Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Suszarka Rodzaj urządzenia

Części do suszarek Neff

(29 produktów)

Części oryginalne i zamienne do suszarek Neff. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Różnice między suszarkami a pralko-suszarkami marki Neff

Suszarki i pralko-suszarki neff

Urządzenia marki Neff przeznaczone do suszenia ubrań występują w dwóch wersjach: jako kompaktowe pralko - suszarki oraz dedykowane suszarki kondensacyjne. Które z tych dwóch urządzeń wybrać? Wersje kompaktowe łączą w sobie wszystkie najważniejsze i większość dodatkowych funkcji pralek i suszarek marki Neff, pozwalają także na automatyczne suszenie ubrań po zakończeniu prania. Oznacza to, że użytkownik nie musi ręcznie przekładać ubrań z jednego urządzenia do drugiego, co znacznie oszczędza czas. Dwa osobne urządzenia - pralka i zmywarka - zajmują także sporo przestrzeni w pomieszczeniu. Mimo wszystko jednak dedykowane suszarki kondensacyjne cechuje większa wydajność, łatwiejsza obsługa oraz cichsza praca, pozwalająca na suszenie ubrań nawet w nocy.

Suszarki kondensacyjne pozwalają także na suszenie do 9 kg ubrań podczas jednego cyklu, podczas gdy uwarunkowania techniczne pralko-suszarek ograniczają ich ładowność podczas suszenia do połowy. Przykładowo, załadowana do pełna pralko - suszarka wykona pełen cykl prania i wstrzyma dalszą pracę wymagając od użytkownika wyjęcia połowy załadunku w celu kontynuowania cyklu suszenia. Ewentualnym rozwiązaniem jest oczywiście załadowanie pralko - suszarki do połowy jeszcze przed rozpoczęciem prania, lecz sposób ten nie tylko znacznie ogranicza pojemność urządzenia, ale eliminuje także podstawowe zalety pralko - suszarek: szybkość, wygodę i komfort. Suszarki kondensacyjne natomiast całą pojemność bębna przeznaczają na cykl suszenia, pozwalając za jednym razem wysuszyć wszystkie wyprane ubrania.

Suszarka przerywa suszenie

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka przerywa suszenie
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top