Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Pokrywy Neff

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Pokrywy Neff. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Pokrywa ociekacza do ekspresu Bosch 11013168
Osłona zawiasu do ekspresu Bosch 00634636
Pokrywa zbiornika do zmywarki Bosch 00645036
Obudowa górna do ekspresu Bosch 00772349
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Pokrywa małego palnika Bosch do kuchenki 00615302
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Pokrywka dużego palnika Bosch do kuchenki 00615298
Może Cię zainteresować

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top