Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Części do zmywarki Gaggenau

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do zmywarek marki Gaggenau. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu

Ciche i oszczędne: zmywarki marki Gaggenau

Zmywarki marki Gaggenau charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz bardzo szybkim procesem zmywania.

Zmywarka Gaggenau - cicha i oszczędna

Jedyne 42 dB podczas pracy urządzenia oraz wysoka klasa energetyczna - w zależności od modelu nawet do A+++ - sprawiają że urządzenia te są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika. Technologia ochrony szkła wykorzystująca specjalny minerał, zeolit, pozwala na jednoczesne przyspieszenie procesu zmywania i zwiększenie wydajności suszenia naczyń.

System Flex pozwala na dowolne spersonalizowanie przestrzeni wewnątrz komory zmywarki dzięki możliwości regulacji wysokości kosza. Pozwala to na zmywanie nawet wyjątkowo wysokich naczyń, takich jak garnki i patelnie. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta. Dzięki zestawowi programów zmywania, opcji pracy intensywnej oraz funkcjom dodatkowym, takie jak Higiena, Energy Safe czy Extra Dry użytkownik może dopasować tryb pracy urządzenia do załadunku, wymaganego czasu zakończenia pracy lub wymaganego efektu. Opcja pracy intensywnej pozwala na zakończenie procesu zmywania w zaledwie 57 minut.

Umieszczony na panelu sterowania wyświetlacz TFT wskazuje czas pozostały do zakończenia zmywania, poziom soli i nabłyszczacza, a także informacje na temat dopływu wody. Zmywarki marki Gaggenau mogą także posiadać system otwierania dotykowego. Tego typu modele pozbawione są rączki, a w celu otwarcia klamy wystarczy lekko ją nacisnąć. Opcja ta została opracowana specjalnie na potrzeby wpasowania urządzenia w zabudowę, dzięki czemu urządzenie doskolane pasuje do kuchni wyposażonej w szafki i urządzenia bez uchwytów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
15000
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 9900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(86)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(31)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Opcje dodatkowe zmywarek Gaggenau

Zmywarka Gaggenau - jakie ma opcje dodatkowe

Zmywarki marki Gaggenau posiadają kosze typu Flex, pozwalające na dowolne dopasowanie wysokości oraz rozkładu grzebieni kosza do potrzeb użytkownika. System Flex pozwala na regulację wysokości prowadnic zarówno kosza górnego, jak i dolnego. Wysokość położenia górnego kosza wyposażonego w regulację Rackmatic może być regulowana co 5 cm, dzięki czemu do dolnego kosza bez problemu zmieszczą się duże naczynia takie jak pokrywki garnków, wysokie kieliszki do wina i szampana, a nawet same garnki. Kosze wyposażone są także w specjalne, dedykowane uchwyty i stojaki. Przeznaczone są one do utrzymywania delikatnych kieliszków w miejscu, chroniąc je przed wstrząsami, obijaniem się o pozostałe naczynia oraz przewróceniem.

Wykorzystując dedykowane uchwyty na kieliszki, w zmywarkach marki Gaggenau można jednorazowo umyć aż 23 kieliszki lub szklanki. Składane elementy, takie jak poszczególne grzebienie i stojaki, pozwalają na uzyskanie dodatkowej przestrzeni na zmywanie przedmiotów o niestandardowych wymiarach i kształcie. Grzebienie przeznaczone na talerze podzielone zostały na trzy typy w zależności od średnicy naczynia. W górnym koszu zmywać można talerze o średnicy maksymalnej 29, 26,5 oraz 24 cm, podczas gdy w koszu dolnym maksymalne wielkości wynoszą 28, 30,5 oraz 33 cm. W zmywarkach marki Gaggenau zmywać można łącznie do 12 kompletów naczyń. Mianem kompletu naczyń określa się zestaw złożony z talerza głębokiego, talerza płytkiego, talerza deserowego, filiżanki, szklanki, kieliszka do wina oraz kompletu sztućców dla jednej osoby (widelec, łyżka, nóż i łyżeczka).

Zmywarka pobiera wodę i staje

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera wodę i staje
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top