Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Części do zmywarek

Wyszukaj części do Twojej zmywarki

  1. north.pl
  2. Części do zmywarek
  3. x

Zamienne i oryginalne części do zmywarki

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do zmywarek. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

Poradnik AGD - Jak naprawić zmywarkę

Karta złożeniowa części do zmywarki

Nie wiesz jak nazwać część do zmywarki?

Nie martw się, z naszą pomocą dowiesz się jak nazywa się każda z poszukiwanych przez Ciebie części. Specjalnie dla Ciebie pracowaliśmy nad tym rozwiązaniem.

Dowiedz się jak nazywają się części w Twojej zmywarce! Sprawdź to teraz!

Sprawdź z nami, jak łatwo można wymieniać części w zmywarce!

Jeżeli masz problem z naprawą, skorzystaj z naszego kanału Youtube - specjaliści north.pl doradzą Ci jak wykonać podstawowe naprawy i wymienić uszkodzone podzespoły w Twojej zmywarce.

Jak korzystać ze zmywarki?

Korzystanie ze zmywarki w sposób wydajny i poprawny, a przede wszystkim bezpieczny dla urządzenia oraz użytkownika wiąże się z kilkoma podstawowymi zasadami. Po pierwsze, zawsze należy pamiętać, że zmywarka jest urządzeniem elektrycznym wykorzystującym gorącą wodę pod ciśnieniem. Dlatego też wszelkie naprawy, wymiany i czyszczenie należy przeprowadzać dopiero po odłączeniu urządzenia od sieci zasilania. Samo zaś codzienne użytkowanie ograniczyć można do kilku prostych kwestii. Najważniejsze pytanie: czego nie można myć w zmywarce? Materiały termoplastyczne, drewno oraz aluminium nie powinny trafić do zmywarki - tworzywa mogą się odkształcić, drewno pęknąć a aluminium pokryć nalotem.

Czego nie wkładać do zmywarki?

Unikać także powinniśmy wysokich naczyń - kieliszki oraz duże talerze mogą zostać uszkodzone przez ramię spryskiwacza. Unikać także powinniśmy naczyń wykonanych z kryształu lub szkła ołowiowego. Przed włożeniem naczyń do zmywarki usuwamy z nich wszystkie większe pozostałości jedzenia, szczególnie większe elementy twarde - takie jak kości lub pestki. Unikamy dzięki temu zatkania filtrów. Duże, twarde elementy mogą także dostać się do podzespołów, uszkadzając węże połączeniowe lub pompę odpływową. Jeżeli wnętrze komory zmywarki jest zanieczyszczone, a w kuchni pojawił się nieprzyjemny zapach - najprawdopodobniej konieczne jest czyszczenie i konserwacja. W tym celu należy wykorzystać sól regeneracyjną oraz dedykowane preparaty czyszcząco - odtłuszczające. Bardzo ważne jest także, by ręcznie oczyścić obydwa filtry odpływowe oraz sprawdzić stan ramion spryskiwacza - może się okazać, że poszczególne oczka spryskiwacza zatkane zostały zanieczyszczeniami. W takim wypadku wydajność zmywania spadnie.

Naprawa zmywarki - porady, filmy, podpowiedzi

Regularna pielęgnacja zmywarki wpływa zazwyczaj na wydłużenie okresu jej użytkowania. Odpowiednie środki do pielęgnacji oraz oczyszczanie m.in. filtra mogą stanowić skuteczną ochronę przed awarią sprzętu. Jeśli natomiast dochodzi do sytuacji, w której konieczna jest naprawa zmywarki lub wymiana części warto ocenić czy istnieje możliwość samodzielnej wymiany np. spryskiwacza w zmywarce. W przeciwnym razie konieczna będzie pomoc fachowca. W samodzielnych pracach przy urządzeniach agd pomocne mogą okazać się filmy instruktażowe dostępne na kanale YouTube, w których prezentujemy jak poradzić sobie np. z wymianą części do zmywarek.

Czytaj więcej...

Naprawa zmywarki

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: