baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Kosze do zmywarki

(1 290 produktów)

Kosze do zmywarki znajdziesz w naszej ofercie. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. W trosce o naszych Klientów stworzyliśmy kanał na platformie YouTube, w którym pokazujemy filmy instruktażowe, jak wymienić zepsutą część w zmywarce. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Dostępność
Kosz na tabletki do zmywarki Amica 1015790
Górny kosz na naczynia do zmywarki Teka 437444
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Jak prawidłowo załadować kosze w zmywarce?

kosze do zmywarek

Zmywarka do naczyń to urządzenie wszech czasów, nie tylko umyje za nas naczynia, ale od razu wysuszy. Jednak należy zachować pewne standardy, aby naczynia zawsze były domyte i błyszczące. Na kosze do zmywarek ładujemy talerze i kubki z pewnym harmonogramem. Co to oznacza? Ciężkie elementy zawsze lądują na dole zmywarki, natomiast te lżejsze i mniejsze na górne kosze. Ma to swoje uzasadnienie, ponieważ łatwo można zarwać kosz i wyłamać go z mocowania. Plastikowe rolki wyginają się pod naporem zastawy stołowej.

Na specjalne traktowanie zasługują kieliszki i delikatne szkło. W niektórych modelach zmywarek znajdziesz uchwyty, które służą do przytrzymywania nóżki kieliszka. Natomiast sztućce mogą być ładowane w dwojaki sposób. Zazwyczaj mamy do wyboru klasyczny kosz na sztućce lub wysuwaną szufladę (rozwiązanie w zmywarce Bosch). Wygodniejszym rozwiązaniem wydaje się być szuflada, ponieważ sztućce są na wierzchu i ryzyko skaleczenia się jest o wiele mniejsze.

Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się