baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Kosze na sztućce do zmywarek

(433 produktów)

Poniżej zestawiono kosze na sztućce oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do zmywarek. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymieniając części w zmywarce, zapoznaj się z naszymi filmikami instruktażowymi na kanale YouTube, które pokazują co należy robić. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Dostępność
Kosz na sztućce do zmywarki Gorenje 244523
Kosz na sztućce do zmywarki Amica 1021280
Kosz na sztućce do zmywarki Electrolux 1524746300
Kosz na sztućce do zmywarki Bosch 00481957
Kosz na sztućce do zmywarki Gorenje 178534
Kosz na sztućce do zmywarki AEG 1524746102
Kosz na sztućce do zmywarki Amica 1070322
Kosz na sztućce do zmywarki Ikea 1524746805
Kosz na sztućce do zmywarki Beko 1744500400
Kosz na sztućce do zmywarki Beko 1751500400
Kosz na sztućce do zmywarki Beko 1751500200
Kosz na sztućce do zmywarki Candy 41032972
Kosz na sztućce do zmywarki Beko 1781501000
Kosz na sztućce do zmywarki Beko 1513940500
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Myj naczynia profesjonalnie!

kosze na sztućce do zmywarek

Poprawne Zmywarka to jeden z tych sprzętów, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne dbanie o dom. Pomaga ona w zapanowaniu nad czystą kuchnią, bo dzięki niej nie trzeba spędzać czasu nad zlewem pełnym brudnych naczyń. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zmywarek, każda wyposażona jest w dodatkowe możliwości, usprawniające codzienną pracę.

Te nowsze modele zmywarek, posiadają na przykład specjalną szufladę na sztućce u góry. To wygodne rozwiązanie, ponieważ nie zajmuje miejsca w komorze, a oprócz tego zapewnia lepsze efekty mycia. Jednak zdecydowana większość modeli nadal posiada klasyczne rozwiązanie, którym są kosze na sztućce do zmywarek z otworami. Jednak warto zaznaczyć, że i te części różnią się od siebie budową, dlatego w zależności od potrzeb, można dobrać dla siebie odpowiedni.

Obecnie na rynku dostępne są różne warianty koszy - nasadzanych na grzebienie, wkładanych pomiędzy szczebelki, składanych z dwóch części oraz te z przegródkami.

Różnią się one zarówno wielkością, kształtem, kolorami, jak i ilością oferowanych funkcji. W niektórych z nich można składać plastikowe podziałki, by do środka mieściły się sztućce o większych rączkach. Inne zaś mają duże otwory na noże bądź niewielkie dziurki na małe łyżeczki.

W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze kosze przeznaczone do konkretnych modeli, jak i te uniwersalne. 

Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się