Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Krajalnica Rodzaj urządzenia

Części do krajalnic Zelmer

(429 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do krajalnic Zelmer. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Samurajskie ostrze do cięcia chleba: krajalnice marki Zelmer

Krajalnice marki Zelmer cechują nowoczesne wzornictwo i bardzo dobra jakość noży krojących. Kształty przyjmowane przez te urządzenia pasują do każdej nowoczesnej kuchni.

Krajalnica Zelmer - profesjonalne noże do każdej kuchni

W parze z nowoczesną, pociągającą formą idzie kolorystyka. Zastosowanie tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej wraz z wykończeniem w kolorach szarości lub czerni sprawiają niepowtarzalne wrażenie. Materiały zastosowane w krajalnicach marki Zelmer pozwalają na łatwe i dokładne czyszczenie, dzięki czemu utrzymanie czystości urządzenia niejednokrotnie sprowadza się do przetarcia mokrą szmatką. Dzięki jednolitej kolorystyce użytkownik od razu dostrzega wszystkie zabrudzenia na powierzchni krajalnicy.

Wydajną pracę zapewnia silnik o mocy 200W. W zależności od modelu, urządzenie może być wyposażone w stały, stały ukośny lub składany stolik. Wózek krajalnicy wykonany jest w poszczególnych modelach z blachy chromoniklowej, zapewniając trwałość oraz łatwość w czyszczeniu. Płynna regulacja grubości krojenia w zakresie 0 – 15 mm za pomocą wygodnego pokrętła oraz nastawiak wykonany z metalu lub tworzywa sztucznego zwiększają komfort użytkownika podczas pracy z urządzeniem.

Tacka krajalnicy, w zależności od modelu, może być wykonana z tworzywa sztucznego lub blachy chromoniklowej. Dodatkowe wyposażenie w postaci dedykowanego noża do wędlin, serów i owoców lub noża uniwersalnego gwarantuje wyjątkowo łatwe krojenie dowolnego rodzaju produktów spożywczych. Zabezpieczenia w postaci gumowych nóżek antypoślizgowych lub blokady wysunięcia wózka poprawiają bezpieczeństwo podczas pracy z krajalnicą.

Płyta montażowa do krajalnicy Zelmer 10007987
Koło zębate do krajalnicy Zelmer 00756385
Silnik do krajalnicy Zelmer 00793298
Płytka zasilająca do krajalnicy Zelmer 10000767
Popychacz do krajalnicy Zelmer 00798245
Wózek do krajalnicy Zelmer 00798120
4090
Wyślemy pojutrze
Wózek do krajalnicy Zelmer 00798122
Płyta montażowa do krajalnicy Zelmer 00798082
Mikroprzełącznik do krajalnicy Zelmer 00757256
Wózek do krajalnicy Zelmer 00798119
13500
Wyślemy pojutrze
Koło zębate do krajalnicy Zelmer 00757392
Płytka montażowa do krajalnicy Zelmer 00798420
Blat wózka do krajalnicy Zelmer 11000399
Popychacz do krajalnicy Zelmer 00798243
Wózek do krajalnicy Zelmer 00798116
Blokada wyłącznika do krajalnicy Zelmer 12001099
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak korzystać z dodatkowego ostrza w krajalnicach marki Zelmer?

Krajalnice zelmer

Krajalnice marki Zelmer dzielą się na modele wykonane z tworzywa sztucznego oraz blachy chromoniklowej. Większość modeli występuje także w trzech wersjach wykończenia kolorystycznego. Oznaczenie modelu kończące się literą L, przykładowo ZFS1005L, oznacza wykończenie w kolorze oliwkowym, podczas gdy oznaczenia kończące się literami S lub X to wykończenie kolejno szare i czarne. Niektóre z modeli posiadają dodatkowy nóż przeznaczony do krojenia szynki. Ostrze tego typu nie nadaje się do krojenia pozostałych produktów, gdyż szybciej tępi się w kontakcie z twardszymi produktami. Niezależnie od rodzaju stosowanego noża efekt końcowy zawsze zależy od stanu ostrza.

Krajalnic marki Zelmer nie należy wykorzystywać do krojenia żywności mrożonej oraz mięsa z kośćmi, gdyż nóż może ulec zniszczeniu, tworząc realne zagrożenie dla zdrowia użytkownika. Z tego samego powodu nie należy także kroić za pomocą krajalnicy owoców z dużymi pestkami (morele, śliwki). Zabronione jest też krojenie produktów owiniętych w folię aluminiową lub z tworzywa sztucznego, gdyż istnieje ryzyko wciągnięcia folii w mechanizm urządzenia i trwałe jego uszkodzenie. Jeżeli podczas krojenia sera poszczególne plastry lub fragmenty przylepiają się do ostrza, Zelmer zaleca posmarowanie tarczy zwykłą wodą. Zamiast wody użyć można także oleju roślinnego. Podczas smarowania ostrza, tak jak przy każdym innym zabiegu dotyczącym konserwacji tarczy krajalnicy, urządzenie musi być bezwzględnie odłączone od prądu. Jakiekolwiek prace w rejonie ostrza przeprowadzane na podłączonym do sieci urządzeniu mogą spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top