Części do blenderów ręcznych Siemens
Oryginalne i zamienne części do blenderów ręcznych Siemens. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.
- Nasadki (17)
- Końcówki (17)
- Sprzęgła (7)
- Złącza (7)
- Pojemniki (11)
- Ubijaczki (10)
- Trzepaczki (7)
- Noże rozdrabniacza (6)
- Ostrza rozdrabniaczy (6)
- Pokrywy (16)
- (17)
- (17)
- (7)
- (7)
- (11)
- (10)
- Trzepaczki (7)
- Noże rozdrabniacza (6)
- Ostrza rozdrabniaczy (6)
- (16)
Wygoda i użyteczność: blendery marki Siemens
Blendery ręczne marki Siemens projektowane są z myślą o wygodzie użytkowania oraz wysokiej wydajności. Ergonomiczny kształt rączki pokrytej antypoślizgową powłoką idzie w parze z mocnym, wydajnym silnikiem oraz kilkunastoma ustawieniami prędkości pracy.
Stosowane w tych blenderach silniki w zależności od modelu mogą mieć aż 750W mocy, dzięki czemu urządzenie bez większych problemów poradzi sobie nawet z wyjątkowo twardymi składnikami: czekoladą, orzechami czy kostkami lodu. Niektóre z modeli marki Siemens posiadają także funkcję pracy pulsacyjnej, dodatkowo ułatwiającą rozdrabnianie twardych składników.
Urządzenia te są także wyjątkowo lekkie. Zaledwie około 1,5 kg wagi w połączeniu z ergonomicznym uchwytem sprawiają, że nawet dłuższa praca z tym urządzeniem nie sprawia większych problemów. Funkcja turbo dodatkowo zwiększa możliwości blendera, pozwalając na przyspieszenie procesu rozdrabniania. Końcówki rozdrabniające wykonane ze stali szlachetnej nie tylko doskonale radzą sobie z miksowaniem i cięciem, ale są także łatwe w czyszczeniu.
Wszystkie akcesoria nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w idealnej czystości jest wyjątkowo łatwe. W zależności od modelu, końcówka może posiadać od dwóch do czterech ostrzy. Większość modeli w zestawie posiada także bogate wyposażenie. W zależności od wersji, urządzenie może posiadać dodatkowy rozdrabniacz z wyjmowanym ostrzem ze stali nierdzewnej, pojemnik z miarką, specjalny nóż do kruszenia lodu i końcówkę do ubijania.
Jak korzystać z mocy blenderów marki Siemens?
Blendery ręczne marki Siemens wyposażono w funkcję Turbo. Gwałtowny przyrost mocy urządzenia jest wyjątkowo przydatny podczas rozdrabniania twardych składników. Funkcja Turbo przeznaczona jest do pracy z orzechami, kostkami czekolady i lodu, niektórymi gatunkami serów oraz świeżych warzyw. Należy jednak pamiętać, że funkcję tą wykorzystywać należy z umiarem. Jest to dodatkowy "zastrzyk energii" pozwalający na szybkie zmiksowanie twardych kawałków, jednak silniki blenderów nie są przystosowane do długotrwałego znoszenia tego typu obciążeń i przy zbyt intensywnym i długotrwałym wykorzystywaniu funkcji Turbo mogą się po prostu spalić.
Jeżeli tylko jest taka możliwość, miksowanie i rozdrabnianie powinno się odbywać z wykorzystaniem jednej z dwunastu standardowych prędkości pracy urządzenia, a dodatkową moc wykorzystać można do przełamania oporu stawianego przez wyjątkowo uparty fragment któregoś ze składników. Standardowe 750W mocy dostępne w blenderach marki Siemens powinno bez problemu poradzić sobie z większością rozdrabnianych produktów. Co ważne, do kruszenia kostek lodu wykorzystywać należy specjalny nóż, gdyż standardowe ostrze tępi się podczas pracy z tego typu składnikami. Nóż do kruszenia lodu dołączony do zestawu został zaprojektowany specjalnie z myślą o wyjątkowo twardych składnikach, podczas gdy standardowy nóż ze stali nierdzewnej przeznaczony jest do mięsa, sera, cebuli, ziół, czosnku, owoców i warzyw. Odpowiednie wykorzystanie ostrzy to także kwestia bezpieczeństwa – podczas rozdrabniania nieodpowiednich składników ostrze może pęknąć lub ukruszyć się.
Gorąca pralka podczas prania
Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.
Zobacz rozwiązanie