Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Części do zmywarek Neff

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do zmywarek Neff. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Szukasz tabliczki znamionowej dla swojej zmywarki? Popatrz na górną krawędź drzwi zmywarki. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Z myślą o samodzielnych naprawach domowych stworzyliśmy dla Ciebie kanał na YouTube, gdzie można podpatrzeć jak wymienić zepsutą część w zmywarce. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Technologie wspomagające zmywanie z Neff

Zmywarki marki Neff wykorzystują zaawansowane technologie oraz sprawdzone rozwiązania do uzyskania wysokiej kultury pracy oraz wydajności. Przede wszystkim jednak urządzenia te są bezpieczne dla każdego rodzaju naczyń, nawet delikatnych kieliszków.

Zmywarka Neff - zaawansowana technologia

Wysokie temperatury, zbyt twarda lub zbyt miękka woda oraz nazbyt bliskie ułożenie naczyń w komorze mogą doprowadzić do zarysowań, mikropęknięć lub po prostu brzydkich zacieków na szkle i porcelanie. Aby zapobiec negatywnemu wpływowi mycia na naczynia, firma Neff opracowała pięciostopniowy system zmywania NeffSparkle Glasscare. Program ten ma na celu maksymalną ochronę załadowanych naczyń podczas zmywania. Wykorzystuje także system intensywnego natrysku wodą o małym ciśnieniu: AquaVario. Zestawienie dokładnie dobranej temperatury, odpowiednio zmiękczonej wody oraz delikatnego natrysku zapewnia doskonałą skuteczność zmywania przy jednoczesnej maksymalnej ochronie naczyń.

Wszystkie modele zmywarek marki Neff uzyskały także klasę energetyczną A, A+ lub A++, dzięki czemu ich użytkowanie nie wiąże się z wysokimi kosztami. Wnętrze komory zostało dokładnie zaprojektowane pod kątem dużej pojemności. Innowacyjne kosze VarioFlex Plus oraz dodatkowe szuflady na sztućce VarioDrawer Plus pozwalają na dostosowanie układu oraz pojemności danej strefy komory. Modele wykorzystujące rozwiązania tego typu są w stanie pomieścić aż trzynaście pełnych kompletów zastawy stołowej. Zewnętrzny design zmywarek opracowany został w taki sposób, by nie zaburzać wyglądu samej kuchni. W zależności od modelu, zmywarki mogą wykorzystywać system doorOpen Assist, specjalnie zaprojektowany do kuchni, w których wszystkie szafki i urządzenia w zabudowie pozbawione są uchwytów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(112)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
15000
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 9900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(86)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(31)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Ważna informacja dla posiadaczy zmywarek marki Neff

Wadliwe podzespoły w zmywarkach Neff

Zmywarki marki Neff objęte zostały zakrojoną na szeroką skalę akcją napraw serwisowych związanych z możliwie wadliwym podzespołem elektronicznym. Modele wyznaczone jako potencjalnie wadliwe wyprodukowane zostały w latach 1999 - 2005 w niemieckich lub hiszpańskich fabrykach. Aby sprawdzić, czy posiadana zmywarka zalicza się do grupy modeli zagrożonych, należy odczytać oznaczenia na tabliczce znamionowej. Wszystkie modele wyprodukowane w podanych latach i krajach oraz posiadające oznaczenia spomiędzy zakresu FD 7901 - FD 8504 mogą posiadać wadliwy komponent.

Co to oznacza w praktyce? Zgodnie z oświadczeniem producenta winny jest pojedynczy punkt lutowniczy w panelu sterującym, mogący powodować podczas pracy urządzenia przegrzewanie oraz przepalenie elektroniki. W ekstremalnych sytuacjach przepalenie może doprowadzić do małego pożaru, jednak zdecydowana większość awarii wynikających z wadliwego działania polegała na trwałym wyłączeniu zmywarki. Istotnym faktem jest, że szansa na uszkodzenie wzrasta wraz z wiekiem oraz ogólnym zużyciem urządzenia. Akcja obejmuje wyłącznie modele zakupione w Anglii oraz Irlandii. W rzeczywistości jednak nie ma się o co martwić - szansa na posiadanie jedenastoletniej, wciąż działającej zmywarki z zagrożonej grupy jest niewielka. Wszystkie urządzenia spoza wyznaczonej grupy modeli są bezpieczne w użytkowaniu, a od czasu wykrycia problemu kontrolę jakości urządzeń marki Neff znacznie zwiększono. Wszystkie dodatkowe informacje znaleźć można na stronie producenta.

Zmywarka pobiera wodę i staje

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera wodę i staje
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top