baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Krajalnica Rodzaj urządzenia

Części do krajalnic Siemens

(128 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do krajalnic marki Siemens. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Powiązane linki:

Ostre jak brzytwa: krajalnice marki Siemens

Krajalnice marki Siemens charakteryzują się eleganckim wzornictwem oraz doskonałą precyzją działania. Idealnie ostry nóż ze stali nierdzewnej określany jest przez producenta jako uniwersalny: nadaje się do krojenia wszystkich produktów spożywczych.

Krajalnica Siemens - precyzja krojenia

W zależności od modelu krajalnica może posiadać także dodatkowy nóż przeznaczony do precyzyjnego cięcia na cienkie plastry. Tego typu noże służa do cięcia szynki parmeńskiej czy carpaccio na delikatne, przejrzyste wręcz plastry. Płynna regulacja grubości krojenia do 15mm w połączeniu z wyraźną podziałką pozwalają na cięcie pożywienia na fragmenty pożądanej grubości.

Krajalnice marki Siemens posiadają także szereg zabezpieczeń chroniących zdrowie użytkownika. Przycisk zapobiegający przypadkowemu włączeniu, popychacz do małych fragmentów pożywienia, ochrona kciuka oraz ogumowane stopy urządzenia chronią przed wypadkami przy pracy oraz zabezpieczają krajalnicę przed małymi dziećmi. W zależności od modelu krajalnica może posiadać wbudowany schowek na przewód, co w połączeniu z niewielkimi wymiarami oraz ergonomiczną budową ułatwia przechowywanie i transport urządzenia.

Jednolite barwy oraz materiał wykorzystany do produkcji obudowy i elementów ruchomych – aluminium, stal nierdzewna i tworzywo sztuczne – nie tylko wyglądają estetycznie, ale pomagają także w utrzymaniu krajalnicy w czystości. Większość elementów ruchomych można myć w zmywarce, a prosta konstrukcja nie pozwala na gromadzenie się okruchów i drobin jedzenia w szparach i zakamarkach urządzenia.

Koło zębate do krajalnicy Bosch 00626303
Popychacz do krajalnicy Siemens 12012126
Koło zębate do krajalnicy Siemens 10000265
Przyciski do krajalnicy Siemens 00184174
Popychacz do krajalnicy Siemens 00626001
Wózek do krajalnicy Siemens 00658308
Popychacz do krajalnicy Siemens 10000191
Silnik do krajalnicy Siemens 10000224
Suwak do krajalnicy Bosch 10000262
Suwak do krajalnicy Bosch 10000295
Popychacz do krajalnicy Bosch 00092815
Koło zębate do krajalnicy Siemens 10000223
Koło zębate do krajalnicy Siemens 00419110
Przyciski do krajalnicy Siemens 00174541
Dźwignia do krajalnicy Bosch 10000218
Wózek do krajalnicy Siemens 00658309
Popychacz do krajalnicy Bosch 00085916
Wózek do krajalnicy Siemens 12012095
Popychacz do krajalnicy Siemens 12012096
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jak korzystać z dodatkowego ostrza w krajalnicach marki Siemens?

Przetestuj tarcze krajalnicy od Siemensa

Krajalnice marki Siemens mogą posiadać dołączone w zestawie dodatkowe ostrze. Do czego ono służy? Odpowiedź jest bardzo prosta: do krojenia produktów w cienkie plasterki. Standardowe ostrze przeznaczone jest do krojenia dowolnego produktu - chleba, sera czy mięsa - na plastry o grubości od 1 do 15mm i wykonuje to zadanie wystarczająco dobrze. Jednak w celu uzyskania delikatnych, cienkich jak kartka papieru plastrów należy zmienić ostrze krajalnicy na wersję z gładkim ostrzem. Wygładzona krawędź noża tarczy krojącej pozwala na precyzyjne cięcie, a przede wszystkim nie "szarpie" krojonego produktu. Efektem mogą być cieniutkie, prześwitujące wręcz plasterki szynki parmezańskiej czy łososia, znakomite jako wykończenie talerza z przystawkami.

Tarczę przeznaczoną do krojenia na cienkie plasterki łatwo rozpoznać - różni się od wersji standardowej wygładzonym ostrzem. Standardowa tarcza posiada ostrze ząbkowane. Bardzo istotną kwestią jest oszczędne używanie tarczy do krojenia precyzyjnego - ostrza tego nie powinno się używać do krojenia twardych produktów, gdyż może się stępić. Ostrze precyzyjne wykorzystywać należy jedynie wtedy, gdy celem jest uzyskanie najcieńszych możliwych plastrów. Do pozostałych grubości cięcia należy wykorzystywać standardową tarczę. Dzięki temu ostrze precyzyjne dłużej zachowa pierwotną ostrość. Dbałość o ostrze również jest zalecana - wszelkie ubytki, zarysowania i zanieczyszczenia mogą powodować "szarpanie" krojonego produktu, niwelując precyzję cięcia praktycznie do zera.

Zmywarka skraca cykl mycia

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się