Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Ograniczniki do zmywarek

Sprawdź nasze ograniczniki do zmywarki Bosch, Siemens, Candy, Amica, Indesit, Electrolux i wielu innych producentów. Oferujemy oryginalne części do Twojej zmywarki. Ogranicznik jest niezbędnym elementem wspomagającym pracę kosza na naczynia. Bez niego kosz może wypaść z prowadnic. Zaopatrz się w nowe części i napraw swoją zmywarkę samodzielnie! Wymiana ogranicznika jest bardzo prosta i każdy z domowników sobie z nią poradzi. Najpopularniejsze części do zmywarki są dostępne od zaraz! Nie zwlekaj z zakupem. Przywróć prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Aby prawidłowo dobrać ogranicznik do zmywarki wystarczy spisać oznaczenia z tabliczki znamionowej urządzenia i podać je na stronie, na karcie artykułu. Tym sposobem unikniesz pomyłki przy zamówieniu części. Możesz skorzystać również z filtrów po lewej stronie, aby szybciej wyszukać potrzebną część.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Ogranicznik do zmywarki - mała, niezbędna część

Ogranicznik do zmywarki

Ogranicznik do zmywarki pełni istotną rolę, w szczególności dla prowadnicy kosza do naczyń. Zabezpiecza kosz przed całkowitym wysunięciem z prowadnic, tym samym naczynia nie wypadną z kosza po każdym pociągnięciu. Zwykle ogranicznik prowadnicy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Element ten jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania zmywarki.

Ogranicznik prowadnicy, jak i wiele innych elementów do zmywarki znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Ponad 13 milionów części zamiennych do AGD i RTV. Posiadamy części do wszystkich czołowych producentów sprzętu oraz ich zamienniki. Żadna usterka nie jest nam obca, przerobiliśmy ich tysiące w sprzętach. Nasi konsultanci pomogą w doborze części zamiennych pod konkretny model urządzenia. 

Ogranicznik do zmywarki - część zamienna, którą sam wymienisz

Oprócz ogranicznika do zmywarki najczęściej awarii ulegają spryskiwacze, sprężyny drzwi oraz przeciekają zbiorniki. Ich wymiana jest możliwa we własnym zakresie, w zaciszu domowym. Potrzebne są odpowiednie narzędzia oraz stanowisko pracy. Ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo i najpierw odłączyć zmywarkę od źródła prądu. Obejrzyj nasze fimiki z napraw zmywarki na kanale YouTube. Pokazujemy krok po kroku, jak wymienić poszczególne części i podzespoły, bez konieczności wzywania fachowca.

Przyświeca nam hasło “Naprawiaj nie wyrzucaj” - jesteśmy za tym, aby próbować naprawiać uszkodzone sprzęty, a nie skazywać je na wysypisko. Zdajemy sobie sprawę, że takie części jak ogranicznik do zmywarki każdy jest w stanie wymienić samodzielnie. Naprawa na “własną rękę” to oszczędność budżetu domowego oraz duża satysfakcja. Wystarczy wypiąć stary element z prowadnicy i wcisnąć nowy. 

Zobacz nasze inne kategorie części do zmywarek Bosch, Amica, Electrolux, Candy, Indesit.  

Zmywarka pobiera wodę i staje

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera wodę i staje
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top