baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Części do piekarników Neff

(2 055 produktów)

Oryginalne i zamienne części do piekarników Neff. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Dostępność
Powiązane linki:

Innowacje technologiczne w piekarnikach marki Neff

Piekarniki marki Neff wykorzystują innowacyjne rozwiązania technologiczne w celu zapewnienia użytkownikowi maksymalnej wygody oraz doskonałych efektów podczas pracy w kuchni.

Piekarnik Neff - innowacyjna technologia

Jednym z takich rozwiązań jest FlexiRail, system prowadnic teleskopowych pozwalający na dowolne dostosowanie wysokości, na której znajdzie się pieczona potrawa. Prowadnice te można łatwo wypiąć z gniazda i zamocować na innej wysokości komory. Użytkownik może więc zastosować w urządzeniu tyle prowadnic, ile gniazd znajduje się w komorze. Dzięki możliwości wypięcia prowadnice są także wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.

Piekarniki Neff wykorzystują także system Circotherm. Opcja ta pozwala na wykorzystanie obiegu ciepłego powietrza, oszczędzając energię elektryczną pobieraną przez urządzenie. Wykorzystanie tej opcji pozwala oszczędzać nawet do 30% energii w porównaniu do piekarników o klasie energetycznej A. Opcja ta zalecana jest do rozmrażania potraw wcześniej przechowywanych w zamrażalniku. Łącząc ten system z pracą dolnej grzałki, użytkownik otrzymuje system Circotherm Intensive: program doskonały do pieczenia pizzy lub ciast.

Dodatkową funkcją pomagającą użytkownikowi w uzyskaniu zamierzonego efektu jest AquaAssist. Łączy ona sposób działania klasycznego piekarnika z piecem parowym, pozwalając na szybkie i dokładne pieczenie potraw z zachowaniem odpowiedniej wilgotności, chrupkości, koloru, smaku i walorów odżywczych. Sposób działania jest bardzo prosty: woda przechowywana w dedykowanym zbiorniku pompowana jest w kierunku grzałki, gdzie zamieniana jest w parę wodną podczas podgrzewania komory piekarnika. Wszelki nadmiar wody spływa z powrotem do zbiornika w celu ponownego wykorzystania.

Uszczelka drzwi do piekarnika Bosch 00426068
Szyba środkowa do piekarnika Siemens 00441228
Zamek do piekarnika Bosch 00426185
21000
Wyślemy jutro
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00492627
Szyba zewnętrzna do piekarnika Neff 00776042
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00496368
Uszczelka do piekarnika Gaggenau 00608986
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00085162
Czujnik do piekarnika Siemens 00428192
23100
Wyślemy pojutrze
Regulatory energii do kuchenki Neff 00096772
Termostat do piekarnika Neff 00426814
6290
Wyślemy pojutrze
Zawias drzwi do piekarnika Neff 00480976
Zestaw montażowy do piekarnika Bosch 00426080
Szyba wewnętrzna do piekarnika Siemens 00444515
Zawias drzwi do piekarnika Neff 00483848
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Różnice między klasycznymi i podwójnymi piekarnikami Neff

Piekarniki Neff

Piekarniki marki Neff występują w wersji klasycznej oraz podwójnej. Modele podwójne wyposażono w dodatkową, oddzielną komorę pieczenia z osobnymi opcjami trybu pracy. Piekarniki tego typu pozwalają na niezależne pieczenie lub smażenie potraw, które podczas obróbki termicznej we wspólnej komorze mogłyby przesiąknąć zapachem drugiej potrawy. Pozwala to na równoczesne pieczenie i smażenie tłustych, mocno przyprawionych mięs oraz ryb bez ryzyka zmiany smaku oraz zapachu potrawy. Dwie komory piekarnika to także więcej miejsca - w zależności od wersji komora główna może posiadać około 65 - 70 litrów pojemności, podczas gdy dodatkowa, górna komora posiada pojemność około 35 litrów. Łączna pojemność jest zatem o wiele większa niż w wersjach standardowych, których komora może mieć pojemność od 65 do 71 litrów.

Różnica odbija się oczywiście na rozmiarach urządzenia - wersje dwukomorowe są znacznie wyższe. Niezależnie od wersji większość modeli z dwiema komorami posiada funkcję grill zarówno w komorze głównej, jak i dodatkowej. W ofercie Neff dostępne są także modele wykorzystujące w obu komorach technologię CircoTherm. Którą z wersji wybrać? Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Modele podwójne pozwalają na szybkie przygotowanie obiadu złożonego z dwóch dań, podczas gdy klasyczne wersje jednokomorowe są mniejsze i łatwiej je zmieścić w kawalerskiej kuchni. Duża pojemność dwukomorowych piekarników to możliwość przygotowania większej ilości potraw w tym samym czasie. Większość modeli można zainstalować w zabudowie, co niejako niweluje problem wielkości modeli dwukomorowych.

Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się