Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta indukcyjna Rodzaj urządzenia

Części do płyt indukcyjnych Neff

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do płyt indukcyjnych marki Neff. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Proste i niezawodne: indukcja z Neff

Płyty indukcyjne marki Neff cechują się połączeniem prostego, eleganckiego wzornictwa z zaawansowanymi technologiami podnoszącymi wydajność urządzenia oraz komfort użytkownika podczas gotowania.

Płyta indukcyjna Neff - niezawodna elegancja

W zależności od modelu, każde pole grzejne może posiadać indywidualny wyświetlacz LED zintegrowany z timerem. Dzięki temu użytkownik jest w stanie precyzyjnie kontrolować każde z pól, włącznie z ustawieniem automatycznego wyłączenia.

Płyty indukcyjne posiadają także funkcję automatycznego rozpoznawania patelni, dzięki czemu urządzenie jest w stanie automatycznie dopasować funkcje odpowiednie do tego typu naczyń. Funkcje ReStart oraz QuickStart pozwalają na wygodną pracę z urządzenia w każdych warunkach, a zabezpieczenia elektroniczne oraz przed przypadkowym uruchomieniem zabezpieczają urządzenie przed dziećmi oraz zwierzętami. Możliwość zarządzania energią urządzenia pozwala na zwiększenie ekonomiczności urządzenia w razie potrzeby.

Wśród płyt indukcyjnych Neff można także wyróżnić urządzenia wykorzystujące technologię Flexinduction. Rozwiązanie to pozwala na wykorzystanie znacznie większej powierzchni płyty dzięki wyznaczeniu jednego lub dwóch dużych pól grzewczych zamiast czterech małych. W efekcie użytkownik otrzymuje pole o łącznej powierzchni 380 x 200 mm. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość podgrzewania garnków i patelni o praktycznie dowolnym rozmiarze i kształcie, w dowolnym miejscu pola grzejnego. Niektóre z płyt mogą być także łączone z płytami grzewczymi Neff serii Domino.

Mocowanie obudowy do płyty indukcyjnej Siemens 11009740
Zacisk montażowy do płyty indukcyjnej Neff 00636315
Owalny induktor do płyty indukcyjnej Bosch 12009054
Kołek mocujący do płyty indukcyjnej Neff 00174982
Induktor do płyty indukcyjnej Siemens 12009056
32100
Wyślemy w poniedziałek
2 oferty od 241,00
Induktor do płyty indukcyjnej Neff 00701420
25800
Wyślemy w poniedziałek
Induktor do płyty indukcyjnej Neff 00701419
26100
Wyślemy w poniedziałek
Kabel zasilający do płyty indukcyjnej Bosch 00636260
Podkładka do płyty indukcyjnej BOSCH/SIEMENS 12028350
Pokrętło TwistPad do płyty indukcyjnej Neff 10006978

Czym jest i jak korzystać z technologii Neff Flexinduction?

Płyty indukcyjne marki Neff

Płyty indukcyjne marki Neff wykorzystują technologię Flexinduction - jedno lub dwa duże pola indukcyjne, pozwalające na wykorzystanie naczyń o niestandardowej wielkości oraz kształtach. W połączeniu z sensorami wykrywającymi podstawę naczynia płyta aktywuje się wyłącznie w miejscu stykania się materiału ferromagnetycznego (czyli podstawy metalowego garnka) z polem indukcyjnym. Trzecią charakterystyczną cechą płyt indukcyjnych marki Neff jest ekstremalna wydajność energetyczna. Co w praktyce oznacza połączenie tych trzech cech? Przede wszystkim oszczędności. Płyty zużywają dokładnie tyle energii, ile potrzeba na podgrzanie dna naczynia oraz spoczywającej w nim potrawy - i ani odrobinę więcej.

Kolejną zaletą połączenia wymienionych cech jest bezpieczeństwo. Podczas gotowania powierzchnia płyty nie nagrzewa się poza aktywowaną powierzchnią. Dzięki bardzo wysokiej wydajności nawet po zakończeniu gotowania powierzchnia może być zaledwie lekko ciepła - warunkiem jest oczywiście wykorzystanie dobrej jakości naczyń. Niewysoka temperatura płyty podczas oraz po zakończeniu gotowania to nie tylko brak przypaleń w przypadku rozchlapania zawartości garnka, ale także łatwe czyszczenie - powierzchnię można bezpiecznie czyścić od razu po zdjęciu naczynia, nie pozwalając na zaschnięcie zanieczyszczeń. Płyty marki Neff są także bezpieczne dla małych dzieci - jedyny element mogący spowodować poparzenia to samo naczynie. Automatyczne wykrywanie rozmiaru i kształtu przedmiotu wykonanego z materiału ferromagnetycznego łączy się także z zabezpieczeniem pozwalającym na podgrzewanie wyłącznie przedmiotów o określonym rozmiarze minimalnym - dzięki temu łyżki położone przypadkowo na płycie nie zostaną rozgrzane.

Gorąca pralka podczas prania

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top