baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Bosch

(9 097 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do lodówek marki Bosch. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Jeżeli masz problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w lodówce, pokierujemy Ciebie w stronę tylnej ścianki obudowy Twojej lodówki. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Dostępność
Powiązane linki:

Zawsze świeżo, zawsze praktycznie

Chłodziarko - zamrażarki Bosch z linii SmartCool oferują wiele ciekawych oraz wyjątkowo przydatnych rozwiązań technologicznych. Serię tą opracowano z myślą o wydajności oraz wykorzystaniu przestrzeni wewnątrz komory urządzenia.

Świeżość, wydajność w każdym calu

Innowacyjne szuflady HydroFresh pozwalają na przechowywanie owoców i warzyw nawet dwukrotnie dłużej. W standardowej chłodziarko - zamrażarce produkty te tracą praktycznie wszystkie wartości odżywcze oraz zaczynają nieprzyjemnie wyglądać po około 50 dniach przechowywania. Szuflady HydroFresh pozwalają na przechowywanie pożywienia nawet do 120 dni.

Dzięki specjalnemu suwakowi można ustawić wilgotność wewnątrz szuflady, optymalnie dopasowując warunki przechowywania pożywienia. Dno szuflady jest także pofałdowane, co pozwala na odseparowanie przechowywanych owoców od zbierającej się na dnie szuflady wilgoci. Kolejnym ciekawym usprawnieniem jest półka Easy Access. Dzięki możliwości wysunięcia z komory oraz wysokiej na 2,5 cm krawędzi półka doskonale chroni wnętrze komory przed rozlanymi płynami oraz umożliwia łatwy dostęp nawet do głębiej umieszczonych produktów.

Dwudzielne półki VarioShelf pozwalają na przechowywanie niestandardowo wysokich opakowań i naczyń, na przykład butelek lub kieliszków. Chłodziarko - zamrażarki serii SmartCool posiadają także podświetlenie LED oraz sterowany dotykowo wyświetlacz cyfrowy Touch Control Electronic. Komora zamrażalnika wyposażona została w technologię VarioZone. Rozwiązanie to pozwala na wyciągnięcie wszystkich szuflad, w wyniku czego produkty przechowywane są na półkach. Uzyskane w ten sposób miejsce można wykorzystać do przechowywania wszystkich większych naczyń, na przykład garnków.

Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Bosch 00704406
9090
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 5990
Listwa LED do lodówki Bosch 10005249
Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Bosch 00709646
7290
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 4590
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Serie lodówek marki Bosch

Lodówka Bosch

Lodówki, inaczej chłodziarko - zamrażarki marki Bosch produkowane są w ramach czterech różnych serii produktów. Urządzenia oznaczone jako Serie |2 należą do najprostszych lodówek w ofercie Boscha, a niskie zużycie energii oraz intuicyjna obsługa to ich główne cechy. Klasę wyżej znajdują się urządzenia spod znaku Serie |4. Urządzenia te posiadają szereg istotnych usprawnień i wykorzystują niektóre z co bardziej przydatnych rozwiązań technologicznych. Urządzenia z tej serii opracowano z myślą o częstym użytkowaniu. W ramach czwartej serii chłodziarko - zamrażarek marki Bosch znaleźć już można urządzenia z zamrażarką umieszczoną w górnej lub w dolnej części lodówki. 

Urządzenia z serii Serie |4 cechuje prosty i elegancki, purytański wręcz wygląd zewnętrzny. Serie |6 to modele znacznie usprawnione szczególnie pod względem wydajności. Specjalne technologie umożliwiają przechowywanie pożywienia w dokładnie dobranych i doskonale stabilnych warunkach, dzięki czemu owoce, warzywa i wędliny utrzymują świeżość znacznie dłużej. Zewnętrznie lodówki serii szóstej przypominają swoje poprzedniczki. Tym razem jednak jednolitą powierzchnię urządzenia wzbogacono elektronicznym wyświetlaczem LCD, umożliwiającym kontrolę pracy urządzenia. Modele serii Serie |8 to urządzenia niejako flagowe: najlepsze technologie, najwyższa wydajność i najbardziej zaawansowany design. Lodówki te łączą zalety wszystkich poprzednich serii. Chłodziarko - zamrażarki marki Bosch typu Side - By - Side produkowane są w ramach serii Serie |6 oraz Serie |8 Części do lodówek Bosch są na szczęście dostępne i w razie uszkodzenia jakiejkolwiek, można wymienić daną część na nową.

Lodówka głośno pracuje

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka głośno pracuje

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się