralki, zmywarki, lodówki i inne urządzenia tej marki oferują szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych, dzięki którym wykonywanie codziennych czynności domowych jest proste, wygodne i przyjemne. Przykładem może być zastosowanie w ekspresach wyjątkowo praktycznych systemów czyszczenia. Funkcja singlePortion Cleaning pozwala na przeczyszczenie wszystkich rurek urządzenia po każdym procesie parzenia. Czyszczony na bieżąco ekspres gwarantuje doskonały smak kawy.

System creamCleaner pozwala na dokładne automatyczne wyczyszczenie spieniacza po wciśnięciu jednego przycisku, zapewniając higienę i szybko usuwając pozostałości po mleku. Program calc`nClean jednocześnie odkamienia i czyści podzespoły ekspresu, zapewniając pełną konserwację urządzenia. Z kolei pralki marki Siemens wykorzystują technologię varioExpert. Funkcja ta pozwala na określenie zużycia energii przez urządzenie - opcja speedExpert wykorzystuje więcej energii, ale jednocześnie znacznie skraca czas prania a opcja ecoExpert pozwala na oszczędzanie energii kosztem dłuższego czasu pracy urządzenia. Technologia Woda Plus pozwala na znaczne podniesienie jakości wody wykorzystanej do prania ubrań. Dodatkowy tryb płukania po zakończeniu właściwego prania usuwa wszelkie pozostałości po detergencie. Rozwiązanie to jest polecane szczególnie osobom uczulonym na środki piorące. Zmywarki marki Siemens są na tyle ciche, że producent był niejako zmuszony do zastosowania dodatkowego systemu wskazującego użytkownikowi zakończenie zmywania. Urządzenia wyposażone w rozwiązania infoLight oświetlają podłogę pod zmywarką niebieskim światłem. Światło gaśnie, gdy zmywanie oraz suszenie zostanie zakończone.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się