Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Części do mikrofalówek Neff

(1 203 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do kuchenek mikrofalowych Neff. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Jeżeli dalej borykasz się z wyszukaniem swojej tabliczki znamionowej w mikrofalówce, najszybciej możesz znaleźć ją z boku panelu sterowania. Posługując się listą części dostępną na naszej stronie internetowej zapoznasz się z artykułami występującymi w Twoim modelu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Technologie kuchenek mikrofalowych Neff

Kuchenki mikrofalowe marki Neff odznaczają się eleganckim wzornictwem, wygodnym sposobem sterowania oraz technologiami wspomagającymi oraz przyspieszającymi podgrzewanie i pieczenie.

Mikrofalówka Neff - zaawansowana technologia

Panel sterowania może być wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT z systemem Shift Control. System ten umożliwia intuicyjne poruszanie się po menu urządzenia, pozwalając na szybkie wybranie programu pieczenia lub podgrzewania oraz aktywowanie kuchenki. Urządzenia te posiadać mogą nawet do czternastu programów pieczenia, gotowania, podgrzewania i rozmrażania.

W zależności od modelu, kuchenka mikrofalowa marki Neff może posiadać także funkcje gotowania na parze lub Grill. Systemy automatycznego wyłączania oraz wykrywania zamknięcia drzwiczek zabezpieczają użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Niektóre z modeli wyposażone są także w technologię InnoWave. Wspomaga ona pracę urządzenia, pozwalając na dokładne i równomierne podgrzewanie i opiekanie potrawy.

W pełni oszklona wewnętrzna część drzwiczek oraz wnętrze komory wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają łatwe czyszczenie kuchenki. Dodatkowe oświetlenie LED pozwala na dokładną kontrolę wnętrza urządzenia, zarówno podczas pieczenia jak i czyszczenia komory. W zależności od modelu kuchenki marki Neff oferują pojemność w zakresie od 21 do 36 litrów, co pozwala na podgrzewanie nawet dużych porcji. Maksymalna moc kuchenek oscyluje w granicach 900W, z możliwością pięciu ustawień: 90, 180, 360, 600 oraz 900W. W zależności od modelu drzwiczki mogą być otwierane na lewą stronę lub opuszczane, w formie klapy.

Magnetron do mikrofalówki Bosch 12006667
Tłumik drgań do mikrofalówki Neff 00088549
Żarówka do mikrofalówki Siemens 00606322
Talerz szklany do mikrofalówki Neff 00672497
Ruszt do mikrofalówki Neff 00663637
Ruszt do mikrofalówki Gaggenau 00708772
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Mikrofalówka z piekarnikiem czy piekarnik z mikrofalówką?

Mikrofala Neff

Urządzenia marki Neff posiadające możliwość podgrzewania posiłków za pomocą mikrofal występują w dwóch wersjach: jako klasyczne kuchenki mikrofalowe lub jako zintegrowany system złożony z mikrofalówki i piekarnika. Które z tych urządzeń wybrać? Urządzenia łączone mają co prawda zdecydowanie więcej funkcji - technicznie są to piekarniki z opcją pieczenia za pomocą mikrofali – mają jednak odpowiednio większe rozmiary. Klasyczne kuchenki mikrofalowe natomiast są znacznie mniejsze i bez problemu można je montować w zabudowie na wysokości klatki piersiowej, bez obaw o problemy w obsłudze. Urządzenia łączone także nadają się do montażu w zabudowie, jednak panel sterowania umieszczony w górnej części frontu wyklucza montaż powyżej pewnej wysokości.

Kuchenki mikrofalowe marki Neff posiadać mogą także opcję Grill dzięki grzałce kwarcowej. Funkcja ta pozwala na wykorzystanie mikrofalówki do klasycznego pieczenia, niejako zastępując piekarnik. Z kolei piekarniki z funkcją mikrofali posiadają zazwyczaj funkcję CircoTherm, nieocenioną pomoc przy podgrzewaniu, pieczeniu i smażeniu dowolnych potraw w dowolnym trybie. Podsumowując, kuchenki mikrofalowe marki Neff doskonale sprawdzą się do szybkiego podgrzewania gotowych posiłków oraz okazyjnego gotowania i smażenia, podczas gdy piekarniki z funkcją mikrofali nadadzą się do regularnego gotowania i pieczenia oraz okazyjnego podgrzewania na szybko. Inaczej mówiąc, mikrofalówki z funkcją Grill przydadzą się zabieganym biznesmenom, podczas gdy piekarniki ze zintegrowaną mikrofalówką sprawdzą się jako główne narzędzie pracy wszystkich pań domu.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top