Części Zelmer

(6 275 produktów)

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Zelmer. Zastosuj filtr a zawęzisz pole wyszukiwania danej części. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność

Wojenne historie Zelmera

Znany nam dziś za sprawą robotów kuchennych, maszynek do mielenia mięsa oraz mikserów Zelmer zaczynał swoją przygodę w nieco mniej przyjaznym i zdecydowanie mniej kuchennym stylu. Wytwórnia Kuchni Polowych i Sprzętu Wojskowego "Mars" mieszcząca się pod adresem, który w przyszłości kojarzony będzie z garnkami dla cywili, zajmowała się w XX-leciu międzywojennym produkcją obrabiarek, tokarek, i wiertarek.

Wytwórnia produkowała także sprzęt zastosowania wojskowego - działa przeciwpancerne oraz przeciwlotnicze, sprzęt pomocniczy i wyposażenie artyleryjskie. Po nadejściu drugiej wojny światowej zakłady zostały zamknięte, fabryki zniszczone a sprzęt produkcyjny wraz z surowcami i materiałami zarekwirowany i wywieziony na teren Rzeszy. Jednak już cztery lata po zakończeniu wojny, ten sam adres zajął zakład produkcji sprzętu metalowego: gwoździ, siatek ogrodzeniowych i hulajnóg.

Wojenne historie Zelmera

W roku 1951 za sprawą działań Prezesa Centralnego Urzędu Drobnej Wytwórczości powstało przedsiębiorstwo państwowe noszące nazwę Rzeszowska Fabryka Rowerów i Wózków Dziecięcych. Ilość zatrudnionych pracowników wzrosła z 40 do 234. W roku 1952 przedsiębiorstwo rozszerzyło ofertę o odkurzacze, zajmując nowy segment rynku. Pierwsze modele o nazwie "Alfa II" podbiły polski rynek, a zmodernizowana wersja tego urządzenia zdobyła także rynki Jugosławii, Mongolii oraz Izraela. Rok później na koncie firmy było już 11 000 wyprodukowanych odkurzaczy.

Kolejne dziesięciolecie to kolejne rozporządzenie. Zgodnie z postanowieniem ministra przemysłu ciężkiego nadzór nad przedsiębiorstwem przejął Zjednoczenie Przemysłu Wyrobów Metalowych, dzięki czemu liczba zatrudnionych pracowników wzrosła dwukrotnie. W roku 1967 zarejestrowano nazwę wraz ze znakiem towarowym - słowo Zelmer umieszczone nad słońcem w kole. Rok 1970 to przede wszystkim podpisanie umowy Zelmer - Rottel. Lukratywny kontrakt pozwolił Zelmerowi na wprowadzenie swoich urządzeń na rynek europejski. Do lat 90. Zelmer utrzymał monopol na drobne AGD na terenie Polski. Kolejne dziesięciolecie to certyfikaty jakości ISO 9001 oraz zdobycie Polskiej Nagrody Jakości. Zelmer jako pierwsza polska firma rozpoczęła sprzedaż internetową.

Trzepaczka do blendera ręcznego Bosch 00657378
Małe przednie koło do odkurzacza Zelmer 00757568
Rura teleskopowa do odkurzacza Zelmer 00793501
Uchwyt worka do odkurzacza Zelmer 00797550
Kolba do ekspresu Zelmer 12012461
4090
Wyślemy pojutrze
Pierścień pojemnika do blendera Zelmer 12001122
Nóż z mocowaniem do blendera Zelmer 12011772
Filtr piankowy do odkurzacza Zelmer 12000118
Moduł sterujący do odkurzacza Zelmer 12013041
Filtr HEPA zmywalny do odkurzacza Zelmer 12011221
Filtr EPA zmywalny do odkurzacza Zelmer 12011197
Filtr piankowy do odkurzacza Zelmer 00756980
Przycisk włącznika do krajalnicy Zelmer 00756368
Zwijacz kabla do odkurzacza Zelmer 00794233
Filtr HEPA do odkurzacza Zelmer 10001831
Pokrywa filtra do odkurzacza Zelmer 12019707
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Udogodnienia od Zelmera

Udogodnienia od Zelmera

Rodzima marka Zelmer od lat udowadnia, że zasługuje na zaufanie i uznanie swoich klientów. Oferta tego producenta zawiera głównie małe urządzenia kuchenne takie jak roboty kuchenne, krajalnice, kuchenki mikrofalowe i odkurzacze. Całości zaś dopełniają urządzenia przeznaczone do pielęgnacji osobistej między innymi golarki, lokówki, strzyżarki i suszarki do włosów. Marka Zelmer nie bez powodu jednak jest kojarzona z odkurzaczami. To właśnie na tej kategorii skupia się producent. Odkurzacze z oferty Zelmera są wysoko wyspecjalizowane, a ich przeznaczenie obejmuje walkę z alergiami, sierścią zwierząt lub brudnym dywanem. Miękkie koła oraz naturalne włosie ssawki dbają o parkiet, nie pozostawiając zarysowań i nie uszkadzając czyszczonej nawierzchni. Wszystkie części zamienne Zelmer dostępne są w regularnej sprzedaży i można dokupić osobno np. ssawki.

Filry HEPA H13 oraz worki jednorazowe zapewniają wysoką wydajność sprzątania, a swobodnie obracający się w wąż - komfort podczas manewrowania. Mając na uwadze najczęstsze problemy klientów z odkurzaczami, Zelmer wzmacnia węże odkurzaczy oplotem z jedwabnej nici. Dzięki temu wąż nie ma szans pęknąć – wyjątkiem może być jedynie perforacja ostrym przedmiotem. Dlatego Zelmer części zamienne są jedne z lepszych pod kątem wydajności.

Roboty kuchenne wykorzystują planetarny ruch mieszadeł, a czajniki elektryczne wyposażono w wyjmowany filtr antywapienny. Z kolei tostery elektryczne oferują możliwość regulacji czasu opiekania oraz dodatkowego podniesienia tostów. Roboty wielofunkcyjne Zelmera posiadają także możliwość pracy pulsacyjnej. Funkcja ta pomaga w przecieraniu i miksowaniu twardych warzyw i owoców, np. marchewki lub młode gruszki. Wszystkie Zelmer części do swoich urządzeń domowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym north.pl.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się