baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Blokady do zmywarki

(409 produktów)

Blokady do zmywarki to część, którą w razie awarii można wymienić na nową. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Z myślą o samodzielnych naprawach domowych stworzyliśmy dla Ciebie kanał na YouTube, gdzie można podpatrzeć jak wymienić zepsutą część w zmywarce. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Zamek drzwi do zmywarki Beko 1510600300
Zamek drzwi do zmywarki Beko 1510600200
Zamek drzwi do zmywarki Bosch 00438026
Zamek drzwi do zmywarki Amica 1034318
Zamek drzwi do zmywarki Indesit 482000023245
Zamek drzwi do zmywarki AEG 1113150401
Zamek drzwi do zmywarki Gorenje 556210
Ogranicznik prowadnicy kosza do zmywarki Candy 49116213
Zamek drzwi do zmywarki Electrolux 4055433751
Zamek drzwi do zmywarki Indesit 482000023395
Blokada do zmywarki Indesit 482000022656
Zamek drzwi do zmywarki Candy 49018324
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Blokada do zmywarki - zamykaj drzwiczki w zmywarce

blokady do zmywarek

Blokada drzwi w zmywarce pozwala na rozpoczęcie cyklu zmywania. Po mechanicznym domknięciu drzwi, idzie sygnał do modułu o zamkniętych drzwiach. Co, w przypadku, gdy blokada odbija i nie chce się załączyć? Nie trzeba od razu wzywać fachowca. Niektóre blokady do zmywarek są całkowicie mechaniczne i naprawisz je samodzielnie. Działają na zasadzie sprężynowego zatrzasku i zamknięcia.

Awarie zmywarek do naczyń rzadko się zdarzają, jeżeli dbamy o jej stan. Oprócz czyszczenia filtrów, powinno się przetrzeć szmatką uszczelkę dookoła drzwi. W tych miejscach również osadzają się zanieczyszczenia i namnażają bakterie. Jeżeli uszczelka jest zdeformowana lub stara, trzeba liczyć się z tym, że drzwiczki w zmywarce mogą się nie domykać. W ten sposób szybko można uszkodzić blokadę, doprowadzając do wyłamania zamka.

Nie trzaskaj drzwiami! Jeżeli chcesz uniknąć wyłamania haczyka w zmywarce po prostu nie trzaskaj drzwiami, w momencie wstawiania naczyń. Ten brzydki nawyk może skończyć się uszkodzeniem nie tylko blokady, ale też klamki.

Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Czym objawia się spalona grzałka w zmywarce?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się