Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Części do zmywarek Siemens

Oryginalne i zamienne części do zmywarek Siemens. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Szybkie i skuteczne: zmywarki marki Siemens

Zmywarki marki Siemens projektowane są z myślą o wydajności, skuteczności zmywania oraz intuicyjności obsługi. Szereg technologii zaprojektowanych specjalnie z myślą o komforcie użtkownika sprawia, że zmywanie jest nie tylko szybkie, ale i dokładne.

Zmywarka Siemens - skuteczne zmywanie

Funkcja varioSpeed pozwala skrócić czas zmywania naczyń o 50%, a wersja Plus tej funkcji skraca czas potrzebny na przeprowadzenie cyklu nawet o 66%. Jeszcze szybszy jest tryb turboSpeed: aktywacja tej funkcji pozwala na zmycie pełnego załadunku zmywarki w zaledwie 20 minut. Wszystko dzięki wstępnemu podgrzewaniu wody: po uruchomieniu programu urządzenie rozpoczyna pracę od razu z pomocą gorącej wody, bez konieczności podgrzewania podczas pracy.

Elegancję i idealne wpasowanie w zabudowę zapewnia system Door openAssist. Drzwiczki tego typu pozbawione są uchwytu. Aby otworzyć zmywarkę, użytkownik musi jedynie delikatnie nacisnąć front urządzenia. System koszy varioFlex Pro oraz dodatkowa szuflada vario3 Pro pozwalają na dowolne dostosowanie wnętrza komory do aktualnych potrzeb, włącznie z regulacją wysokości kosza górnego w celu umycia wysokich naczyń i garnków.

Innowacyjna funkcja timeLight pozwala na wygodną kontrolę pracy urządzenia: zmywarka wyświetla na podłodze wszystkie istotne informacje, takie jak program czy pozostały czas zmywania. Zastosowanie technologii Zeolith zapewnia wyjątkową skuteczność suszenia. Zeolit jest minerałem naturalnym pochłaniającym wodę i przekształcającym wilgoć w energię cieplną. Wytworzone w ten sposób ciepło jest wykorzystywane w procesie suszenia.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(30)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(37)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(55)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(39)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Różnice w wersjach zmywarek marki Siemens

Zmywarka Siemens - różne rodzaje do wyboru

Zmywarki marki Siemens występują w trzech wielkościach: klasyczne 60 lub 45 cm oraz specjalne wersje kompaktowe przeznaczone dla singli lub do małych mieszkań i kawalerek. Wersje 60 cm mogą mieć pojemność do 14 kompletów naczyń, podczas gdy w wersjach 45 cm pomieścić można jednorazowo do 10 kompletów. Zmywarki kompaktowe mieszczą do 6 kompletów zastawy stołowej. Komplet naczyń określony został przez normy europejskie jako zestaw złożony z talerza do drugiego dania, talerza do zupy, talerzyka deserowego, filiżanki, podstawki pod filiżankę, szklanki, noża, widelca, łyżki stołowej, łyżeczki do herbaty, owalnego półmiska, dwóch misek różnych rozmiarów, dwóch łyżek wraz widelcem do nakładania posiłków oraz łyżki do sosów i łyżeczki deserowej. Norma europejska nie uwzględnia garnków i patelni, dlatego też nie są brane pod uwagę przy wyliczaniu pojemności zmywarki.

Poziom hałasu generowany przez pracującą zmywarkę marki Siemens nie przekracza 46 dB w przypadku wersji 45 i 60 cm oraz 48 dB w wersjach kompaktowych. Klasa energetyczna A, A+ lub A++ osiągana jest za pomocą oszczędności wody oraz energii elektrycznej, dzięki czemu urządzenia te są tanie w ekspolatacji. W zmywarkach marki Siemens można także bez obaw zmywać wysokie kieliszki do wina i szampana dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanym stojakom. Kieliszki należy zmywać wyłącznie w dolnym koszu. Jeden stojak mieści do czterech kieliszków. Użytkownik ma możliwość zastosowania do czterech stojaków naraz, co pozwala na jednorazowe zmywanie do szesnastu kieliszków.

Zmywarka pobiera wodę i staje

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera wodę i staje
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top