baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Neff

(1 573 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do lodówek marki Neff. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Chłodzenie z Neff

Chłodziarko – zamrażarki marki Neff charakteryzują się wysoką klasą energetyczną, przemyślanym designem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Zużycie prądu modeli posiadających klasę energetyczną A++ wacha się w zależności od modelu między 80 a 140 kWh rocznie.

Lodówka Neff - mistrzowskie chłodzenie

Urządzenia te wykorzystywać także mogą technologię inteligentnego utrzymywania temperatury. Za pomocą specjalnych czujników chłodziarko – zamrażarka mierzy temperaturę wewnątrz komory urządzenia, by w przypadku jakichkolwiek zmian – na przykład po otwarciu drzwi lub włożeniu do komory dodatkowego pożywienia – zrównoważyć wzrost temperatury zwiększeniem wydajności systemu chłodzenia.

Lodówki marki Neff mogą być także wyposażone w akustyczny alarm otwartych drzwi, dzięki czemu użytkownik nigdy nie doprowadzi do przypadkowego rozmrożenia komory. Za utrzymanie warzyw i owoców w doskonałym stanie odpowiedzialne są natomiast pojemniki VitaFresh. Urządzenie nieprzerwanie utrzymuje wewnątrz takiego pojemnika temperaturę 0°C. W połączeniu z wilgotnością powietrza na poziomie 95% oraz specjalnie wyprofilowanym dnem zapewniającym cyrkulację powietrza, pojemnik VitaFresh jest w stanie utrzymać świeżość przechowywanego pożywienia znacznie dłużej niż sama komora. W pojemniku można także przechowywać ser lub wędliny.

Drzwi lodówek marki Neff można dowolnie przekładać – specjalne zawiasy pozwalają na zmianę strony, na którą się otwierają. W tym celu zawias stosowany pierwotnie jako lewy górny wystarczy zamontować jako prawy dolny, podobnie z lewym dolnym.

Zaczep do lodówki Bosch 00607910
2690
Wyślemy dziś
Nóżka do lodówki Bosch 00611357
Zawias dolny lewy do lodówki Bosch 00169303
Grzałka rozmrażająca do lodówki Bosch 00741650
28400
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 19900
Pokrywa parownika do lodówki Bosch 00688446
49100
Wyślemy w poniedziałek
Moduł sterujący do lodówki Bosch 00649116
Wentylator do lodówki Siemens 00649327
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Neff VitaFresh - czym jest i jak działa?

Chłodziarko - zamrażarki marki Neff

Chłodziarko - zamrażarki marki Neff mogą być wyposażone w pojemniki wykonane w technologii VitaFresh. Zasobniki tego typu zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o jak najdłuższym utrzymaniu różnego rodzaju produktów spożywczych w stanie maksymalnej świeżości. Przeznaczone są one do przechowywania owoców, warzyw, wędlin i sałatek. Przechowywane w nich pożywienie nie traci wilgoci, jednocześnie jednak chronione jest przed osadzającym się szronem i tworzącymi się w pożywieniu kryształkami lodu. Wszystko za sprawą połączenia systemu nawiewu chłodziarko - zamrażarki z odpowiednim wyprofilowaniem pojemników.

Cyrkulacja powietrza usuwa z pojemnika nadmiar wilgoci, dzięki czemu nie ma ona szans na przeistoczenie się w szron lub złogi lodu. Ruch powietrza dodatkowo zapewnia odpowiednio wyprofilowane dno pojemnika. Falista podstawa nie pozwala pożywieniu na przyleganie do podłoża, dzięki czemu cyrkulacja zachodzić może ze wszystkich stron równocześnie. Sam wymuszony ruch powietrza szybko jednak wysuszyłby dowolny produkt spożywczy, gwarantując sałatkom i wędlinom niezbyt apetyczny wygląd. Dlatego też pojemniki VitaFresh łączą się ze strefami kontroli wilgoci, które utrzymują wilgotność powietrza na poziomie 95%. W połączeniu z cyrkulacją powietrza jest to wartość optymalna do zachowania świeżości i soczystości wszystkich produktów spożywczych. Temperatura wewnątrz pojemników VitaFresh utrzymywana jest stale na poziomie 0°C, co dodatkowo opóźnia zarówno rozwój bakterii oraz tworzenie się osadów szronu.

Lodówka głośno pracuje

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka głośno pracuje

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się