Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Części do zmywarek Bosch

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do zmywarek Bosch. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Nie wiesz jak naprawić zepsuty spryskiwacz w zmywarce? Jeżeli wejdziesz na nasz kanał YouTube dowiesz się, jak szybko i bezpiecznie dokonać samodzielnej naprawy. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Funkcje zmywarek Bosch

Zmywarki marki Bosch wykorzystują wiele interesujących rozwiązań technologicznych mających na celu zwiększenie wydajności urządzenia oraz wygody użytkownika podczas korzystania ze zmywarki. Modele z funkcją HigienaPlus opracowane zostały specjalnie z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Wysoka temperatura wewnątrz komory urządzenia dokładnie sterylizuje butelki oraz naczynia, neutralizując zagrożenie ze strony bakterii i wirusów.

Zmywarka Bosch - pełna sterylność i oszczędność energii

Kolejnym usprawnieniem dedykowanym rodzicom jest funkcja opóźnienia startu. Dzięki temu użytkownik może wybrać godzinę włączenia urządzenia. Zmywanie w nocy lub gdy jesteśmy w pracy gwarantuje, że naczynia będą gotowe do użycia wtedy, gdy będziemy ich potrzebowali. Zmywarki marki Bosch wykorzystują także zeolit, naturalny minerał pochłaniający wilgoć. Technologia EcoZeolith pozwala na przetworzenie pochłoniętej wilgoci w ciepłe powietrze, oszczędzając nawet o 30% więcej energii niż efektywność energetyczna na poziomie A.

System koszy VarioFlex Pro wraz z dodatkową szufladą Vario3 Pro pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz komory, dzięki czemu zmywarki pomieszczą nawet do 13 kompletów naczyń. Ciężkie i uporczywe zanieczyszczenia usunąć można za pomocą funkcji Strefa Intensywna. Rozwiązanie to zwiększa ciśnienie wody wykorzystywanej do czyszczenia naczyń w dolnym koszu. Zmywarki marki Bosch wykorzystują także sprawdzone rozwiązania takie jak wyświetlacz TFT, który pozwala na wygodną obsługę urządzenia, lub system AquaStop zabezpieczający przed zalaniem pomieszczenia wodą.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(34)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(15)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(44)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(27)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(21)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(33)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zalety ogrzewaczy przepływowych

Zmywarka Bosch

Niektóre z modeli zmywarek marki Bosch zamiast standardowego elementu grzewczego posiadają ogrzewacz przepływowy. Rozwiązanie takie ma dwie znaczące zalety. Po pierwsze, jako że ogrzewacz tego typu zajmuje znacznie mniej miejsca od standardowych podzespołów grzewczych, komora zmywarki ma większą pojemność. Dodatkowe miejsce pozwala na załadowanie większej ilości naczyń oraz sztućców, a w połączeniu z systemem VarioFlex umożliwiającym regulację wysokości górnego kosza oraz szeregiem specjalnych uchwytów na naczynia daje także możliwość zmywania naczyń niestandardowej wysokości: kieliszków, butelek, garnków i pokrywek.

Kolejną cechą ogrzewaczy przepływowych jest możliwość utrzymania optymalnej temperatury wewnątrz komory zmywarki. Temperatura odpowiednia dla czyszczenia naczyń eliminuje przegrzewanie się szkła i porcelany, dzięki czemu rozładowanie zmywarki możliwe jest od razu po zakończeniu zmywania. Optymalny dobór temperatury to także odpowiednie warunki do zmywania naczyń z tworzywa sztucznego: plastik nie nagrzewa się do temperatur skutkujących odkształceniami i utratą barw. W połączeniu z dobrze dobranym programem zmywania, odpowiednimi preparatami czyszczącymi, szeregiem dedykowanych uchwytów i stojaków na delikatne naczynia oraz miękką wodą zmywarki marki Bosch wyposażone w ogrzewacze przepływowe zaliczają się do najdelikatniejszych urządzeń zmywających na rynku, oferując delikatną pielęgnację odpowiednią nawet dla porcelanowej zastawy ze złoconymi zdobieniami lub kryształowych kieliszków na wino i szampana. Części do zmywarek Bosch nigdy nie zawodzą swoim profesjonalizmem oraz solidną, precyzyjną konstrukcją.


Zmywarka pobiera wodę i staje

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera wodę i staje
scroll top