baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Rury do zmywarek

(1 339 produktów)

Prezentujemy rury oryginalne i zamienne do zmywarek. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Wyczerpały Ci się pomysły na znalezienie tabliczki znamionowej w zmywarce? Zajrzyj na tyły urządzenia. Jest możliwość, że tam będzie widnieć. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Kategoria części:
Dostępność
Wąż odpływowy 2.2m do zmywarki Bosch 00668114
Wąż odpływowy 2m do zmywarki Beko 1740161400
Wąż odpływowy 2m do zmywarki Beko 1752000400
Wąż odpływowy do zmywarki Beko 1752000200
Rura połączeniowa do zmywarki Beko 1800863200
Wąż odpływowy 2.3m do zmywarki Bosch 00649905
Wąż wewnętrzny do zmywarki Beko 1800865700
Rura połączeniowa do zmywarki AEG 1173463009
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Rury do zmywarek - jakie wyróżniamy?

rury do zmywarek

Każdy użytkownik zmywarki z pewnością docenia to, jak bardzo ułatwia ona codzienne życie. Jest praktyczna i wygodna, nie niszczy naczyń, a do tego pozwala zaoszczędzić cenny czas, który można wykorzystać na przyjemniejsze zajęcia. Przy pomocy specjalnych uchwytów wyczyści nawet kieliszki czy bardzo delikatne szkło. W środku urządzenia znajduje się szereg najróżniejszych podzespołów, odpowiadających za sprawne przeprowadzenie całego procesu. Do najważniejszych z nich należy: grzałka, pompa myjąca i odpływowa, elektrozawór, płaszcz wodny, termostat, a także liczne rury do zmywarek. Do głównego zadania tych ostatnich elementów należy dbanie o właściwy obieg wody w komorze i co za tym idzie – sprawne rozprowadzanie detergentu.

W naszej ofercie znajdują się między innymi rury połączeniowe (np. łączące płaszcz wodny z zasobnikiem na sól lub pompę myjącą z silnikiem rozruchowym), węże odpływowe i dopływowe oraz przystosowane do poszczególnych podzespołów (spryskiwacza, grzałki). Warto regularnie sprawdzać stan takich elementów, ponieważ przez ciągły kontakt z wodą lubią się zapychać. Wynika to ze znajdujących się w niej wapiennych osadów, które z biegiem czasu nawarstwiają się we wnętrzu węża. Rura do zmywarki musi być koniecznie wymieniona w przypadku jakichkolwiek pęknięć lub widocznych zniszczeń. W innym przypadku może dojść do zalania łazienki, a także poważnej awarii znajdujących się w środku urządzenia delikatnych podzespołów, co uniemożliwi swobodne korzystanie z jego funkcji.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się