baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Środki do zmywarek

(72 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Środki do zmywarek. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie się po stronie. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Zużyła Ci się uszczelka drzwi do zmywarki? Już nie musisz się martwić jak ją wymienisz. Wystarczy, że wejdziesz na nasz kanał na YouTube i obejrzysz filmik z wymianą części. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Tabletki do zmywarki W-PRO 484010678175
Odświeżacz Finish do zmywarki 00460742
Środek czyszczący do zmywarki i pralki AEG 9029798049 300g
Środek do czyszczenia zmywarki (tabletki) 120g 35601799
chwileczkę Chwileczkę..
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skorzystaj z wyszukiwarki

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się