Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Części do kuchenek mikrofalowych Zelmer

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do kuchenek mikrofalowych marki Zelmer. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Aby ułatwić Tobie poszukiwania tabliczki znamionowej w mikrofalówce podpowiadamy, że znajdziesz ją z tyłu obudowy. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Elegancja i moc - kuchenki mikrofalowe marki Zelmer

Kuchenki mikrofalowe marki Zelmer cechuje przede wszystkim oryginalne wzornictwo. Urządzenia te wyglądają nie tylko nowocześnie, ale i elegancko, doskonale wtapiając się w wystrój kuchni urządzonych w nowoczesnym stylu.

Kuchenka mikrofalowa Zelmer - nowoczesna elegancja

W zależności od modelu, kuchenki mogą być wyposażone w rączkę drzwiczek lub klawisz otwierający, wyświetlacz LED lub analogowe pokrętła oraz front całkowicie oszklony lub przypominający lustro. Pojemność kuchenek mieści się w zakresie między 20 a 25 litrów, w zależności od wielkości urządzenia zmienia się także wielkość talerza: od 240 do 270 mm.

Niektóre z modeli wyposażono także w grill typu kwarcowego, o wiele wydajniejszy od standardowych wersji grzałkowych. Aż do 24 automatycznych trybów gotowania oraz do 10 poziomów ustawień mocy pozwalają na dokładne dopasowanie trybu gotowania, zapewniając doskonałe efekty zarówno podgrzewania, jak i rozmrażania czy grillowania. Grille stosowane w kuchenkach mikrofalowych marki Zelmer osiągać mogą moc nawet do 1050 W, dzięki czemu grillowanie jest szybkie i dokładne.

W zależności od modelu, urządzenie może posiadać także funkcje gotowania wieloetapowego oraz kombinowanego, a także rozmrażania według zaprogramowanego czasu lub wagi potrawy. Urządzenia różnią się także możliwym czasem gotowania, oferując maksymalnie 99 minut dla pojedynczego cyklu pracy. Dodatkowe zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania urządzenia. O zakończeniu pracy urządzenie powiadamia użytkownika za pomocą głośnego, charakterystycznego dźwięku.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
4890
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 2900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak korzystać z funkcji Grill w kuchenkach mikrofalowych marki Zelmer?

Funkcje kuchenek mikrofalowych Zelmer

Kuchenki mikrofalowe marki Zelmer posiadać mogą funkcję Grill. Dzięki specjalnej, zamontowanej w górnej części komory grzałce mikrofalówka pozwala na zarumienienie, opieczenie lub po prostu podgrzanie dowolnej potrawy. W urządzeniach marki Zelmer wykorzystywane są grzałki klasyczne, halogenowe lub kwarcowe, uchodzące za najoszczędniejsze. Grill kwarcowy ma postać dwóch lamp kwarcowych, generujących promieniowanie podczerwone i wysoką temperaturę w określonej strefie. Grille kwarcowe są obecnie uważane za najlepsze na rynku - połączenie szybkiego opiekania z małym zużyciem energii elektrycznej, dodatkowo wzmocnione standardowym trybem pracy mikrofalówki, gwarantuje doskonały efekt. Promienniki halogenowe natomiast cechuje wyjątkowo szybkie nagrzewanie.

Podczas korzystania z funkcji grillowania w kuchence mikrofalowej można wykorzystać specjalny wysoki ruszt lub talerz pozwalający na przypiekanie potraw również od spodu, jednak w przypadku łączenia działania grzałek z mikrofalami należy unikać używania metalowych naczyń. Tyczy się to także rusztów - należy sprawdzić, czy dany ruszt nadaje się do wykorzystania w kuchence mikrofalowej. Wykorzystać natomiast można naczynia i ruszty wykonane ze szkła, ceramiki i odpornych na wysokie temperatury tworzyw sztucznych, gdyż materiały te są przezroczyste dla mikrofal i nagrzewać się będą jedynie w kontakcie z podgrzewaną potrawą. Bezwzględnie jednak należy unikać naczyń z ozdobami złoconymi lub srebrzonymi. Należy także pamiętać, że potrawy zawinięte w folię aluminiową nie będą objęte działaniem mikrofal - wiedzę tą można wykorzystać, podgrzewając za pomocą grilla połączonego z mikrofalami jednocześnie zawiniętą w folię rybę oraz odsłoniętą misę z zupą.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top