Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Części do piekarników Neff

(2 427 produktów)

Oryginalne i zamienne części do piekarników Neff. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Innowacje technologiczne w piekarnikach marki Neff

Piekarniki marki Neff wykorzystują innowacyjne rozwiązania technologiczne w celu zapewnienia użytkownikowi maksymalnej wygody oraz doskonałych efektów podczas pracy w kuchni.

Piekarnik Neff - innowacyjna technologia

Jednym z takich rozwiązań jest FlexiRail, system prowadnic teleskopowych pozwalający na dowolne dostosowanie wysokości, na której znajdzie się pieczona potrawa. Prowadnice te można łatwo wypiąć z gniazda i zamocować na innej wysokości komory. Użytkownik może więc zastosować w urządzeniu tyle prowadnic, ile gniazd znajduje się w komorze. Dzięki możliwości wypięcia prowadnice są także wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.

Piekarniki Neff wykorzystują także system Circotherm. Opcja ta pozwala na wykorzystanie obiegu ciepłego powietrza, oszczędzając energię elektryczną pobieraną przez urządzenie. Wykorzystanie tej opcji pozwala oszczędzać nawet do 30% energii w porównaniu do piekarników o klasie energetycznej A. Opcja ta zalecana jest do rozmrażania potraw wcześniej przechowywanych w zamrażalniku. Łącząc ten system z pracą dolnej grzałki, użytkownik otrzymuje system Circotherm Intensive: program doskonały do pieczenia pizzy lub ciast.

Dodatkową funkcją pomagającą użytkownikowi w uzyskaniu zamierzonego efektu jest AquaAssist. Łączy ona sposób działania klasycznego piekarnika z piecem parowym, pozwalając na szybkie i dokładne pieczenie potraw z zachowaniem odpowiedniej wilgotności, chrupkości, koloru, smaku i walorów odżywczych. Sposób działania jest bardzo prosty: woda przechowywana w dedykowanym zbiorniku pompowana jest w kierunku grzałki, gdzie zamieniana jest w parę wodną podczas podgrzewania komory piekarnika. Wszelki nadmiar wody spływa z powrotem do zbiornika w celu ponownego wykorzystania.

Zestaw naprawczy do piekarnika Bosch 12004156
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00492627
4390 1990
Wyślemy dziś
Zamek do piekarnika Bosch 00426185
21000 12799
Wyślemy dziś
Szyba zewnętrzna do piekarnika Neff 00776042
Prawa + lewa prowadnica teleskopowa do piekarnika Neff 00742016
Tylna rama konstrukcyjna do piekarnika Bosch 00680052
7590 5390
Wyślemy dziś
Uszczelka drzwi do piekarnika Bosch 00426068
4690
Wyślemy jutro
2 oferty od 36,90
Blacha do pieczenia płytka do piekarnika Siemens 00441177
26300
Wyślemy jutro
2 oferty od 170,00
Czujnik do piekarnika Siemens 00428192
Pokrętło do piekarnika Neff 00188840
Zawias drzwi do piekarnika Neff 00480976
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00489140
Grzałka górna do piekarnika Neff 00290149
Grzałka górna do piekarnika Bosch 11005012
Uszczelka drzwi do piekarnika Neff 00496368
Ruszt do piekarnika Neff HEZ324000 00740766
Szyba środkowa do piekarnika Siemens 00441228
Termostat do piekarnika Neff 00426814
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Różnice między klasycznymi i podwójnymi piekarnikami Neff

Piekarniki Neff

Piekarniki marki Neff występują w wersji klasycznej oraz podwójnej. Modele podwójne wyposażono w dodatkową, oddzielną komorę pieczenia z osobnymi opcjami trybu pracy. Piekarniki tego typu pozwalają na niezależne pieczenie lub smażenie potraw, które podczas obróbki termicznej we wspólnej komorze mogłyby przesiąknąć zapachem drugiej potrawy. Pozwala to na równoczesne pieczenie i smażenie tłustych, mocno przyprawionych mięs oraz ryb bez ryzyka zmiany smaku oraz zapachu potrawy. Dwie komory piekarnika to także więcej miejsca - w zależności od wersji komora główna może posiadać około 65 - 70 litrów pojemności, podczas gdy dodatkowa, górna komora posiada pojemność około 35 litrów. Łączna pojemność jest zatem o wiele większa niż w wersjach standardowych, których komora może mieć pojemność od 65 do 71 litrów.

Różnica odbija się oczywiście na rozmiarach urządzenia - wersje dwukomorowe są znacznie wyższe. Niezależnie od wersji większość modeli z dwiema komorami posiada funkcję grill zarówno w komorze głównej, jak i dodatkowej. W ofercie Neff dostępne są także modele wykorzystujące w obu komorach technologię CircoTherm. Którą z wersji wybrać? Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Modele podwójne pozwalają na szybkie przygotowanie obiadu złożonego z dwóch dań, podczas gdy klasyczne wersje jednokomorowe są mniejsze i łatwiej je zmieścić w kawalerskiej kuchni. Duża pojemność dwukomorowych piekarników to możliwość przygotowania większej ilości potraw w tym samym czasie. Większość modeli można zainstalować w zabudowie, co niejako niweluje problem wielkości modeli dwukomorowych.

Piekarnik buczy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik buczy
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top