Kategorie części

Części Zelmer

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Zelmer. Zastosuj filtr a zawęzisz pole wyszukiwania danej części. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Historie części Zelmera

Znany nam dziś za sprawą robotów kuchennych, maszynek do mielenia mięsa oraz mikserów Zelmer zaczynał swoją przygodę w nieco mniej przyjaznym i zdecydowanie mniej kuchennym stylu. Wytwórnia Kuchni Polowych i Sprzętu Wojskowego "Mars", mieszcząca się pod adresem, który w przyszłości kojarzony będzie z garnkami dla cywili, zajmowała się w XX-leciu międzywojennym produkcją obrabiarek, tokarek, i wiertarek.

Wytwórnia produkowała także sprzęt zastosowania wojskowego - działa przeciwpancerne oraz przeciwlotnicze, sprzęt pomocniczy i wyposażenie artyleryjskie. Po nadejściu drugiej wojny światowej zakłady zostały zamknięte, fabryki zniszczone a sprzęt produkcyjny wraz z surowcami i materiałami zarekwirowany i wywieziony na teren Rzeszy. Jednak już cztery lata po zakończeniu wojny, ten sam adres zajął zakład produkcji sprzętu metalowego: gwoździ, siatek ogrodzeniowych i hulajnóg.

Wojenne historie Zelmera

W roku 1951 za sprawą działań Prezesa Centralnego Urzędu Drobnej Wytwórczości powstało przedsiębiorstwo państwowe noszące nazwę Rzeszowska Fabryka Rowerów i Wózków Dziecięcych. Ilość zatrudnionych pracowników wzrosła z 40 do 234. W roku 1952 przedsiębiorstwo rozszerzyło ofertę o odkurzacze, zajmując nowy segment rynku. Pierwsze modele o nazwie "Alfa II" podbiły polski rynek, a zmodernizowana wersja tego urządzenia zdobyła także rynki Jugosławii, Mongolii oraz Izraela. Rok później na koncie firmy było już 11 000 wyprodukowanych odkurzaczy.

Części AGD Zelmer i gwarancja popularności

W roku 1967 zarejestrowano nazwę wraz ze znakiem towarowym - słowo Zelmer umieszczone nad słońcem w kole. Rok 1970 to przede wszystkim podpisanie umowy Zelmer-Rottel. Lukratywny kontrakt pozwolił Zelmerowi na wprowadzenie swoich urządzeń na rynek europejski. Do lat 90. Zelmer utrzymał monopol na drobne AGD na terenie Polski. Kolejne dziesięciolecie to certyfikaty jakości ISO 9001 oraz zdobycie Polskiej Nagrody Jakości między innymi za sprawą stosowania wysokich jakościowo części Zelmer. Marka jako pierwsza polska firma rozpoczęła sprzedaż internetową, co przyniosło jej sporą popularność. Do dziś zajmuje wysoką pozycję na rynku, a duże zapotrzebowanie na części zamienne Zelmer podpowiada, że klienci cenią sobie ulubione urządzenia tej firmy. 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(29)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(24)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(93)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(53)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(70)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(30)
4690
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 2900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Udogodnienia od Zelmera

Udogodnienia od Zelmera

Rodzima marka Zelmer od lat udowadnia, że zasługuje na zaufanie i uznanie swoich klientów. Oferta tego producenta zawiera głównie małe urządzenia kuchenne, takie jak roboty kuchenne, krajalnice, kuchenki mikrofalowe i tym podobne. Całości zaś dopełniają urządzenia, przeznaczone do pielęgnacji osobistej, na przykład golarki, lokówki, strzyżarki i suszarki do włosów. Marka Zelmer nie bez powodu jednak jest kojarzona z odkurzaczami. To właśnie na tej kategorii skupia się producent. Odkurzacze z oferty Zelmera są wysoko wyspecjalizowane, a ich przeznaczenie obejmuje walkę z alergiami, sierścią zwierząt lub brudnym dywanem. Specjalistyczne części Zelmer, miękkie koła oraz naturalne włosie ssawki dbają o parkiet, nie pozostawiając zarysowań i nie uszkadzając czyszczonej nawierzchni.

Filry HEPA H13 oraz pojemne worki zapewniają wysoką wydajność sprzątania, a swobodnie obracający się w gnieździe wąż gwarantuje komfort podczas manewrowania. Mając na uwadze najczęstsze problemy klientów z odkurzaczami, producent wzmacnia węże odkurzaczy oplotem z jedwabnej nici. Tak przygotowane części AGD Zelmer sprawiają, że wąż nie ma szans pęknąć – wyjątkiem może być jedynie perforacja ostrym przedmiotem. Pozostałe urządzenia marki Zelmer także wykorzystują sprawdzone rozwiązania. Na przykład roboty kuchenne zawierają planetarny ruch mieszadeł, a czajniki elektryczne wyposażono w wyjmowany filtr antywapienny. Tostery z kolei oferują możliwość regulacji czasu opiekania oraz dodatkowego podniesienia tostów. Roboty wielofunkcyjne Zelmera posiadają także możliwość pracy pulsacyjnej. Funkcja ta pomaga w przecieraniu i miksowaniu twardych warzyw i owoców, takich jak marchewki czy młode gruszki.

Co wyróżnia części AGD Zelmer?

Przede wszystkim ich wysoka trwałość oraz solidne wykonanie. W większości naprawy drobnych usterek można dokonać samodzielnie w domu, stosując oryginalne części Zelmer bądź też części zamienne Zelmer. Dużą popularnością cieszą się filtry i rury do odkurzacza Jupiter ZVC425HT, węże, obudowy, ślimaki do wyciskarki ZJP1600B czy koła. Samodzielna wymiana części Zelmer wymaga odrobiny cierpliwości, aczkolwiek uda się wykonać ją własnymi rękami. W szczególności przy pomocy instrukcji czy filmów instruktażowych. Aby dobrać właściwe części AGD Zelmer, zalecamy sprawdzić dokładne dane urządzenia na tabliczce znamionowej. 

 

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top