Części Neff - oryginalne i zamienne

(10 992 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Neff. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

Dostępność

Jak powstał Neff?

Historia marki Neff rozpoczęła się w roku 1877, kiedy to Carl Andreas Neff postanowił założyć w niemieckim mieście Bretten własną fabrykę kuchenek i piekarników. W roku 1914 firma wypuściła na rynek swoje pierwsze piekarniki gazowe. W roku 1950 urządzenia marki Neff udoskonalone zostały o termostat.

Pięć lat później fabryki rozpoczęły produkcję urządzeń w różnych kolorach po to by zaspokoić zapotrzebowania klientów na zindywidualizowane wyposażenie kuchenne. W roku 1957 firma zaprezentowała swoją pierwszą kuchenkę mikrofalową oraz pierwszą na europejskim rynku indukcyjną płytę grzewczą. Płyty indukcyjne sprzedawane były pod hasłem "Kochen auf der kalten Platte" (niem. "gotuj na zimnej powierzchni").

Jak powstał Neff? W roku 1961 firma zaprezentowała pierwsze w Europie zintegrowane kuchenki oraz piekarniki wbudowane w inne urządzenia kuchenne. Wczesne lata 70. XX wieku oraz początek ery komputeryzacji przyniosły ze sobą cyfrowe wyświetlacze, które na stałe zagościły na panelach sterujących kuchenek mikrofalowych marki Neff. Marka wprowadziła także do swoich piekarników innowacyjny system Circotherm. Rozwiązanie to równomiernie podgrzewało potrawę w komorze urządzenia za pomocą systemu cyrkulacji gorącego powietrza. Technologię tę nadal stosuje się w urządzeniach przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania.

W kolejnych latach firma wprowadziła to rozwiązanie również do swoich piekarników gazowych. Od roku 1982 aż do dziś marka Neff wchodzi w skład grupy BSH Hausgeräte GmbH, wraz z markami takimi jak Bosch, Siemens i Gaggenau.

Przepływomierz do zmywarki Bosch 00611317
Dolna uszczelka drzwi do zmywarki Bosch 00704396
Przepływomierz do zmywarki Bosch 00607138
Wąż odpływowy 2.2m do zmywarki Bosch 00668114
Szyba wewnętrzna do piekarnika Bosch 00441202
Dolna uszczelka drzwi do zmywarki Bosch 00706381
Dysza spieniania mleka do ekspresu Bosch 00625040
Czujnik temperatury do kuchenki Bosch 00416742
Iskrownik palnika do płyty gazowej Bosch 00622823
Spryskiwacz sufitowy do zmywarki Bosch 00611388
Pojemnik na fusy do ekspresu Bosch 12011727
Śruby do zmywarki Bosch 00612562
1390
Wyślemy pojutrze
Dolny spryskiwacz do zmywarki Bosch 00668148
Zamek drzwi do zmywarki Bosch 00438026
17200
Wyślemy pojutrze
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Technologie Neff

Technologie Neff

Produkty marki Neff nie bez powodu często określane są mianem urządzeń z najwyższej półki jakościowej. Wykończenie, zastosowane materiały i technologie oraz ponad stuletnie doświadczenie w produkcji piekarników, płyt grzewczych i okapów gwarantują produkt wysokiej jakości. Rozwiązania technologiczne stosowane w urządzeniach tej marki znajdują także zastosowanie w sektorze profesjonalnych usług gastronomicznych.

Opracowana jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku technologia Circotherm pozwala na równomierne podgrzewanie potrawy w komorze piekarnika. Efekt pieczenia jest dzięki temu znacznie lepszy: potrawa jest podgrzana i przypieczona równomiernie ze wszystkich stron. Rozwiązanie to stosowanie jest obecnie w praktycznie wszystkich piekarnikach przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych a także coraz częściej znajduje praktykowane w urządzeniach przeznaczonych do domowych kuchni.

Piekarniki marki Neff wykorzystują także system czyszczenia pyrolitycznego. Użytkownik ma możliwość włączenia automatycznego procesu, podczas którego wnętrze komory nagrzewane jest do wysokiej temperatury (zazwyczaj około 500°C). To z kolei powoduje wypalenie zanieczyszczeń, zamieniając nawet osady z tłuszczu w popiół. Użytkownikowi pozostaje tylko przetrzeć wnętrze komory mokrą szmatką po zakończeniu procesu pyrolizy. Płyty indukcyjne wykorzystują system Flexinduction, dzięki któremu możliwe jest wykorzystanie praktycznie całej powierzchni płyty grzewczej.

W zależności od modelu na płycie wyznaczone zostało jedno lub dwa pola o powierzchni 20 x 38cm. Chłodziarko – zamrażarki marki Neff wykorzystują technologię VitaFresch, utrzymującą temperaturę 0°C oraz optymalną wilgotność w wyznaczonych strefach w celu zachowania świeżości przechowywanego pożywienia.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się